Popüler Konu Biz Bize

Arimaya

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Geçen hafta kilo 60.4
Bu hafta kilo. 60
6 gündür annemdeyim ve sürekli bilgisayar basindayim hareket yok o yüzden kilom böyle agustos 20 den sonra(sinavdan sonra) ucucaaammmmmm.
@Lunya
Annemin misafiri vardı o yüzden geç oldu lunyammm:36::60::kf15:

MeVa

"La Tahzen.."
Kayıtlı Üye
Hepinizden Allah razı olsun kızlar.
Bazen diyorum ki dilin kemiği yok öyle söylediği için bu doğru değildir belki..
Ama en son dua ediyordu ölmem için..
Ne yaptımki ben bu adama bu derece.. ne olmuş olabilir birinin ölmesini isteyecek kadar ne yapmış olabilirim..

Çakıl

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Bişeyi kaçırmadın, söylemedim burada. Pazartesi akşam tartıştık, sonuç orantısız güç.
Pembikim hissetmiş olmalı canımın yanmasını namaz vaktinde aklına gelmişim
Anlamadım orantısız güç kim kime nasıl orantısız gücü sadece bebekler kullanabilir neler oluyor

Çakıl

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Canım benim
Bana çoğu şey malum olur biliyormusun
Ne yaptı dövdü mü şu erkekleri varya çöp poşetine koyup Marmara denizine atalım
Ablama böyle dediğimde haliçe atalım der
Ben de stadın ortasında yakmak isterim hep

Çakıl

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Dövmek mi bu bilmiyorum diziyle bacağıma bastı kollarımda tırnak izi gibi iz var yüzüme vurmadı yada sırtımada vurmadı..
Canini yakti mi yakti olay bitmistir stadda yakalım onunda

Çakıl

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Amin benimde duam böyle Allah görüyor ya inşaAllah ona uymadan ona katlanmam cennete girmeme vesile olur.. Bende insanım bende bazen nefsime uyup onun gibi karşılık veriyorum.. Şerfsz dediğşnde sensin o dedim. Soysuz köpk dediğinde senin soy çok düzgün maşaAllah dedim başka dediğimi hatırlamıyorum.. en son sana bu dik başlılığı kim öğretiyor diye bağırıyordu birde Allahın şu köpeğin canını al diye bağırıyordu.. bunlardan sonra ben sustum. Çünkü şu sözlerin üstüne canını acıtabileceğim bir söz yoktu.. birde benden çocuk istiyor ne çocuğu dedi.. bende sen kocam olduğun için senden istedim napıyım dedim.. gerizekalılık bende ama.. ben biliyordum böyle düşündüğünü çocuk konusunda bile ama zana girmeyim diye bastırıyordum düşüncelerimi.
Burnumun dibine kadar girip bağırıyordu korktum yüzüme vuracak diye ittirdim çekil diye.. sonra tartakladı işte..
Bunun bir sonraki aşamasını biliyorsun değil mi birdaha en ufak yerine vursun tutanak tuttur mutlaka elinde belge olsun bi hapse girsin ah keşke bi de orda dayak yesin de orantısız gücü görsün. Allahım tez zamanda kurtarsın seni rabbim görüyor. Babam bir erkek sadece elini havaya bile kaldırsa onu bırak gel yanıma derdi ben küçükken. Kalkan el birgün iner derdi.

Çakıl

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Ben geldiiiim, hem de güzel haberlerle :265:

Çok şükür ki güzel bir sıralama geldii..
Beklediğimin bir tık altı ama olsun ben yine de çok mutluyum..

Allahın izniyle tıp fakültesini kazanıyorum :295:
Tıp okumayı, doktor olmayı 7-8 yaşından beri gerçekten çok istiyordum..
Çok şükür kii oldu.. :36:

Bu arada her birinize gerçekten çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız :kf19:
Benim için dua ettiniz, destek oldunuz :37:
Hepiniz çok kıymetlisiniz benim için :36::60:
Çok guzel bir haber çok guzel bir 4 yıl gecirmeni dilerim her anının tadını cikarmani bolca bahar şenliği yasamanı en keyifli arkadaşlıkları orda edinmeni. Tadını çıkarmanı dilerim her anının

Üst Alt