Popüler Konu Biz Bize

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Haahhaaaa burda aylardır öyle
Yaz gelmedi diyorum, hala da gelmedi, üşüyoruzzzzzzz
Dün gece 17 dereceydi sabah nasıl üşümüşüm temmuzda böyle olursa diğer aylar nasıl olur ki dünya ters dönüyor da biz güney kutbu mu oluyoruz şimdi ben anlamadim yaz gelmeden kış mi olacak yeniden

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Çok fena yahu, bildiğin kilo alıyorum ve durduramadım
Cesaretimi toplatıp dukan’ın atak evresini yapıp metabolizmamı terbiye etmek istiyorum ama cesaret edemedim ama kilo alıyorum :( şiştim vallaha artık görüntü de alarm vermeye başladı :(
Az kaldı , peynirlerim bitsin başlayacağım bir daha da uzun süre almam
Kendimi şımartayım dedim 4 çeşit müthüş peynir aldım, ama tam bir kalori bombası hepsi.. 1 kilo olarak geri döndü :( benim hassas noktan da peynir :( dayanamıyorum, çooook seviyorum, yeni peynirler denemek en büyük hobim heeheeee ailenin bir kısmı peynir üreticisi , genetik galiba
:294: :294:
@D3S1R3
Peynir batağına düştüm bacım beni sen anlarsın sanırım
Şanslısın ben peynir yemek için önceden kendimi telkin etmeye calisiyorum ve en hatsız kokusuz olanını azıcık yemeye calisiyorum. Çok zor geliyor norske azıcık peynir sevseydim azicik kokusu bile beni öldürüyor resmen

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Günaydın bugün ise gelmek zor geldi valla 3 gun tatilden sonra. Son 4 gün sonra annemle yine ayrı düşeceğiz yılda 1 ay yetmiyor bana zor geliyor

111Zeyno23

Bağımlı
Kayıtlı Üye
@111Zeyno23 kuzum dikkat et kendine, ax yagli beslen, hamurisinden,sekerli gidalardan ve asiri meyve yemekten kaçın. Cok gecmis olsun.

@D3S1R3 kuzu 60.3 oldum :) ama cok hizli geliyor buara kilolar, hayirlisi :)

@Ausencia ausum ben de opuyorum seni, yusufu ve melikeyi

Ayyy unuttugum varsa affola, 2 gunde toplam 2 saat uyudum (20 ser dakka sandalye tepesinde uyudum, simdi evdeyim uyuyamiyorum :/ ).
Sağolasın kuzum meyveyi falan aslında çok azalttım zaten şekerli meyve çok sevmem bakalım eti kısıtladım tavuk yemeye çalışıyorum bir de bulabilirsem enginar yiyeceğim bol bol sebze besleneceğim :36: Demir hapı yapıyor diye bir çok yerde okudum bence de o yapıyor :38:Sen nasılsın:atankalp:

Piraye

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Merhabalar :135:
Herkes çok iyidir umarım :)

Biz döndük ayağımızın tozuyla yoğun tempoyla hemide...

Çocuklar teee Kars'ta:42: şimdiden çok özledim . İlk uzun süre ayriligimiz olacak.. tek tesellim onların tercihi ve çok mutlu idiler ..

Piraye

Bağımlı
Kayıtlı Üye
@Hepfit çok geçmiş olsun canım.
Umarım çok iyidir eşin ...

@Ausencia kolay gelsin kumdan kaleler yapiminda:36:

@matematik61 bir takim yaramazliklar yapılmış sanırım tatilde:8:

@D3S1R3 umarım gönlüne gore uygun ev bulursun .. zamanlama kotu
olmus fakat vardır herseyde bir hayır

@floweroflife okudum ispanyollarin yaptıklarını .. Ne kuduruk miletmis öyle.. gerçi bogalari kudurtmalarindan belli diyerek bilimsel aciklamami yapistiriim:53:

@İppeekk & @Arimaya nasıl gidiyor çalışmanız ? Çok az kaldı hatırladığım kadarıyla ❤

@pempik alistinmi işine canım ?

.

Piraye

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Sağolasın kuzum meyveyi falan aslında çok azalttım zaten şekerli meyve çok sevmem bakalım eti kısıtladım tavuk yemeye çalışıyorum bir de bulabilirsem enginar yiyeceğim bol bol sebze besleneceğim :36: Demir hapı yapıyor diye bir çok yerde okudum bence de o yapıyor :38:Sen nasılsın:atankalp:
Mevsim olarak bol sebze meyve mevcut aslın da
Semizotu mesela şahane besin :)
Nasıl gidiyor süreç? Kabızlık sorununmu var ?

Piraye

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Peynir ben de çok severim .. öyle kireç gibi yağsız peynirleri hiç sevmem ve yemem:7:
Bol yagli tuzlu falan :)
Tek başına kilo aldırmaz gibi düşünüyorum ama tam emin değilim..
Ben diyet yaptığım da peyniri ölçülü yediğimi hatırlamıyorum bilakis yumurta gibi tok tutuyor uzun süre..

Üst Alt