Aloe Vera Krem Mucizesi

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Kızlar sizlere tavsiyem bu müthiş ürünü cildinize kullanmanız. Herkes tarafından Aloevera bitkisinin etkileri zaten gözle görülüyor. Kullanan kadınlar veya erkekler mevcut Instagram hesabında aloevera kremler , jeller çok pahalı bizde kendimiz evde bitki besleyip kullanıyoruz diye bir paylaşım görmüştüm. Sizi üzmeyecek bir fiyatla alabileceğiniz bir ürün ben kullanıyorum sizde haberdar olun istiyorum. Cildimi pürüzsüz hale getirip onardı. Cildimi parlattı ve kuru cildimi nemlendirdi. Teşekkürler Uraw kozmetik

1492

NupellSerim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Kızlar sizlere tavsiyem bu müthiş ürünü cildinize kullanmanız. Herkes tarafından Aloevera bitkisinin etkileri zaten gözle görülüyor. Kullanan kadınlar veya erkekler mevcut Instagram hesabında aloevera kremler , jeller çok pahalı bizde kendimiz evde bitki besleyip kullanıyoruz diye bir paylaşım görmüştüm. Sizi üzmeyecek bir fiyatla alabileceğiniz bir ürün ben kullanıyorum sizde haberdar olun istiyorum. Cildimi pürüzsüz hale getirip onardı. Cildimi parlattı ve kuru cildimi nemlendirdi. Teşekkürler Uraw kozmetik

Ekli dosyayı görüntüle 1492

NupellSerim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bende çok merak ediyorum. Aleovera zaten başlı başlına mucizevi bir krem. Yüz içi kullanım olduğu için aslında bilmediğim de bir marka sizce kullanmalı mıyım?

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bende çok merak ediyorum. Aleovera zaten başlı başlına mucizevi bir krem. Yüz içi kullanım olduğu için aslında bilmediğim de bir marka sizce kullanmalı mıyım?
Gerçekten öneriririm daha bir kaç gündür uygulama yapıyorum ama etkisini farketmeye başladım cildim yumuşacık ve gerçekten daha canlı ve berrak. Firma konusuna gelince endişelerinizi anlıyorum ama diğer firmaları ne kadar tanıyoruz ki ben bu firmayı yaklaşık 2 yıldır tanıyorum ve herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım Ürün benden tam not aldı
1499

SelmaTekin10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Ben henüz kullanmadım ama iş arkadaşım 1 haftadır düzenli olarak kullandığını ve bugüne kadar kullandığı en iyi şeylerden birisi olduğunu söyledi. Ben de merak ediyorum ve sanırım birkaç güne satın alacağım.

Üst Alt