Beyazlama için Kozmetik ürünleri

Akpnreda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba prime color ürününü eşim için aldım saçlarında erken yaşda çok fazla beyazlamalar vardı emin olun umutsuzlukla başladık ama beyazlat yaklaşık 1’5 ayda kırılmaya başladı rengin döndüğünü görebiliyoruz bizim gibi aktif kullanıcıların yorumlarını bekliyorum şimdiden sağolun arkadaşlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

karakuzusongul12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Uraw'ın Bıttım sabununu ailecek kullandık ve gayet memnun kaldık almak isteyen ve düşüncesi olanlar kesinlikle alabilir sadece bıttım sabunu da değil her ürünü çok güzel ve dikkat çekici cildinizi seviyorsanız uraw kozmetik sizin en büyük yardımcınız olacak.

evtoprak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bıttım sabunu sayesinde annemdeki egzama rahatsızlığı hafifledi ve gün geçtikçe daha da iyiye gidiyor ilaçların yapamadığını uraw yaptı teşekkürler uraw.

Emel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Ürün gerçekten o kadar etkili mi bende almayı düşündüm ama emin olamadım. Firmanın bir iki ürününü denedim problem yaşamadım ama bu konuda net sonuç alır mıyım acaba

NupellSerim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Uraw'ın Bıttım sabununu ailecek kullandık ve gayet memnun kaldık almak isteyen ve düşüncesi olanlar kesinlikle alabilir sadece bıttım sabunu da değil her ürünü çok güzel ve dikkat çekici cildinizi seviyorsanız uraw kozmetik sizin en büyük yardımcınız olacak.
Aslında

NupellSerim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Benimde saç diplerimde yara gibi şeyler çıkıyor çok kaşıntım oluyor sizce işime yarar mı faydasını görür müyüm

Emel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Evet sıvı bıttım sabunu harika bir ürün. Meyan kremi ile de desteklerseniz (vücut için) ciddi anlamda hiçbir eser kalmıyor. Yıllardır bu sorunla uğraşan biri olarak öneriyorum gönül rahatlığıyla kullanın

Emel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba prime color ürününü eşim için aldım saçlarında erken yaşda çok fazla beyazlamalar vardı emin olun umutsuzlukla başladık ama beyazlat yaklaşık 1’5 ayda kırılmaya başladı rengin döndüğünü görebiliyoruz bizim gibi aktif kullanıcıların yorumlarını bekliyorum şimdiden sağolun arkadaşlar
Uraw resmen bir çağ başlatmış. Ürün bildiğiniz sihirli bir etkiyle tüm beyazları yok ediyor ama tabi ki sabırla düzenli kullanım mühim. Rahatlıkla devam edebilirsiniz tedaviye ;) sonuç harika olacaktır.

marika

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Ben bu tür ürünlere çok inanmıyorum gerçekten kullanan var mı ?Eşimde de ırsi olarak beyazlar var kullanan arkadaşlardan cevap bekliyorum.

Üst Alt