Popüler Konu Biz Bize

İppeekk

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Hayırlı sabahlar Neslihan ablanın anneciği vefat etmiş :( Allah cennette kavuştursun inşaAllah
Yaaaa gerçekten mii......... :( @neslii165 canım benim başınız sağolsun , Allah sizlere sabır versin , mekanı cennet olsun inşallah ...dualarım seninle canım ........

Piraye

Hızlı Üye
Kayıtlı Üye
Koy koy gezmek Marmaris de harika oluyor harika bir deniz yer yer gezmekte Fethiye de canım :135: Antalya da henüz tur yapmadım orayı bilemiyorum sadece sulu adayı öneririm olimpos taraflarında kalkan turlar oluyordu balayı için gitmiştim sadece Alanya ya :244:
Fethiye harika bir yer ...
Marmariside not aldim ❤
Herkese mutlu huzurlu cumalar
Ben bugün hostel temizleyeceğim, Katya geri döndü
:7: :7:
Kolay gelsin canım
Ahahaha , bildiğin seyirci modu canım .

Uyumadım ki , gün içinde uyumayı beceremeyengillerdenim :38:

Valla zaten çocukların öğle yemeğinde çoook gözüm kalmıştı (yusuf geç kalkınca onunki brunchta değil öğle yemeği oluyor resmen )

Açım :)

Ya bu arada tatil planın bizim en keyif aldığımız şekil.
Babam Antalya da . Önce her sene ona uğrarız . Sonra civar koy , ören yeri , orası burası ..yollarda yemek içmek .... öğrenci evine dönen arabsnın içi :7: ordan dönerken de tamamen doğaçlama kalırız bir yerde 1-2 gece ... artık otel mi pansiyon mu ne bulursak .. geçen sene pamukkale , kuşadası ,dikili yapmıştık .
Ne güzel yapmışsınız .. bu sene bebekle zor olabilir ama bulursunuz bir yolunu :)

pempik

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Kızlar ya küçük hanımefendiyi memeden kesmeye karar verdim buyuk kızımı birden kesmiştim bunu nasıl edeyim ne tavsiye edersiniz sabahtan emdi tekrar vermedim istedikçe oyaladım babasıda 2 gun evde olunca oyalar ne yapayım sizce

Üst Alt