Arı zehri kremi

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir internet sitesinden uraw kozmetiğe ait arı zehri krem siparişi verdim. Kısa sürede elime ulaştı. Açıkçası siteden verdiğim sipariş daha geç gelmişti. Kokusuna bayıldım tek kelimeyle yüzüme sürdüğümde kadife gibi bir his oldu. Kırışıklıklarım ve ince çizgilerim için aldım düzenli olarak kullanmaya başladım. Etkisini göreceğimi düşünüyorum. Daha önce bir çok ürününü kullandım.

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
MerhabaBlackangel benimde göz çevreinde şok fazla kırışıklık var ve sanki cilt tonum eşit değil. Bunun için kullanmak isterim benimle Urawın telefonunu paylaşabilit misiniz sahte bir yerden almak istemem.

Emel2525

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir internet sitesinden uraw kozmetiğe ait arı zehri krem siparişi verdim. Kısa sürede elime ulaştı. Açıkçası siteden verdiğim sipariş daha geç gelmişti. Kokusuna bayıldım tek kelimeyle yüzüme sürdüğümde kadife gibi bir his oldu. Kırışıklıklarım ve ince çizgilerim için aldım düzenli olarak kullanmaya başladım. Etkisini göreceğimi dü

Emel2525

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba bende trenyolda çok gördüm açıkçası kulanici yorumları hoşuma gitti aldım annemle beraber kullanıyoruz 8 gündür iyi bir zarsri yok şuan sanırım fayda sağlayacak

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
MerhabaBlackangel benimde göz çevreinde şok fazla kırışıklık var ve sanki cilt tonum eşit değil. Bunun için kullanmak isterim benimle Urawın telefonunu paylaşabilit misiniz sahte bir yerden almak istemem.
0850 480 8729 telefon numarası birde başka bir numarası da var arayan numaraya hemen bakıyorum 0850 443 4747

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim iletişime geçtim ve çok yardımcı oldular. Siparişimi oluşturdum hemse kapıda ödemeli olarak. Umarım memnuniyetiöi burada paylaşacağım günler gelir.

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim iletişime geçtim ve çok yardımcı oldular. Siparişimi oluşturdum hemse kapıda ödemeli olarak. Umarım memnuniyetiöi burada paylaşacağım günler gelir.
Çok sevindim hemen sipariş oluşturmana müşteri hizmetleri çok ilgili zaten kapıda ödeme seçeneği olması güzel

Lavinya25

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhabalar bende arı zehrını kullanmak istiyorum alerjik bir durum oluşturur mu tereddütteyim kullanan oldu mu ?

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar söylediğiniz günden beri arı zehrinin kullanıyorum çok memnun kaldım gçz çevremmde resmen yoğun bir kapatıcı kullanmışım gibi etkili oldu kesinlikle kullanım geç kalmayın!

Üst Alt