Popüler Konu Biz Bize

Hepfit

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Katılım
22 Nis 2019
Mesajlar
827
Dün işle ilgili can sıkıcı bir şey öğrendim
Kardeşimin aldığı duyuma göre normalde 6 kişi olan eleman sayısını 5 yapmaya karar vermişler, bir kişiyi işten çıkaracaklarmış hatta ve yeni alımlar iptal demişler
:(
Bana daha resmî olarak bir şey söylenmedi ama canım sıkıldı baya
:ruh::ruh::ruh:
Dur bakalim kuzum, hemen karalar baglama, olumlu dusunmeye calis
 

MeVa

"La Tahzen.."
Kayıtlı Üye
Katılım
25 Nis 2019
Mesajlar
1,098
Canım çok çok üzüldüm ve çok kızdım eşine..
Allah ıslah etsin...
Tez vakitte hakkında en hayırlısı olsun inşallah, sıkıntıların geçsin :295:
İnşaAllah Allah razı olsun Koza, seninde eğitim ve özel hayatınla ilgili arzu ettiğin herşey hayırlısıyla olsun tebrik ederim maşaAllah sana...
 

floweroflife

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
22 Nis 2019
Mesajlar
1,974
Diyicektim ama kizarsin diye dememistim:53: ben de oyle düşündüm resmen:70:
Haahaaaa yaw evde otura otura alıştım, geçen ayki gibi çalışma aşkıyla tutuşmuyorum artık.. bir de ciddi olarak ortaklardan kurtulmaya karar verdik.. 3 aydır hiç bir yardımları yok, ne ödenecekse elimle ben ödüyoruz, kira faturalar herşey... e dedik bu ne? Bir senedir tüm ödemeleri biz yapıyoruz, ama restoran açılıp kar ederse ortak olacaklar öyle mi? Yok artık.. Eylül ayında oturup konuşacağız artık, ne koyduysanız size taksitle geri öderiz burayı bize bırakın diyeceğiz.. şu durumda ne satabiliyoruz, ne açabiliyoruz çünkü açmak için gereken parayı da biz vereceğiz.. çok saçma bir hal aldı olay.. restoran orda çürüyor resmen.. bu iki ortak da kağıt üzerinde ortak ama hiç bir faydaları yok... geçen ay bir tanesi eşime küstü, eşim biraz çaba gösterin tüm ödemeler bizim üstümüzde , siz de sorumluluk alın dedi diye...ay dert yandım resmen :)
 

matematik61

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
22 Nis 2019
Mesajlar
1,771
Kiz bu kadar erken donemde 28 :7: baktir tabi ama bence gününü bekleyip baktir. Adet gunundeki betaya göre cinsiyet yorumu yapıyorlar, benim tuttu :)
Kardeşim hastanede staj yapıyo o baktı sonucuma bana sormadan doktora sormuş o da hamile ama 2 gün sonra tekrar baktırsın demiş :) malum kimyasal gebelik ihtimali.. Zaten adet günüm pazar ya da pazartesi benim hesabıma göre(pco sebebiyle net değil) cumartesi yaptırcam tekrar. Daha bi iki yakın arkadaşım bi de siz dışında kimse bilmiyo annem bile. Değer olması gerektiği gibi artarsa o zaman söylicem. Eşime bile söylemedim ona da evlilik yıldönümümüzde söylicem nasipse.
 
Üst Alt