Popüler Konu Biz Bize

Koza

Sadık Üye
Kayıtlı Üye
Selamlar :37: :37:

Bu aralar biraz gerginim..
Perşembe günü sonuçlar açıklanıyor..
Rahat olucam, her şeyin hayırlısı desem de ister istemez kafama takıyorum...
Oldu mu olmadı, nasıl bir sıralama gelicek derken kafam sürekli oralarda..
Ama diyete devam ediyorum, bozmadan :eglence:
Pek bir şey yapasım gelmiyor, evdeki internetin kampanyası da bitti.. Buraya da gelemiyorum..

3 gündür internetim yok.. Haftaya hallolucak gibii..
İndirdiğim netflix dizilerini izliyorum 7/24 :51:

Öyle işte, herkes iyidir inşallah :60:
Öpüyorum hepinizi :37:

Koza

Sadık Üye
Kayıtlı Üye
Selam canlar dün aşırı zorlu bi yolculuktan sonra aydına geldik . Bi gece orda dinlenip bugün de evimize geldik şükür. Yapılacak bi sürü iş var. Haftaya nasipse trabzon. Ama ondan önce köye gitmemiz lazım. Benim herifin kuzuları arıları var özlemiş yapılacak işleri var:38:
Önce İstanbul sonra tatil derken yemenin dibine vurdum 2 haftada 10 kilo aldım heralde ayyy haftaya da trabzona gitcem.
Ben de yarın öbürgün detoks yapcam belki 3 güne çıkarırım yol şişkinliği de var epey.
Ara ara okudum ama cevap yazamadım sonra da unuttum aklımda kalanlara yazayım
@MeVa süpersin valla darısı başıma
@floweroflife rahat olmana çok sevindim maaşallah diyelim
@Koza sınav sonuçlarına kimsem olmasa bile heyecanlanırım ben. Senin sonucu merakla bekliyorum :7:
@Çakıl tatil çok güzel bişey yaa bu sefer gezmedim dinlendim ben de
@D3S1R3 taşınma işi zor kendini yorma paketlemeleri emir ver eşin yapsın:53: kalanı nakliye evi de temizleyecek birini bulursun. İnşallah gönlüne göre olur.
@Hepfit @111Zeyno23 @Kajupi sizleri de öperim.
@İppeekk @Arimaya sınav sonuçlarınızı kutlarız inşallah burda canlar.
@Ausencia kralıçam iyi tatiller sana da.
@Lunya ablan nasıl oldu
@Tevafuk tatil nası geçiyo?

Ayyyy ben wc deyim ve oğlum dışardan anne bak ne boyadım sana gösteriim diye bağırıyo şu an. Kalan herkesi kocaman öperim.
Ayyy paylaşıcam sizlerle de hemen :265:
İnşallah güzel gelir de mutlulukla paylaşabilirim inşallah :kf19:

matematik61

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Selam canlar. Bugün ankaraya geldik yarın öğlen uçağım var trabzona gidiyorum inşallah.

@Masaaa seni de yerim o minnakın ayaklarını bacaklarını yerimmm. Kolay değil ama sonra unutuluyor gerçekten.

@floweroflife paranı almana sevindim ama o kadar pisliği yapanlar nasıl yaratıklarmış. Bi daha denk gelmezler böyle tipler inşallah.

@Portakal Sulu Ördek göremedim diyordum gelmişsin. Rabbim feraha çıkarsın.

@Kajupi çok sevindim senin adına. Sağlıkla doğduğunu da görelim inşallah.

@Hepfit o miu zalımı a teesüflerimizi ilet(bak etiketlemiyorum bile) .Bi morti olmuştuk güya. Zahmet edip kilo bildirmemişti onu geçtim aylardır uğramıyo da ayıp ediyo valla
Ama seni ve minnak paşayı kocaman öperim.

@D3S1R3 ev işi noldu?

@Piraye döndün mü tatilden?

matematik61

Bağımlı
Kayıtlı Üye
@İppeekk testi bol buldum sabahları çişim boşa gitmesin diye gebelik testi yapıyorum :298:

Tabi ki sürekli negatif görüyorum. Yarın yapamicam testler valizde. Oğlumda ovulasyonun 10.günü bi parlaklık 11.gün de silik çizgi görmüştüm. Çarşamba 10.günüm bakalım bişey çıkacak mı:53:

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Ya ben kilo alıyorum
58.5 oldum
Bu işin şakası kalmadı
Mütemadiyen kilo alıyorum
Şu peynirler bir bitsin almayacağım bir daha, çok kalorililer
Hiç şakası yok artık turuncu alarm veriyorsun kırmızı da artik kaçarım kalmayacak 60 kilo olmayı beklemiyorsun değil mi azimli olmak için hadi bakım zehirliyoruz bak ben bütün olumsuzluklara rağmen kontrollü gidiyorum bugün dondurma yedim kendimi tutamadım sonra da kızdım neden yedim ki çok gereksizdi diye yarın telafi etmeye calisacagim :kf18:

Üst Alt