Popüler Konu Biz Bize

Çakıl

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Oda bende çocuk için katlanıyoruz... öldür Allahım derken onu kastediyor bende oda boşanamıyoruz birisi ölsün demek istiyor
Neden boşanamıyorsunuz ki ben o kısmı anlamadim böyle hayat geçmez ki ilerde çocuk için düşünsene neden beni dünyaya getirdiniz der hesap sorarsa ne hesap vereceksin bi de bu var çocuk senden de ondan da hesap sorar

Çakıl

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Hellöö iki gundur inanilma yogun kizimi havuza yazdirdim neredeyse 1 yıldır istiyordu. Eşyalarını aldım içim rahatladi ona güzel bir spor olacak.
Bende bugün 3. Gunum kacamaksiz devam.ediyorum hatta bugün havuzun bekleme kantininde harika bir tost kokusu vardı normal şartlarda yerdim ama yemedim su içtim.
Içim rahat su an için hep böyle devam eder umarım :super:
Havuz super bisi sabırla bekliyorum ben de çok özledim gel tatil gel gel gel

Çakıl

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Aynen öyle bugün geldi çekirdek leblebi çıkardım cayın yanına sen niye yemiyorsun dedi.
Diyetteyim cicim dedim :rapci:
Farkındaysan caya şeker de atmıyorum dedim..
O çay kaşığı niye bardağında o zaman dedi
Önce şekeri bıraktım sonra da çay kaşığını bırakacam, her şey yavaş yavaş dedim :236::236::236::236::236:

Fikrimi de zikrimi de biliyorsun #oralardabeklebeni :315:
Süper çok tuttum bu fikri

MeVa

"La Tahzen.."
Kayıtlı Üye
Tutanak tutturmalisin 2. Kez yaparsa direk hapis cezası aliyor akli belki böyle başına gelir bi oturup düşünür. Sen değerlisin ve önemlisin kimse sana değersiz hissettirmez bu şekilde davranışı tamamen onun hatası bunu aklından çıkarma olur mu sonuçta hergun kendimizi bir cok sey için kontrol ediyoruz o da etmeyi ogrenmeli hayir seninle mutlu degil neden hala evli ben bu kismi da anlamiyorum neden hayati sana dar ediyor kimsenin kimseye bunu yapma hakki yok. Ben esime herzaman derim mutsuz olduğunda devam etmemize gerek yok ven mutsuz bir erkekle yaşayamam. Sonuçta öfkesini yakınında gücü yettiği kişiden çıkarır insan
Aile yapılarımız yetişme biçilerimiz farklı Çakılım oda bende çevre baskısı ve çocuk için boşanamayız...

Arimaya

Bağımlı
Kayıtlı Üye
7 sene cok degilmis ki.bu ne bikkinlik.annemlere 31 sene oldu onların bikkinligi normal ama siziki degil.sevgi bitmis demek ki bi ese ölsen demek ne demek.öylede bi ömür sürülmez.yipratir seni.
@MeVa

Üst Alt