Popüler Konu Biz Bize

İppeekk

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Yaptım düne göre koyulaşma var. En azından şaşı olmadan görebiliyorım çizgiyi :70: Erken gebelik de yaptım onda da çıktı. Evden çıkabilirsem kan vercem bugün
@pempik
Bernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yaaaaa çokkkk sevindimmmmmm hadi hayırlı olsun canım benim ayyyyyyy minnak noktacık yaaaa Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin inşallah:koskos::koskos::kalpler::kalpler::kalpler:

MeVa

"La Tahzen.."
Kayıtlı Üye
güüüü naaayyyy ddıınnnnn :36::36::36:
aydınlık ve sağlıklı günler dilerim herkese:36::36::36:

@MeVa nasılsın? o olaydan sonra konuştunuz mu eşinle?
@matematik61 berrnnaaa :7::7::7:Rabbim hayırlı eylesin sağlıkla sıhhatle gelsin :78:
Konuşmadık, çok şükür iyiyim insan herşeye alışıyor abla.. Belki bu sizlere yanlış gelecek ama her muameleye alışıyor insan.. Rüyamda eşim bana sarı gül verdi hani ayrılık anlamına gelen sarı güllerden.. Şimdi çok komik geliyor bana rüyamda sarı gül vermesi.. bilinç altım çok ilginç benim.. :)

begüm

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Konuşmadık, çok şükür iyiyim insan herşeye alışıyor abla.. Belki bu sizlere yanlış gelecek ama her muameleye alışıyor insan.. Rüyamda eşim bana sarı gül verdi hani ayrılık anlamına gelen sarı güllerden.. Şimdi çok komik geliyor bana rüyamda sarı gül vermesi.. bilinç altım çok ilginç benim.. :)
en kötüsüde bu muameleyi görüp alışmak galiba,aslında o kadar kıymetli ve değerlisinki
iyi ol,sürekli kafanda olumsuz düşünüp kendini heder etme,güçlü ol

bilinç altının ilginç olması normal çünkü normal olmayan şeyler yaşıyosun ama hepsi geçecek yeterki güçlü kal

MeVa

"La Tahzen.."
Kayıtlı Üye
en kötüsüde bu muameleyi görüp alışmak galiba,aslında o kadar kıymetli ve değerlisinki
iyi ol,sürekli kafanda olumsuz düşünüp kendini heder etme,güçlü ol

bilinç altının ilginç olması normal çünkü normal olmayan şeyler yaşıyosun ama hepsi geçecek yeterki güçlü kal
Teşekkür ederim abla Allah razı olsun.. Yapabildiğim sadece hatasını anlaması için konuşmamak ama şuan bunun bile gününü doldurmak üzereyim :( Karı koca arasında küslük olmaması 3 gün kardeşin kardeşe küslük olmaması süresi varken bide.. Bu adam beni hep günaha sokuyor heppp :(

Çakıl

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Resimleri çektim ama bişey ifade etmez şu durumda
Tutanak tutturmalisin 2. Kez yaparsa direk hapis cezası aliyor akli belki böyle başına gelir bi oturup düşünür. Sen değerlisin ve önemlisin kimse sana değersiz hissettirmez bu şekilde davranışı tamamen onun hatası bunu aklından çıkarma olur mu sonuçta hergun kendimizi bir cok sey için kontrol ediyoruz o da etmeyi ogrenmeli hayir seninle mutlu degil neden hala evli ben bu kismi da anlamiyorum neden hayati sana dar ediyor kimsenin kimseye bunu yapma hakki yok. Ben esime herzaman derim mutsuz olduğunda devam etmemize gerek yok ven mutsuz bir erkekle yaşayamam. Sonuçta öfkesini yakınında gücü yettiği kişiden çıkarır insan

Üst Alt