Popüler Konu Biz Bize

floweroflife

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Istanbulda buz gibi akşam polar aldim üstüme temmuzda lılarla yattım şaka gibi heryer kapalı. Sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim
Haahhaaaa burda aylardır öyle
Yaz gelmedi diyorum, hala da gelmedi, üşüyoruzzzzzzz

floweroflife

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
@floweroflife ne igrenc insanlarmis :286:
Parani almana sevindim

@Kajupi hayirli olsun kuzucum ❤
Bugün denizde aklıma geldi göremiyorum hiç ördekimi diye :36: @Portakal Sulu Ördek o kafadan bana da lazım hacı

@floweroflife okurken sinir oldum yeminle , kolay gelsin sana çok canım :36:

@Kajupi :36::36: hayırlı olsun canımm
Rabbim mis kokusunu çeke çeke kucaklamanı nasip etsin

@Masaaa alinayı seni öpeerimnmm kocamannn
Bıyyytlarınız kolay ola :36:
Selam canlar. Bugün ankaraya geldik yarın öğlen uçağım var trabzona gidiyorum inşallah.

@Masaaa seni de yerim o minnakın ayaklarını bacaklarını yerimmm. Kolay değil ama sonra unutuluyor gerçekten.

@floweroflife paranı almana sevindim ama o kadar pisliği yapanlar nasıl yaratıklarmış. Bi daha denk gelmezler böyle tipler inşallah.

@Portakal Sulu Ördek göremedim diyordum gelmişsin. Rabbim feraha çıkarsın.

@Kajupi çok sevindim senin adına. Sağlıkla doğduğunu da görelim inşallah.

@Hepfit o miu zalımı a teesüflerimizi ilet(bak etiketlemiyorum bile) .Bi morti olmuştuk güya. Zahmet edip kilo bildirmemişti onu geçtim aylardır uğramıyo da ayıp ediyo valla
Ama seni ve minnak paşayı kocaman öperim.

@D3S1R3 ev işi noldu?

@Piraye döndün mü tatilden?
@floweroflife ıyyyy diyerek okudum neyseki çözmüşsünüz :73:
@Koza hakkında hayırlı ve güzel olacaksa Rabbim nasip etsin canım kendini bunaltma he mi :kalpler:
Porti ozledim seni :kf111: @Portakal Sulu Ördek
@Hepfit paşa geliyor demek :262: sağlıkla gelsin kuzu insAllah :46:
@floweroflife nasıl insanlar yahu bu kadar da pis pasakli olunur mu:267:gecmis olsun kuzum
@Kajupi adina cok sevindim kuzum. Rabbim sağlıkla kucagina almayi nasip etsin ❤
Unuttugum varsa affola
Ay sağolun kızlar, parayı aldım ama umarım bir daha başıma gelmez böylesi, çok iğrenç bir durum :(

floweroflife

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Selamlar, agrisiz&sizisiz aksamlar :295:

Masallah, Allahim esirgesin:37: Ne guzel ozetlemissin bazi donemleri:45: Yardimcin var mi kuzum?

Fiziksel aktiviten artsa iyi olur demistik ama boylesini kastetmemistik:294::294:

Masallah. Saglikla kucakladiginiz gunler de gelir insallah:295:

Rabbim ferahlik versin, selamete cikartsin kuzum:295:

Cok sukur, gozunuz aydin:kf19:

En sevdigim:335:Hep boyle olsa, gitmese...

Gececek canim, uzme kendini. Yuzukoyun yatir biraz (karni tokken degil). Bir cikartmaya alisirsa, rahatlar yavrun. Hamdolsun, her sey yolunda bizde. Is guc yogunlugu var, tatli kosturmacalar:kf19:

Cok heyecanli:kf19: Hayirlisiyla gonlundekini nasip etsin Yaradan:295:

Enerjine masallah:koskos::koskos::koskos::koskos:

Birkac emlakciyla gorustuk. Haber bekliyoruz, kismet. Sagolasin:kf19:
Haahhaaa sorma ya tempoyu arttırayım dedim iki gündür çok geldi, bir de üstüne bugün kendi evimi de temizledim, pilim bitti
:287:

floweroflife

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Hiç şakası yok artık turuncu alarm veriyorsun kırmızı da artik kaçarım kalmayacak 60 kilo olmayı beklemiyorsun değil mi azimli olmak için hadi bakım zehirliyoruz bak ben bütün olumsuzluklara rağmen kontrollü gidiyorum bugün dondurma yedim kendimi tutamadım sonra da kızdım neden yedim ki çok gereksizdi diye yarın telafi etmeye calisacagim :kf18:
Çok fena yahu, bildiğin kilo alıyorum ve durduramadım
Cesaretimi toplatıp dukan’ın atak evresini yapıp metabolizmamı terbiye etmek istiyorum ama cesaret edemedim ama kilo alıyorum :( şiştim vallaha artık görüntü de alarm vermeye başladı :(
Az kaldı , peynirlerim bitsin başlayacağım bir daha da uzun süre almam
Kendimi şımartayım dedim 4 çeşit müthüş peynir aldım, ama tam bir kalori bombası hepsi.. 1 kilo olarak geri döndü :( benim hassas noktan da peynir :( dayanamıyorum, çooook seviyorum, yeni peynirler denemek en büyük hobim heeheeee ailenin bir kısmı peynir üreticisi , genetik galiba
:294: :294:
@D3S1R3
Peynir batağına düştüm bacım beni sen anlarsın sanırım

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Selamlar :37: :37:

Bu aralar biraz gerginim..
Perşembe günü sonuçlar açıklanıyor..
Rahat olucam, her şeyin hayırlısı desem de ister istemez kafama takıyorum...
Oldu mu olmadı, nasıl bir sıralama gelicek derken kafam sürekli oralarda..
Ama diyete devam ediyorum, bozmadan :eglence:
Pek bir şey yapasım gelmiyor, evdeki internetin kampanyası da bitti.. Buraya da gelemiyorum..

3 gündür internetim yok.. Haftaya hallolucak gibii..
İndirdiğim netflix dizilerini izliyorum 7/24 :51:

Öyle işte, herkes iyidir inşallah :60:
Öpüyorum hepinizi :37:
Kolay değil canisi kafana takman kaygılanman belirsizlik çünkü. Diziler en iyi uyuşturucu ben de sakinleşmek için seyrediyorum. Herşeyin hayırlısı olsun hakkında kalbindeki güzellikler olsun

Üst Alt