2021 de koç burcunu neler bekliyor?

emine

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
21 Ara 2020
Mesajlar
6
arkadaşlar forumda yeniyim sohbet amaçlı sordm koç burcu olan ve 2021 yazılarını okuyanlar var mı :)
 

beste

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
25 Nis 2020
Mesajlar
12
2021 Koç: Yaşamın Tadını Çıkaracaksınız!
Horoscope Bélier 2019

. Bu yıl kendinizi olduğunuzdan daha büyük görmeye meyillisiniz. Aşk hayatınızda ise, şubat ya da nisan aylarında evlilik ve yakınlaşma fikirlerine sıcak baksanız da yıl sonuna doğru ayrılık düşünceleri kafanızdan geçecek. Huyunuz bu: “sert tutkuları”, “nazik duygulara” tercih ediyorsunuz.Ocak ayına harika bir başlangıç yaptıktan ve ilkbaharda tatmin edici bir dönem geçirdikten sonra haziran ayında her alanda mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Neyse ki temmuz ve ağustosta biraz sakinleşeceksiniz ve tatil dönüşü formunuza tekrar kavuşacaksınız. Ekim ayı size gelişme kaydetmeniz için bir dolu fırsat sunacak. Buna karşılık, kasım ve aralık ayında yaptığınız bazı stratejik hatalar, anlaşmazlıklar ve huzursuzlukların üzerinize çöktüğünü hissedeceksiniz. Neyse ki, şansınız sayesinde bu sorunları fazla zarar görmeden halledeceksiniz.

2021 ve Arkadaşlıklar

Bu yıl dostluklarınızda bazı değişikliklere gitmek istiyorsunuz. Bazı kişilerle yakınlaşırken, diğerlerinden uzaklaşıyorsunuz ve yeni insanlar tanıyorsunuz. Soğuk insanlardan uzak duruyorsunuz. Hareketli bir yaşama sahip ve sizi olduğunuz gibi kabul eden dostları tercih ediyorsunuz. Zira insanların suyuna gitmek gibi bir huyunuz yok ve kafanızdan geçen her şeyi söylemeye eğiliminiz var. Neyse ki, insanları kimi zaman rahatsız eden bu samimi tavırlarınız sayesinde hakiki dostluklar inşa ediyorsunuz.


2021 Hedefleriniz
2021’de projelerinizi gerçekleştirmek, özellikle de finansal durumunuzu sağlama almak istiyorsanız mücadele etmeniz gerekecek. Merak etmeyin, çabalarınız karşılıksız kalmayacak.Güzel bir yıl geçirmek için tavsiyelerimiz
2021 yılında kısa sürede öfkelenmeye eğiliminiz var. Olumlu yönden bakıldığında karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için çabalıyorsunuz ama buna karşılık bazı insanlar net bir şekilde size karşı çıkabilir. Davranışlarınızın sorumluluklarınızı üstlenmeli ve mümkün oldukça kendinizi kontrol etmeye çalışmalısınız. ‚

Meilleur mois de l'année 2019Peki ya 2022?

2022 yılında Satürn projelerinizi desteklemeye devam edecek. Ayrıca daha verimli çalışmanız adına yaşamınıza çeki düzen vermenize ve ruh durumlarınızı kontrol etmenize yardımcı olacak. Ayrıca, mayıs ayının sonunda burcunuza giriş yapacak Jüpiter sayesinde, ilerleyen aylarda takdir ve başarı elde edeceğiniz konusunda emin olabilirsiniz.
 
Üst Alt