Popüler Konu Biz Bize

İppeekk

Bağımlı
Kayıtlı Üye
:298::298::298:valla ipegim helede böyle imkansez dedigim kisileri memur olmus görünce daha bi içime öküz oturuyor.deliriyorum.:34:ama inanıyorum bi gün o sans banada gülecek ama yoruldum be haciiiii
Pes etmek yok arım mayam bu yolda sana seve seve eşlik edicem memur olana kadar durmak yok :)

Çakıl

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Benimde bi is hayatimin olmasını cok istiyorum etrafimda herkes memur öyle gördükçe ben niye degilim diye kendimi sorgulamaktan yiyip bitiriyorum.cok hirslandım 2020 kpss sine cok iyi hazırlanıcam ins.85 yukarısını alıp atanamayan ne olsun ahada suraya yaziyorum.tabi imkanlar dahilinde kizim dan cakit buldugum sürece çoookkkkk calısıcam.
Is hayatı olmalı yorucu ama izin donemi çok kıymetli oluyor düşünsene 1 yıldır bunun hayalini kuruyorum sonra hemen bitiyor sonra yine hayal kuruyorum hep bir beklenti ile ömür geçiyor. Ama daha az çalışma saati olsa daha çok mutlu olurdum gibime geliyor düşünsene hem ailene hem işine yetisirdin super olurdu sanki keske öğretmen olsak

MeVa

"La Tahzen.."
Kayıtlı Üye
Benim dışımda kilo bildirende olmadı :63:

MeVa

"La Tahzen.."
Kayıtlı Üye
Kilo bildirimimide beğenmemişsiniz bide detoxa girdiğim dediğim hiç kimse beğenmemiş. Anlaşıldı hanımlar anlaşıldı..

Üst Alt