Popüler Konu Biz Bize

floweroflife

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Selamlar, huzurlu ogleden sonralari :295:

:227::227:
Maalesef klise bir neden ama, yalan degil. Allah yuvalarini daim etsin:37:

Nefes aliyorum kuzum:45: Ben de haftaya randevu alacagim kismetse. Dortlu testte istedi. Zaman bulup onu da yaptirmam lazim. Sen ne yaptin, yemen icmen duzelmistir insallah:kf19:

Nispet mi yapiyorsun:294::294:

40+ burasi, kuruduk kaldik:38:

Kismet canisi. Hayirlisiyla basimizi sokacak bir yer bulalim da:335:

Sen nasilsin, hostel nasil gidiyor? Kismetse yeni isin eyluldeydi sanirim. Heyecanli misin?

Amin insallah canim:kf19:

Hayirli olsun. Sinav sonucunu kutladigimiz gun de gelir insallah:kf107::kf107::kf107:
Hostel iyi gidiyor, bu sene çok rahatım (allah bozmasın) senelerce kendimi heba ettiğime yanıyorum, yardımcı çok tatlı bir kız, bana da yardımcı oluyor hehhee
Bakalım yaz sezonu böyle giderse belki restoranı da açarız, sadece eşim ve ben, diğer ortakların payını satın olma gibi bir düşüncemiz var, nasıl olacak göreceğiz..
Heyecanlıyım ama o ilk heyecanım geçti, evet Eylül’de başlayacağım kısmet olursa
:7:
Ev hanımlığından iş hanımlığına geçiş
:53:
Hayaller kuruyorum, bir sürü güzel kıyafet alacağım, süslenmeye başlayacağım heejjee

Arimaya

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Sınav başvurumu yapıp geldiiiimmmmmmmmmmmmmmmmk :7: :7: :7: :7: :suslu::suslu::suslu::suslu::kf107::kf107::kf107::kf107::kf107::kf107::kf107::kf107:
İnşallah hayırlısı ile en güzel şekilde nasip olur bizeeee @Arimaya mlaaa.
Sn başvurunu yaptın mı kuzumm
Yok ya yapmadım daha. resmim yok o yüzden eriniyorum. :34:

111Zeyno23

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Oh o karnında geçiriyor yaz sıcaklarını :) çok akıllı olacak paşa maşallah :) aynen öyle zeynom, geçen sene akşam hırka giydik, bir sabah bir uyandık ki Sahra çölüne düşmüşüz.. avrupa’nın Rekoru olan 47 dereceyi gördük
:287: :287:
İnşallah sağlıklı hayırlı olsun da herşeyden önce ama bu zamanın bebeleri folik asit bebeleri çok akıllılar maşallah:7:Hay maşallah İstanbul da görsek sanırım pişeriz çok fazla nem :51:

MeVa

"La Tahzen.."
Kayıtlı Üye
Aynen canım porsiyona dikkat ediyorum
İşe girmeseydim 2 yaşi tamamlayacaktım canım ama so ra uzun izin olmayınca zor ayırırım bayram izninde babası 1 hafta evde olacak inşallah emme istedikçe babası oyalar dişarı felan çıkarır
Ben acı ojeyle ayırdım oğlumu bir daha emme demedi :48:

İppeekk

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Hayırlı olsun balım
Teşekkürler kuzummmmmm
O zaman bunun Şeref’ine bu şarkı da benden katip olmak isteyenlere gelsin
:68: :68: :68:

Hayırlı olsun ikiniz için de
@Arimaya
Flommmmmm çokkkkk teşekkür ederiiizzzzzzzzzz ❤❤
Hayirli olsun. Sinav sonucunu kutladigimiz gun de gelir insallah:kf107::kf107::kf107:
amin nnnnn aminnnnnnnn inşallah desiremmm. İkimizde harika yazıp çıkarız inşallah sınavdan burada hep birlikte burda çıldırırız sonraaaaaaaaa :7: :7: :7:
Yok ya yapmadım daha. resmim yok o yüzden eriniyorum. :34:
kıııızzzz bir hafta kaldııııı

pempik

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Anladım, onun için hazine avı gibi bir şeydir o oyun odası
Yerim miniği
:)
hemi de nasıl yaa
Ben acı ojeyle ayırdım oğlumu bir daha emme demedi :48:
bende salça surmüştüm ama kızım o zaman alıyordu kuçuk kızım anlamıyor ee olmuş desem bile bakalım cuma gunu sela ezan arası buruç suresi okuyunca kendi ayrılıyormuş 2 cuma okunacak miş azaltarak ayırmayı duşınuyom

MeVa

"La Tahzen.."
Kayıtlı Üye
İç
hemi de nasıl yaa
bende salça surmüştüm ama kızım o zaman alıyordu kuçuk kızım anlamıyor ee olmuş desem bile bakalım cuma gunu sela ezan arası buruç suresi okuyunca kendi ayrılıyormuş 2 cuma okunacak miş azaltarak ayırmayı duşınuyom
İnşaAllah faydası olur bana hiç birşey fayda etmedi en son onda buldum çareyi :)

Üst Alt