afrika örgüsü yaptırdım :)

ayfergulben

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
merhabalar.
bugün itibarı ile afrika örgülü 3. günüm. yaptırmadan önce bir çok forumda araştırma yaptım. tavsiye eden kadar etmeyen de vardı. çok canının yandığını söyleyenler vardı. Bir de nereye yaptırıcam mevzusu hasıl oldu. farklı farklı fiyatlar her salonda. hem bana yakınlığı hem de fiyatının makul olması sebebiyle beylikdüzünde togo stüdyo isimli salona yaptırdım. renk seçimi için epey yönlendirdiler, sonuç olarak memnun ayrıldım. 2 defa mola verdim yapım süresi boyunca ve 6 saat gibi bir zamanda tamamlandı. kullandıkları saç gayet kaliteli, işlerini de özenle yapıyorlar. Kendi adıma pek canımın yandığını söyleyemem. bu sabah ilk kez yıkadım, Yıkaması zor değil ama alışmak gerekli sanırım. Bana mentollü şampuan önerdiler, kaşıntı olmaması için. Bir de az yıkamak gerekliymiş. Haftada 2 kez yıkamak idealmiş. Şimdilik deneyimlerim bunlar. örgüler 2 aylık olduğunda tekrar yazmaya çalışıcam deneyimlerimi. Yaptırdığım yere instagramdan ulaşmıştım ama web siteleri de var : togostudyo.com üzerinden de ulaşılabilirsiniz.

Üst Alt