Popüler Konu Biz Bize

pempik

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Ay kuzum bebikli hayat mükemmel ama az uykusuzum hatta şaftımkaymış diyebilirim bi de bak eşime yolladım. Bi karikatür var tam olarak modum da bu

Ekli dosyayı görüntüle 601
maşa yaaa sabah sabah kahkaha attım haa
Çokça öpüyorum alinamızla seni
Bı arada o öküzlerden paramı da aldım kırıp döküp pislettikleri şeyler için
:rapci:
İyi bari vermişler flom yaa daha buyuk sorunlar bari çkkarmamişlar Allah korumuş seni

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 600ayakta anneye yakın uyumaya alıştık aslında ayağa alışmamıltı ama kollarım kopunca mecbur kalındı

Nasılsınız bakeeemmm çok özlüyorum ben sizi hala düzene giremedik bi türlü gecemiz gündüzümüz çıldırmış durumda kolkola halay çekiyorlar. Bugün accuk evden kaçtım kızımı anneme teslim edip bi kahve içelim dedik ama tabiii ben dayanamadım sonuç kahveler elimizde yarım saat sonra eve geri geldik :islik:ay babam doğru söylüyor ben işe nasıl gidecem nasıl bırakıcam kızımı lavaboya gidince özlüyorum o derece nerdeyse o işi yapmicam ya da kızım kollarımda gidicem utanmasam ki annem merak etme ben gidince zaten yapmayacaksın ya da kollarında kızla gideceksin dio:38:şimdi hamiş olan annişleeerrr ne dicem sakın kitap okumayın idealist davranmaya çalışmayın çünkü o okuduğunuz tüm kitaplar ve aslaaa bunları yapmam böyle yetiştiricemler.... Bi işinize yaramıyor ama o içgüdü var ya müthiş bir şey ihtiyacınız olan en iyi rehber:melek:bi de ne dicem ne yaparsanız yapın o gaz nöbetleri olacak ilk kırkına ümit bağlayacak sonra 3 ay sonra 6 ay dicek ler sonra 1 yaş derken bi Bakmışız büyümüşler dimi tecrübeli anneler :))))
Eeee siz anlatın ama anlatırken bana etiket çakın ki arada girince okuyayım öyle gidip girip çıkıyorum ama hergün geliyorum heeeee

Neyse size bunları tam 42 sk da yazdım pışpış oııyyyhhh bıırrttt sinirli surat uyku arasında gülümseme.... Arasında yazdım sizi pek çok severim

Kocaman öpüyorum
Çok tatlı :46: ozleniyorsun burda

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Bugün acaip ac uyandım öyle böyle değil midem sanki yapisacak 12 ye kadar nasıl bekleyeceğim geçmez zaman

Kajupi

Hızlı Üye
Kayıtlı Üye
Gecer canisi:37: Kucuk porsiyonlar ye (ac kalk masadan). Kilo kontrolu yapacaksan da haftada 1 tartil; kendini strese sokma hergun.

Kuzucugun haberi var mi?:kf19:
Haftada 1 mümkün değil tartılamam ki. Günde 2 3 kez çıkıyorum üstüne.
Neyse ki bugün aşağı inişi gördüm sevindim.
Kızıma söyledim hemen ztn 1 senedr kardeş istiyodu çok mutlu oldu. Bazen gelip anne kardeşimi sevebilirmiyim diyo karnımı öpüp seviyor. Çok güzel bi duygu ya.
Bence de git, gerci bende 6+3 te gördüm(dinletmiyorlar, dopler tehlikeliymis ama pirpir atisini goruyorsun :) )
Bgn gidicem inş sıra falan yoksa muaneye olurm
Ay ay ay iğrenç bir gün geçirdim
Anlatıyorum:
Şu medeniyetsiz öküzler bugün çıkış yaptı
Yardımcı kız temizliğe geldi ve beni arası yardımmmmm ev çok fena diye
Efendim Eve bir girdim
Aman allahım
——spoiler—— burdan sonrasını midesi hassaslar okumasın
:kusmuk::kusmuk::kusmuk:
İki tuvaletin de dışına kusmuşlar
Tost makinesini kırmışlar
Bir oda cinayet alanı gibi, biri bir tarafını kesmiş yatak örtüleri, havlular kan içinde
Duşa kabini kırmışlar
Mutfak tam bir facia, her yer bulaşık içinde
Kızla beraber giriştik
Tuvaletleri, kanı ben temizledim, kıyamadım kıza temizletmeye
Sonra bunlardan yüklü bir miktar talep ettim, şimdi site aracılığıyla parayı almaya çalışıyorum
Allahım düşman başına vermesin
Midem hala ağzımda
İğrençti iğrenç!!!!!!!
:kusmuk:
Bu ne çeşit bi vahşilik çözemedm ya pislikler.
Bidaha olmaz inşallah. Çok zor bi durum cidden. Kuzum yardımcı 1 tane var dmi 1 tane daha tutmak çok mu maliyetli orda.
Ya valla üzmek istemem ama senin bu işleri yapman bnm zoruma gidiyor burda. Bence yıpratma kendini bukadar lütfen. 3 kuruş az kazan yardmcıya öde falan ama şu işleri sen yapma artk

floweroflife

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Haftada 1 mümkün değil tartılamam ki. Günde 2 3 kez çıkıyorum üstüne.
Neyse ki bugün aşağı inişi gördüm sevindim.
Kızıma söyledim hemen ztn 1 senedr kardeş istiyodu çok mutlu oldu. Bazen gelip anne kardeşimi sevebilirmiyim diyo karnımı öpüp seviyor. Çok güzel bi duygu ya.

Bgn gidicem inş sıra falan yoksa muaneye olurm

Bu ne çeşit bi vahşilik çözemedm ya pislikler.
Bidaha olmaz inşallah. Çok zor bi durum cidden. Kuzum yardımcı 1 tane var dmi 1 tane daha tutmak çok mu maliyetli orda.
Ya valla üzmek istemem ama senin bu işleri yapman bnm zoruma gidiyor burda. Bence yıpratma kendini bukadar lütfen. 3 kuruş az kazan yardmcıya öde falan ama şu işleri sen yapma artk
Ah canım ya, merak etme bu sene baya rahatım.. tek yardımcı yetiyor, ikinciyi tutmak maliyetli olmaz ama gerek yok. Dün istisnaydı, yardımcı kıza kıyamadım temizletmeye :287: :287: Bugün de oğullarının Doğum günüymüş o yüzden izin verdim ama aksi gibi bir sürü check in çıktı ortaya.. bugün de istisna yani.. normaldr artık temizlik yapmıyorum, sadece misafir karşılama ve mesaj olayını ben yapıyorum..

Portakal Sulu Ördek

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Selamlar❤
Biraz sıkıntılı günler geçiriyordum. Bazı şeyler hakkında özgürleştim. Manevi bağımlılık insanı içten içe çürütüyor. Bundan bir kısmından kurtuldum . Bunun için seviniyorum. Eşimden ayrıydım iki hafta ama cumartesi kavuştum şükür. Şimdi Ankaradayım. Buralar çok soğuk sırtımda yeleğim var :) Ruh halimi ahvalimi içimi dışımı anlatan şu çizimle öpüyorum hepinizi❤
halimekeskin-1563133869809.jpg

Üst Alt