Popüler Konu Biz Bize

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Selamlar❤
Biraz sıkıntılı günler geçiriyordum. Bazı şeyler hakkında özgürleştim. Manevi bağımlılık insanı içten içe çürütüyor. Bundan bir kısmından kurtuldum . Bunun için seviniyorum. Eşimden ayrıydım iki hafta ama cumartesi kavuştum şükür. Şimdi Ankaradayım. Buralar çok soğuk sırtımda yeleğim var :) Ruh halimi ahvalimi içimi dışımı anlatan şu çizimle öpüyorum hepinizi❤
Ekli dosyayı görüntüle 602
Yine de insanın canını yakan birşey ama gerçek böyle.

Umarım sıkıntıların geçmiştir çok detay vermediğim için en doğrusunu düşünmüştür diyorum. Hakkında hayırlısı olsun neşeli gunlerin çok olsun

D3S1R3

Hızlı Üye
Kayıtlı Üye
Selamlar, agrisiz&sizisiz aksamlar :295:

Ekli dosyayı görüntüle 600ayakta anneye yakın uyumaya alıştık aslında ayağa alışmamıltı ama kollarım kopunca mecbur kalındı

Nasılsınız bakeeemmm çok özlüyorum ben sizi hala düzene giremedik bi türlü gecemiz gündüzümüz çıldırmış durumda kolkola halay çekiyorlar. Bugün accuk evden kaçtım kızımı anneme teslim edip bi kahve içelim dedik ama tabiii ben dayanamadım sonuç kahveler elimizde yarım saat sonra eve geri geldik :islik:ay babam doğru söylüyor ben işe nasıl gidecem nasıl bırakıcam kızımı lavaboya gidince özlüyorum o derece nerdeyse o işi yapmicam ya da kızım kollarımda gidicem utanmasam ki annem merak etme ben gidince zaten yapmayacaksın ya da kollarında kızla gideceksin dio:38:şimdi hamiş olan annişleeerrr ne dicem sakın kitap okumayın idealist davranmaya çalışmayın çünkü o okuduğunuz tüm kitaplar ve aslaaa bunları yapmam böyle yetiştiricemler.... Bi işinize yaramıyor ama o içgüdü var ya müthiş bir şey ihtiyacınız olan en iyi rehber:melek:bi de ne dicem ne yaparsanız yapın o gaz nöbetleri olacak ilk kırkına ümit bağlayacak sonra 3 ay sonra 6 ay dicek ler sonra 1 yaş derken bi Bakmışız büyümüşler dimi tecrübeli anneler :))))
Eeee siz anlatın ama anlatırken bana etiket çakın ki arada girince okuyayım öyle gidip girip çıkıyorum ama hergün geliyorum heeeee

Neyse size bunları tam 42 sk da yazdım pışpış oııyyyhhh bıırrttt sinirli surat uyku arasında gülümseme.... Arasında yazdım sizi pek çok severim

Kocaman öpüyorum
Masallah, Allahim esirgesin:37: Ne guzel ozetlemissin bazi donemleri:45: Yardimcin var mi kuzum?
Yarın ben aslında yohummmm
Tam 9 tane check in yapacağım ve yardımcı izinli
:287: :287: :287::287:
Temizlik neferi flo gururla sunar
Nasıl delirdim
Yarın sinemalarda
:7:
Fiziksel aktiviten artsa iyi olur demistik ama boylesini kastetmemistik:294::294:

Haftada 1 mümkün değil tartılamam ki. Günde 2 3 kez çıkıyorum üstüne.
Neyse ki bugün aşağı inişi gördüm sevindim.
Kızıma söyledim hemen ztn 1 senedr kardeş istiyodu çok mutlu oldu. Bazen gelip anne kardeşimi sevebilirmiyim diyo karnımı öpüp seviyor. Çok güzel bi duygu ya.

Bgn gidicem inş sıra falan yoksa muaneye olurm

Bu ne çeşit bi vahşilik çözemedm ya pislikler.
Bidaha olmaz inşallah. Çok zor bi durum cidden. Kuzum yardımcı 1 tane var dmi 1 tane daha tutmak çok mu maliyetli orda.
Ya valla üzmek istemem ama senin bu işleri yapman bnm zoruma gidiyor burda. Bence yıpratma kendini bukadar lütfen. 3 kuruş az kazan yardmcıya öde falan ama şu işleri sen yapma artk
Masallah. Saglikla kucakladiginiz gunler de gelir insallah:295:

Selamlar❤
Biraz sıkıntılı günler geçiriyordum. Bazı şeyler hakkında özgürleştim. Manevi bağımlılık insanı içten içe çürütüyor. Bundan bir kısmından kurtuldum . Bunun için seviniyorum. Eşimden ayrıydım iki hafta ama cumartesi kavuştum şükür. Şimdi Ankaradayım. Buralar çok soğuk sırtımda yeleğim var :) Ruh halimi ahvalimi içimi dışımı anlatan şu çizimle öpüyorum hepinizi❤
Ekli dosyayı görüntüle 602
Rabbim ferahlik versin, selamete cikartsin kuzum:295:

Bebişi gördük kalbni duyduk çok şükür
Cok sukur, gozunuz aydin:kf19:

4 gündür burasida soguk sanki eylül sonu gibi hava.bu sene cok degisik bi iklim var sonumuz hayır olsun ins
En sevdigim:335:Hep boyle olsa, gitmese...

Kuzu şu gaz mevzusunu bi çözse kuzum rahat ederiz azıcık ama yavrum kendini sıkıyor gaz yapacam die kusuyor sonra acıkıyor emiyor tekrar Gaz tekrar kusmuk.... Sonu yok böyle devam ediyoruz. Siz nasılsınız asıl hamilelik nasıl
Gececek canim, uzme kendini. Yuzukoyun yatir biraz (karni tokken degil). Bir cikartmaya alisirsa, rahatlar yavrun. Hamdolsun, her sey yolunda bizde. Is guc yogunlugu var, tatli kosturmacalar:kf19:

Selamlar :37: :37:

Bu aralar biraz gerginim..
Perşembe günü sonuçlar açıklanıyor..
Rahat olucam, her şeyin hayırlısı desem de ister istemez kafama takıyorum...
Oldu mu olmadı, nasıl bir sıralama gelicek derken kafam sürekli oralarda..
Ama diyete devam ediyorum, bozmadan :eglence:
Pek bir şey yapasım gelmiyor, evdeki internetin kampanyası da bitti.. Buraya da gelemiyorum..

3 gündür internetim yok.. Haftaya hallolucak gibii..
İndirdiğim netflix dizilerini izliyorum 7/24 :51:

Öyle işte, herkes iyidir inşallah :60:
Öpüyorum hepinizi :37:
Cok heyecanli:kf19: Hayirlisiyla gonlundekini nasip etsin Yaradan:295:

Selam canlar. Bugün ankaraya geldik yarın öğlen uçağım var trabzona gidiyorum inşallah.

@Masaaa seni de yerim o minnakın ayaklarını bacaklarını yerimmm. Kolay değil ama sonra unutuluyor gerçekten.

@floweroflife paranı almana sevindim ama o kadar pisliği yapanlar nasıl yaratıklarmış. Bi daha denk gelmezler böyle tipler inşallah.

@Portakal Sulu Ördek göremedim diyordum gelmişsin. Rabbim feraha çıkarsın.

@Kajupi çok sevindim senin adına. Sağlıkla doğduğunu da görelim inşallah.

@Hepfit o miu zalımı a teesüflerimizi ilet(bak etiketlemiyorum bile) .Bi morti olmuştuk güya. Zahmet edip kilo bildirmemişti onu geçtim aylardır uğramıyo da ayıp ediyo valla
Ama seni ve minnak paşayı kocaman öperim.

@D3S1R3 ev işi noldu?

@Piraye döndün mü tatilden?
Enerjine masallah:koskos::koskos::koskos::koskos:

Birkac emlakciyla gorustuk. Haber bekliyoruz, kismet. Sagolasin:kf19:

İppeekk

Bağımlı
Kayıtlı Üye
@İppeekk testi bol buldum sabahları çişim boşa gitmesin diye gebelik testi yapıyorum :298:

Tabi ki sürekli negatif görüyorum. Yarın yapamicam testler valizde. Oğlumda ovulasyonun 10.günü bi parlaklık 11.gün de silik çizgi görmüştüm. Çarşamba 10.günüm bakalım bişey çıkacak mı:53:
:70::70::70::70::70::70:berna yaaaaaa az bekle :)
Bi arkadaş ta bu ay çalışma yapmış hamile şimdi :) başarılarının devamını diledik sanada dileyicekmiyiz bakıııımmmmm:suslu::70::70::70::70:

Tevafuk

Bağımlı
Kayıtlı Üye
1. Yemek Yarışması
çocukların canım çok sıkılıyo muhabbeti hiç bitmiyo her memlektte aynılar demek
ben çocukken hiç sıkıldığımı bilmem zaman hep çabuk geçerdi şimdikiler bize benzemiyor
Ay sorma begusum valla yaz tatili naz tatili resmen :293:
@Tevafuk senle de hiç denk gelemiyoruz kuzum :36: eve dönmüşsünüz

Öperim yarenle çocukları
Ausum :kalpler:
Bende sizi öperim hem de coookkkķ
benim yerime de dinlen suya gir
melusu op
birde yusufa kitap önerim var .bayılarak okuyacagina eminim. Muzaffer izgü nun ökkeş serisi kahkaha ile okuyor kızım ve yeğenlerim :atankalp:
Burada olduğun zaman haber et, koyayım resim kimse görmesin :205:
Hımm su an buradayım ama sen bana özelden at ig den :kalpler:
Haftada 1 mümkün değil tartılamam ki. Günde 2 3 kez çıkıyorum üstüne.
Neyse ki bugün aşağı inişi gördüm sevindim.
Kızıma söyledim hemen ztn 1 senedr kardeş istiyodu çok mutlu oldu. Bazen gelip anne kardeşimi sevebilirmiyim diyo karnımı öpüp seviyor. Çok güzel bi duygu ya.

Bgn gidicem inş sıra falan yoksa muaneye olurm

Bu ne çeşit bi vahşilik çözemedm ya pislikler.
Bidaha olmaz inşallah. Çok zor bi durum cidden. Kuzum yardımcı 1 tane var dmi 1 tane daha tutmak çok mu maliyetli orda.
Ya valla üzmek istemem ama senin bu işleri yapman bnm zoruma gidiyor burda. Bence yıpratma kendini bukadar lütfen. 3 kuruş az kazan yardmcıya öde falan ama şu işleri sen yapma artk
Bebişi gördük kalbni duyduk çok şükür
Ne güzel hisler kuzum ya.. rabbim kucağına da almayı nasip etsin.
Oğlum gelip gidip anne yaren çok tatlı değil mi diyor.
Hele ben yarenin yüzune bakıyorum o an sanki dertler gidiyor huzur yayılıyor içime :kalpler:

Üst Alt