Popüler Konu Biz Bize

Çakıl

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Kuzu ben çok zorlukla okudum hem maddi hem manevi o yüzden is hayatına atılmayı cok istiyorum bu zorlugun karsiligi evde oturmak olmamalı bu 1. Ben ünnemin çalısmasını hem kendi hüyatının hemde bizim hayatimizin daha güzal ve önü acik olarak ileriye bakmayı cok istardim o yüzdan eminim benim kizimda ister çalısmami çünkü ileride daha iyi bir gelecegi olur bu 2. Ben ögretmenlik asla yapamam 1 anlattıgimı bir daha anlatan tipten degilim o yönde sabrim yok.meslegimi seviyordum taki alımlar bitene kadar.haaa yıldim yok bak 0 dan klavye çalisiyorum yilmiycam da.Rabbim hayırlısıyla nasip eder ins.
O yorgunlugun üstüne bi de yaramaz cocuk düsün tam delirmelik olur demi.bazen onuda düsünmüyor degilim enerjimi tüm yiyor aksama kadar bi de calısınca ne olur bilmem tam bi manyak olurum sanırsam
Hiç düşünme o kısmını daha programlı oluyorsun sen yeterki çalışmak işte herşey yoluna giriyor. Öğretmenliği sadece daha çok evde olabilmek için istiyorum çalışma saatlerim fazla olduğu için yoksa öğretmenlik benim için de zor sabrım var mi bilmiyorum ama 5 yıl sonra yüksek okullarda öğretmenlik hakkım olacak sabırla onu bekliyorum sonuçta dünya kadar deneyim olacak bunları aktarmak gerekiyor
Bide çalışan annenin çocuğu neden bilmiyorum yatamaz olmuyor sanirim allah da yardim ediyor biraz daha erken büyüyor sorumluluk alıyor. Seneye ise girince onlarda da göreceksin değişimi seneye ise girmeni de kutlarız

İppeekk

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Kpss tayfası yovv yovvv :rapci:beni de yazın 2020 kpss sınavına
Evime gideyim başlayack çalşmalarm inş.
Bence kafa tatili iyi yaptm yeter 1.5 ay olacak bomboşum
@İppeekk @Arimaya
Bizim için öncelikle inşallah gerek kalmaz ama kalırsada sonna kadar bu yoldü ilerleyelim gençleeeeerrrrrrrr :7: :7: :7:
Çok samimi bir ilişkimiz var her gün görüşüyoruz :59: @Lunya

:islik::islik::islik:
Ay napayim böylelerine öyle olmak lazım bir taraf iş bilmezse diğerinin işini bilmesi lazım :kf21:
:63::63::63::63::63::63::63::63:

Hepfit

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Selamlar, basarili&mutlu haftalar:295: Asiri yogunlugum var, kosturmaca geciyor gunler. Sevgili ev sahibemiz de 1 ay gun verdi:294: Deneyler bitince 1 haftam var, ev bulup tasinacagim kismetse.

Tatile gidenlere iyi eglenceler:37:

@neslii165 Allah rahmet eylesin, merhamet etsin kuzum.
@pempik gozun aydin canim, cok sevindim:74:

@Hepfit @Zeyno nasilsiniz guzeller:74:

İnsallah. İstedikten sonra, Rabbim de nasip ederse her sey olur:kf19:
Iyiyim kuzum ben, sen nasılsın? Cinsiyeti ogrendin mi:37: ben haftaya gidicem daha ogrenemedim :)

Arimaya

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Hiç düşünme o kısmını daha programlı oluyorsun sen yeterki çalışmak işte herşey yoluna giriyor. Öğretmenliği sadece daha çok evde olabilmek için istiyorum çalışma saatlerim fazla olduğu için yoksa öğretmenlik benim için de zor sabrım var mi bilmiyorum ama 5 yıl sonra yüksek okullarda öğretmenlik hakkım olacak sabırla onu bekliyorum sonuçta dünya kadar deneyim olacak bunları aktarmak gerekiyor
Bide çalışan annenin çocuğu neden bilmiyorum yatamaz olmuyor sanirim allah da yardim ediyor biraz daha erken büyüyor sorumluluk alıyor. Seneye ise girince onlarda da göreceksin değişimi seneye ise girmeni de kutlarız
Ayyyyyy seneye ise girince dediiiiii :7: :7: :7: Allah mi söyletti kiiizzzzz.çünkü katiplik olursa büyük ihtimal ocakta is basi olur.aayyyyy ins ondan öyle dedirtmistir Rabbiimmm:amin::144:

MeVa

"La Tahzen.."
Kayıtlı Üye
Benimde guzel gidiyordu cumartesi kaçırdım biraz bide dun ilk gun olunca duzensiz oldu ayarlıyorum inşallah
Senin normal düzenin değişti en iyi ihtimal porsiyon kontrolu senin için
Ekim 6 da 2 yaş olacak canım
İmkanın olsada Allahın izniyle 2 yaşı tamamlasan kuzum ♥
H3men de gözümüze sok:kf118::94:
Sen çarşamba günü gör beni bi detox kolay yapılmıyorrr :70:
Cars gününü bekliyoruz ve sanirim herkes tatilde
Bende bekliyorum sizleri böyle heyecansz oluyor :45:

Üst Alt