Ayran diyeti ile 3 günde kilo verin!

Dilara

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Ayran diyeti ile 3 günde kilo verin!

• 2 su bardağı ayran
  • 1 kabak
  • 2 turşu
  • 3 çay kaşığı yulaf ezmesi
  • 1 boy taze fındık zencefil
  • 1 tatlı kaşığı acı biber

Nasıl hazırlanır?
Malzemeleri bir kaseye koyun ve blendere koyun. Tarifimiz hazır. Yanınızda taşıyabileceğiniz su şişeleri veya flakonlara doldurabilirsiniz. Gün içinde tüketilmesi daha kolay olacaktır.

Ayran diyetini nasıl kullanıyorsunuz?
Aynı anda iki öğün tüketilir. Öğle ve akşam yemekleri için hazırladığımız tarif yeterli olacaktır. 3 gün kullanabilirsiniz. Diyet programınıza normal protein ağırlıklı diyet kahvaltısı ekleyin. Atıştırmalık olarak bir avuç ceviz veya bademden fazlasını tüketmeyin. Öğle yemeğinde ve akşam 1 kase Ayran Detoksu tüketin. Videonun sekizinci dakikasından itibaren örnek beslenme planını izlediğinizden emin olun.

kızılkadın

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
ben bunu gördüm ama gerçekten işe yarıyor mu emin olamadım denediniz mi 3 günde kaç kilo verdiniz?

beste

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Ben denedim ama yine aldım kilolarııııı :37:

Ozlem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Kirk yilda bir vucudu silkelemek icin guzel aslinda ama sureklilik acisindan icgudusel beslenmeyi tavsiye ederim. Ben mesela duygusal yiyiciyim. Bunun disinda etrafimda bir yeme polisi oldumu bir sure sonra direk sinirleniyorum. Herhangi bir besin grubunu elimine edersem, bir sure sonra o besin grubuna duskunlugum artiyor tam tersine. Dolayisi ile bu tarz uzun sureli beslenme ve yasam tarzi anlayislarini daha dogru buluyorum.

Üst Alt