Popüler Konu Biz Bize

begüm

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Kardeşim hastanede staj yapıyo o baktı sonucuma bana sormadan doktora sormuş o da hamile ama 2 gün sonra tekrar baktırsın demiş :) malum kimyasal gebelik ihtimali.. Zaten adet günüm pazar ya da pazartesi benim hesabıma göre(pco sebebiyle net değil) cumartesi yaptırcam tekrar. Daha bi iki yakın arkadaşım bi de siz dışında kimse bilmiyo annem bile. Değer olması gerektiği gibi artarsa o zaman söylicem. Eşime bile söylemedim ona da evlilik yıldönümümüzde söylicem nasipse.
ayy ne güzel bi hediye olur
evlilik yıldönümü ne zaman?

begüm

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Haahaaaa yaw evde otura otura alıştım, geçen ayki gibi çalışma aşkıyla tutuşmuyorum artık.. bir de ciddi olarak ortaklardan kurtulmaya karar verdik.. 3 aydır hiç bir yardımları yok, ne ödenecekse elimle ben ödüyoruz, kira faturalar herşey... e dedik bu ne? Bir senedir tüm ödemeleri biz yapıyoruz, ama restoran açılıp kar ederse ortak olacaklar öyle mi? Yok artık.. Eylül ayında oturup konuşacağız artık, ne koyduysanız size taksitle geri öderiz burayı bize bırakın diyeceğiz.. şu durumda ne satabiliyoruz, ne açabiliyoruz çünkü açmak için gereken parayı da biz vereceğiz.. çok saçma bir hal aldı olay.. restoran orda çürüyor resmen.. bu iki ortak da kağıt üzerinde ortak ama hiç bir faydaları yok... geçen ay bir tanesi eşime küstü, eşim biraz çaba gösterin tüm ödemeler bizim üstümüzde , siz de sorumluluk alın dedi diye...ay dert yandım resmen :)
eylüle kadar niye bekliyosunuz flo? daha önceden konuşun eylülde bu işi bitirelim diyip erken haber vermek daha iyi sanki..
birde bu ortaklar ... mı? (küfür ettim arada kususra bakma) faturalar sabit giderler olduğunu akıl edemiyolar mı yada işlerine mi gelmiyo :kizgin: böyle saçma şey olmaz,bir an önce konuşmakta fayda var

iş konusunda da hakkında hayırlısı olsun,hemen ümitsiz olma senin cv diğerlerini eler belki,kimin çıkarılacağını bilemezsin ki

ama çocuk yapma fikri kulağa daha cazip geliyo yanlış anlamazsan yaşın kaçtı hani bebek yapman lazım artık :49:

floweroflife

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
eylüle kadar niye bekliyosunuz flo? daha önceden konuşun eylülde bu işi bitirelim diyip erken haber vermek daha iyi sanki..
birde bu ortaklar ... mı? (küfür ettim arada kususra bakma) faturalar sabit giderler olduğunu akıl edemiyolar mı yada işlerine mi gelmiyo :kizgin: böyle saçma şey olmaz,bir an önce konuşmakta fayda var

iş konusunda da hakkında hayırlısı olsun,hemen ümitsiz olma senin cv diğerlerini eler belki,kimin çıkarılacağını bilemezsin ki

ama çocuk yapma fikri kulağa daha cazip geliyo yanlış anlamazsan yaşın kaçtı hani bebek yapman lazım artık :49:
Eylüle kadar bekşememizim sebebi , sezonda ne kadar yapacağız, elimizde ne kalacak görmek için.. vergiler, ödemeler , şu , bu çıkınca yatırım için elimizde ne kalacak ona bakıp ona göre bir yol izleyeceğiz..
Biliyorlar ya bilmez olurlar mı, bir tanesi 1 senede sadece 1.5 ay çalıştı bir işte, ama ödemeye gelince elimden geleni bu kadar deyip çekiliyor işin içinden.. neyse çok doluyum bı konuda :)
İş için de benim cv ile alakalı değil, ben zaten kesin kabul edilmiştim ama eleman sayısını azaltınca yeni alım yapmayacaklarmış.. yani benim rekabet ettiğim biti yok şu anda ama pozisyonu kapatacaklarmış... :(
Bakalım neler olacak arkası yarın
:7:

melegim22

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Ooo hadi hayırlı olsun minnak hayırla gelsin ins.iç hissiyatimi baya sorguladım ama ses cıkmadı kuzu :298: :298: :298: .zeynepte de çalısmamisti hissiyatim.
Kız ne zamandır soracam unutuyorum tuvalete alıştımı iyice rana

melegim22

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Kardeşim hastanede staj yapıyo o baktı sonucuma bana sormadan doktora sormuş o da hamile ama 2 gün sonra tekrar baktırsın demiş :) malum kimyasal gebelik ihtimali.. Zaten adet günüm pazar ya da pazartesi benim hesabıma göre(pco sebebiyle net değil) cumartesi yaptırcam tekrar. Daha bi iki yakın arkadaşım bi de siz dışında kimse bilmiyo annem bile. Değer olması gerektiği gibi artarsa o zaman söylicem. Eşime bile söylemedim ona da evlilik yıldönümümüzde söylicem nasipse.
Ayy yıldönümde ne güzel bi hediyeeee :36:

Üst Alt