Biber şurubu ile kolay kilo verme

Melisa candan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yeni bi ürün buldum teyzem yaklaşık 3 aydır kullanıyor bu ürünü ve ben sonucunu görmeden almak istemedim üç ay sonunda cidden gözle görülür etki gösterdi bu şurup. Biber şurubu diye geçiyor uraw markasına ait bi ürünmüş bitkisel içerikli olmasının yanı sıra acı bir tadı olmaması büyük avantaj içerisinde ki vitaminler sayesinde yağ yakımınızı hızlandırıyo bu sayede çok kolay kilo verebiliyorsunuz teyzem 3 ayda 12 kg civarı verdi herkese tavsiye ediyorum bende bir haftadır başladım ödem atıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

cerenacanbaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
bende kullanıyorum gayet güzel ürün yapmışlar. 3 buçuuk ay da 14 kilo verdim hayla kullanmaya devam ediyorum. herkese tavsiye ediyorum ürün gayet doğal içerikli kimsenin kuşkusu olmasın :)

Ayseee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
gerçekten işe yarıyor mu ? kullanan var mı

Emel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Biber şurubu dediğiniz ürün ciddi anlamda kilo verdiriyor mu ? Urawı duydum ama bu ürünü ilk defa duyuyorum etkisi ne kadar zamanda belli olur ya da kullanımı bıraktıktan sonra da devam eder mi acaba ?

NupellSerim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yeni bi ürün buldum teyzem yaklaşık 3 aydır kullanıyor bu ürünü ve ben sonucunu görmeden almak istemedim üç ay sonunda cidden gözle görülür etki gösterdi bu şurup. Biber şurubu diye geçiyor uraw markasına ait bi ürünmüş bitkisel içerikli olmasının yanı sıra acı bir tadı olmaması büyük avantaj içerisinde ki vitaminler sayesinde yağ yakımınızı hızlandırıyo bu sayede çok kolay kilo verebiliyorsunuz teyzem 3 ayda 12 kg civarı verdi herkese tavsiye ediyorum bende bir haftadır başladım ödem atıyorum
B

Üst Alt