Aloe Vera Krem Mucizesi

Lavinya25

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Cildin onarılmasına ve cildin nemlenmesine olanak sağlıyor. Gözeneklerin temizlenmesine ve lekelere de iyi geliyor ben gerçekten çok memnunum
Sipariş verdim bile ilk etapta gayet ilgililerdi ürün gelsin tekrar yazacağım

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Sipariş verdim bile ilk etapta gayet ilgililerdi ürün gelsin tekrar yazacağım
Yorumlarını bekliyorum canım gerçekten etkili bir ürün eğer olmasaydı kimseye tavsiyede bulunmazdım umarım sende etkisini görürsün

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Ben henüz kullanmadım ama iş arkadaşım 1 haftadır düzenli olarak kullandığını ve bugüne kadar kullandığı en iyi şeylerden birisi olduğunu söyledi. Ben de merak ediyorum ve sanırım birkaç güne satın alacağım.
Merhaba

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba Selma Hanım kesinlikle fayda göreceğiniz bir ürün. Zaten Uraw cilt bakım ürünlerinde yerli bir marka olarak çok bilinen bir marka gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

LeylaZorlu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Görünce yazmak istedim açıkçası çok ikilemde kalıp aldığım bir üründü. Kargo aşamasında ufak bir sorun yaşadım ama firma hızlıca yardımcı oldu ve ürün ilk kullanımda bile cildimi yumuşacık yaptı gerçekten. İlginizi çeken bir ürün varsa güvenebileceğiniz bir marka emin olun

eliftekin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Görünce yazmak istedim açıkçası çok ikilemde kalıp aldığım bir üründü. Kargo aşamasında ufak bir sorun yaşadım ama firma hızlıca yardımcı oldu ve ürün ilk kullanımda bile cildimi yumuşacık yaptı gerçekten. İlginizi çeken bir ürün varsa güvenebileceğiniz bir marka emin olun
Bu kargo sorunu sanırım her firmada var ? Anlam veremediğimiz yoğunluk sanırım Uraw kozmetikten bende ürünler alıyorum en son gelen paketim 7 gün oldu. Ürünlerini ve firmayı sevdiğim için mecbur katlanıyorum. Bu kremi de ilk çıktığı zamandan beri kullanıyorum. Yanımdan ayırmadığım tek nemlendirici.

bahar_kilic34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bu kargo sorunu sanırım her firmada var ? Anlam veremediğimiz yoğunluk sanırım Uraw kozmetikten bende ürünler alıyorum en son gelen paketim 7 gün oldu. Ürünlerini ve firmayı sevdiğim için mecbur katlanıyorum. Bu kremi de ilk çıktığı zamandan beri kullanıyorum. Yanımdan ayırmadığım tek nemlendirici.
Bölge bölgede değişiyor olabilir ben aldığımda bir kaç gün sonra elimde oluyor. Ürünlerini severek kullanıyorum ve etki gördüğümü fark ediyorum.

Üst Alt