Popüler Konu Biz Bize

Ausencia

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Huuu huuuuuu
Biz daha gidemedik desem :38:
Valizler bu akşa arabaya indi.
Yarın sabaha nasipse yol.

Pazar çok geç gelebildi kırkpınarcılar :7:
Hadi yol yorgunu pzt çıkmayalım dedik .
Salı çıkarız .
Gece kayınpederin beli tutulmuş :olamaz::7:
Onu gece acile , sonra dr a derken .

Dedik artık nasipse çarşamba çıkarız .

Bu arada iki tatsız olayda yaşadık .
1.si kirada olan bir evimizde şikayet olmuş , bi dolu tantana saçmalığı .
Diğeri de eşime trafik cezası geldi , 488 liracık. Yaya geçidindeki yayaya yol vermemiş .
Eee gitti bugün nedir ne değildir , ne görüntü var ne bişey . Benim mesai saatim,işyerindeyim o saatte büyük ihtimal diyor . Bla bla bla ...
İtiraz hakkımız saklı...dönünce bakacak

Yok kamera , foto ...ıspat yok ?

Neyse siz siz olun , kaldırımda kimi görürseniz durun :53:

Azcık geçmişe bakayım:55:

Koza

Sadık Üye
Kayıtlı Üye
Önce kursa, ardından yürüyüşe çıktım :6:
Mağlum yarın çarşamba :37:

Menümü yazayım, sonra izlemem gereken 2 bölüm kaldı Dark’ta :265:
İzleyip geçmişe bakacağım :koskos:

Sabah: 11.00
Peynir/domates/salatalık
1 dilim tb ekmeği
1 bardak süt

Ara1: 13.00
3 kayısı
Filtre kahve

Ara 2: 15.15
2 siyah erik

Akşam: 17.30
6 yk taze fasulye
1 bardak ayran
Peynirli domates salatası
1 dilim tb

Ara3:
Sade Türk Kahvesi

Su: 3+
Spor: 45 dk yüzme
5 km tempolu yürüyüş + 30 snlik 3 koşu

matematik61

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Senin bebek isi ne oldu haci sonbahara mi kaldi:46:
@matematik61
Benim adet düzeni 40 güne yaklaştığı için haber olmuyo :53: Geçen ay yumurtlamayı kaçırmştım zaten ara kanamam fln olmuştu saçma bi dönemdi. Bu ay da daha yeni yumurtladım. Sağlam değerlendirdim :298: olursa 2 haftaya öğreniriz olmazsa ya nasip ertelicem kışa kadar muhtemelen.

D3S1R3

Sadık Üye
Kayıtlı Üye
Hostel iyi gidiyor, bu sene çok rahatım (allah bozmasın) senelerce kendimi heba ettiğime yanıyorum, yardımcı çok tatlı bir kız, bana da yardımcı oluyor hehhee
Bakalım yaz sezonu böyle giderse belki restoranı da açarız, sadece eşim ve ben, diğer ortakların payını satın olma gibi bir düşüncemiz var, nasıl olacak göreceğiz..
Heyecanlıyım ama o ilk heyecanım geçti, evet Eylül’de başlayacağım kısmet olursa
:7:
Ev hanımlığından iş hanımlığına geçiş
:53:
Hayaller kuruyorum, bir sürü güzel kıyafet alacağım, süslenmeye başlayacağım heejjee
Ne guzel, gonlune gore olmus. İsler tikirinda masallah :335:

Alisverise basla simdiden o vakit:kf107::kf107:

Selam canlar dün aşırı zorlu bi yolculuktan sonra aydına geldik . Bi gece orda dinlenip bugün de evimize geldik şükür. Yapılacak bi sürü iş var. Haftaya nasipse trabzon. Ama ondan önce köye gitmemiz lazım. Benim herifin kuzuları arıları var özlemiş yapılacak işleri var:38:
Önce İstanbul sonra tatil derken yemenin dibine vurdum 2 haftada 10 kilo aldım heralde ayyy haftaya da trabzona gitcem.
Ben de yarın öbürgün detoks yapcam belki 3 güne çıkarırım yol şişkinliği de var epey.
Ara ara okudum ama cevap yazamadım sonra da unuttum aklımda kalanlara yazayım
@MeVa süpersin valla darısı başıma
@floweroflife rahat olmana çok sevindim maaşallah diyelim
@Koza sınav sonuçlarına kimsem olmasa bile heyecanlanırım ben. Senin sonucu merakla bekliyorum :7:
@Çakıl tatil çok güzel bişey yaa bu sefer gezmedim dinlendim ben de
@D3S1R3 taşınma işi zor kendini yorma paketlemeleri emir ver eşin yapsın:53: kalanı nakliye evi de temizleyecek birini bulursun. İnşallah gönlüne göre olur.
@Hepfit @111Zeyno23 @Kajupi sizleri de öperim.
@İppeekk @Arimaya sınav sonuçlarınızı kutlarız inşallah burda canlar.
@Ausencia kralıçam iyi tatiller sana da.
@Lunya ablan nasıl oldu
@Tevafuk tatil nası geçiyo?

Ayyyy ben wc deyim ve oğlum dışardan anne bak ne boyadım sana gösteriim diye bağırıyo şu an. Kalan herkesi kocaman öperim.
Masallah ne guzel geziyorsunuz:37:

Tasinmak sorun degil canisi. Elimi surmem bir seye, ozel esyami alir cikarim. Uygun yer bulmasi sorun:38:

MeVa

"La Tahzen.."
Kayıtlı Üye
Müthüşsün
:294: :294:
Şaka bir yana böyle devam et canım, belki ucundan köşesinden bana da motivasyon bulaşır sayende
:)
Umuyorum öyle olmasını yalnız detoxdan sonraki beslenme konusunu düşünüyorum ben normal diyet düzenime dönsem kilo alırmıyım ki:)
Bende deneyeyim canım
Birden mi ayırdın yoksa azaltarakmı
Bir kaç kez denedim canım salça boya falan :)
Öyle ard arda yapma vucüdunu bitirirsin hafta da 1 ver tam ver coguna gerek yok kuzu.aman dikkat vucüdun derençsiz kalır sonra
Şu 70lerden bir kurtulayımda mayam sonra diyetle devam :)
Ben gömmuyorum hatta uslu uslu duruyorum hala 85 olamadım isyandayım.
Olacaksın ucundan kıyısından bile olsa ♥

Arimaya

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Huuu huuuuuu
Biz daha gidemedik desem :38:
Valizler bu akşa arabaya indi.
Yarın sabaha nasipse yol.

Pazar çok geç gelebildi kırkpınarcılar :7:
Hadi yol yorgunu pzt çıkmayalım dedik .
Salı çıkarız .
Gece kayınpederin beli tutulmuş :olamaz::7:
Onu gece acile , sonra dr a derken .

Dedik artık nasipse çarşamba çıkarız .

Bu arada iki tatsız olayda yaşadık .
1.si kirada olan bir evimizde şikayet olmuş , bi dolu tantana saçmalığı .
Diğeri de eşime trafik cezası geldi , 488 liracık. Yaya geçidindeki yayaya yol vermemiş .
Eee gitti bugün nedir ne değildir , ne görüntü var ne bişey . Benim mesai saatim,işyerindeyim o saatte büyük ihtimal diyor . Bla bla bla ...
İtiraz hakkımız saklı...dönünce bakacak

Yok kamera , foto ...ıspat yok ?

Neyse siz siz olun , kaldırımda kimi görürseniz durun :53:

Azcık geçmişe bakayım:55:
O ceza kararlarına esimgil bakiyor.bi yola cikiyoruz beynim yanıyor aman surda radar aman surda serit var emniyet seridi diye 1002 tl ceza kesiyorlarmis.aman surda su var diye diye gidiyoruz.ve üstten baski var emniyete ufakta olsa herseyi yazın demisler o yüzden dikkatli olun.haa görüntü yoksa hakime kalmis iptal etmesi.ama görüntü varsa yedi ceddide gelse ödemek zorunda.esimin anlattıklarını bende sana aktarayım madem. :298: :298: :298: daha bu birüzi.aynı polis gibi bilgili oldum bu trafikte yeminle.

Arimaya

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Benim adet düzeni 40 güne yaklaştığı için haber olmuyo :53: Geçen ay yumurtlamayı kaçırmştım zaten ara kanamam fln olmuştu saçma bi dönemdi. Bu ay da daha yeni yumurtladım. Sağlam değerlendirdim :298: olursa 2 haftaya öğreniriz olmazsa ya nasip ertelicem kışa kadar muhtemelen.
Hadi bakalım çalisin çalisin gelsin minnaklar dolsun topikler:46::46::atankalp::7:

Üst Alt