Popüler Konu Biz Bize

pempik

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Bu arada şuraya bi soru bırakayım öyle gideyim geri gelirim illaaaammmm

Şimdi bebek yenidoğan sarılığı oldu azıcık Dr en fazla 2 saat arayla emzir uykuda bile uyandır dedi ki ben kızımı benden almasınlar die sarılığı ilerlemesini paso kalktım 2 satte bir emzirdim. Sorun şu ki bu kız buna alıştı ve meme de uyuyor. Meme vermezsem uyumuyor basıyor yaygarası.... Ne yapacam ben nasıl düzelecek bu sürekli memede mi uyuyacak. Zaten emme süremiz en az 45 dk Dr sen çekme memeden kendi bıraksın dedi bazen 1,5 saat bırakmıyor mecbur kolum kopuyor ya da gece uyuyorum die çekiyorum
Aman diyeyim maşam dikkat hemi emerken uyuklar sın bebiş bunalır emerken uykun gelecek olursa memeden çek ağlarsa ağlasın
Diğer soruyuda taze anneler cevaplasın aus ile tevo

Çakıl

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Havadan gelmemişti ama o artılar , yemiştin sanki :issiz::issiz:

Aynen sinir bozucu ve zaman kaybı ama koymayınca da bi boş geliyor

Spora başlayacağım canım , sadece tacettin zamanı bırakırım 1 hafta
Sanırım artık çok etkilemez
Sporsuz sarkarım mazallah :7::7::38:

Evet eveeet benim 69.9 hedefim Eylüldü.
2 ayda 10 kilo
Misssssss :49::73:

Bende 10 unda çıkıyorum tatile
Tatilde asla bırakmak yok çakıl
En ennnn kötü sabit .

Semizotu kalp ben
Kokusuna aşığım resmen
Ay yarın pişireyim

55 istiyoruz senden hazır mısınnnnnnnnnnn :rapci::7:
Anlaştık tatilde dieti bozanın kaşığı kırılsın insulin direnci olsun daha buyuk ne beddua edilir bilemedim

pempik

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Kızlar @Miu bi kilo almiş varya yuzleri tombilik olmuş enişte bey miudan zayıf o kadar yani
Benden duymuş olmayında
Haaa pekte yakışmişlar maşallah sübhanallah

Masaaa

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Aman diyeyim maşam dikkat hemi emerken uyuklar sın bebiş bunalır emerken uykun gelecek olursa memeden çek ağlarsa ağlasın
Diğer soruyuda taze anneler cevaplasın aus ile tevo
Yok kuzu dikkat ediyorum ama çok zor oluyor

pempik

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Yok kuzu dikkat ediyorum ama çok zor oluyor
Bilmezmiyim canım ilk kızımda daha kırkı çıkmamıştı sezeryan olunca rahat oturamıyordum bi gece nasıl olduysa gözlerim kapanmış hatırlamıyorum nasıl olduğunu bebeğin sesine Kendime geldim meğer bebeği düşürmüşüm hala hatırlamıyom nasıl olduğunu

MeVa

"La Tahzen.."
Kayıtlı Üye
Bilmezmiyim canım ilk kızımda daha kırkı çıkmamıştı sezeryan olunca rahat oturamıyordum bi gece nasıl olduysa gözlerim kapanmış hatırlamıyorum nasıl olduğunu bebeğin sesine Kendime geldim meğer bebeği düşürmüşüm hala hatırlamıyom nasıl olduğunu
Allah korumuş canım :(

Üst Alt