Popüler Konu Biz Bize

Arimaya

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Kız ne zamandır soracam unutuyorum tuvalete alıştımı iyice rana
Büyük tuvaletinden hala korkuyor yapmıyor.lazimlik aldım onada yapmiyor. kücükte sorunumuz yok sükür.onada zamanla alısır artik ne yapayım

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Dün işle ilgili can sıkıcı bir şey öğrendim
Kardeşimin aldığı duyuma göre normalde 6 kişi olan eleman sayısını 5 yapmaya karar vermişler, bir kişiyi işten çıkaracaklarmış hatta ve yeni alımlar iptal demişler
:(
Bana daha resmî olarak bir şey söylenmedi ama canım sıkıldı baya
:ruh::ruh::ruh:
Seninle işe alim yapıldı mi sözleşme vs gibi bisey imzalandı mi

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Bakalım ama beni doğrudan ilgilendiriyor.. bekleyeceğim şimdilik ama iş iptal olabilir Yani :(
Belli olmaz Sonuçta 5 kişi alınacak değil mi neden 5 kişi değilde diğer 1 kişiye odaklaniyorsun ki gerçi kötüyü düşünüp güzel şeyler olunca mutlu olmak bana da iyi geliyor. Bir b planı yapabilirsin ama umutsuz olma bence görüşmen başarılıydı

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Haahaaaa yaw evde otura otura alıştım, geçen ayki gibi çalışma aşkıyla tutuşmuyorum artık.. bir de ciddi olarak ortaklardan kurtulmaya karar verdik.. 3 aydır hiç bir yardımları yok, ne ödenecekse elimle ben ödüyoruz, kira faturalar herşey... e dedik bu ne? Bir senedir tüm ödemeleri biz yapıyoruz, ama restoran açılıp kar ederse ortak olacaklar öyle mi? Yok artık.. Eylül ayında oturup konuşacağız artık, ne koyduysanız size taksitle geri öderiz burayı bize bırakın diyeceğiz.. şu durumda ne satabiliyoruz, ne açabiliyoruz çünkü açmak için gereken parayı da biz vereceğiz.. çok saçma bir hal aldı olay.. restoran orda çürüyor resmen.. bu iki ortak da kağıt üzerinde ortak ama hiç bir faydaları yok... geçen ay bir tanesi eşime küstü, eşim biraz çaba gösterin tüm ödemeler bizim üstümüzde , siz de sorumluluk alın dedi diye...ay dert yandım resmen :)
Bencede kurtulun emeğiniz de araya gitmesin

Koza

Sadık Üye
Kayıtlı Üye
şimdi sana bakıyodum,yazdımı diye merak ettim:7:
canım hayırlı olsun,bana göre bu mesleği istemek, isteyerek yapmak çok çok önemli,sende bunu çok çok iyi yapacaksın,artık adım attın bu yola, Rabbim ayağına taş değdirmeden hedeflerine ulaşmak başarmak nasip etsin:36:
sende bizim kıymetlimizsin :37::atankalp:

hayırlısıyla neresi olacak peki şehir olarak?
@Koza kuzum çok çok sevindm gözün aydın. Hangi üniversiteleri düşünüyorsun
Allah yardimcin olsun, islah etsin...

Gozun aydin :337: Hangi uni?

Git kan ver, meraklandik hepimiz:37:
Alllaaaaaaa
Ayyyyyyt çok sevindim
:rapci: :halay::7::koskos:
Nereleri olabilir Peki, hangi şehir? Ayy çok sevindim
Yaa çok sevindim adına :36: bi doktorunuz olacak inşaAllah he  :59::rapci:hangi branş istiyorsun kuzm
Seni yerim, çıtır dr olacaksin:37:
Sonuçların gönlünce olmasına çok sevindim❤çok teşekkür ederim❤
Sadece harflerle adalet bakanlığının belirlediği metinleri yazıyoruz asumm

Diyecek laf söz yok gerçeken yazık çok yazık...... Allah kalbine hidayet versin ...

Yaaaaa çokkk mutlu oldum kozammmm hadi hayırlı uğurlu olsunnnnnn . çokça emek verdin ve karşılığını aldın çokkkkkkk tebrik ederimmmmmmm❤
oooffff canım yaa Allah ıslah etsin kıymetini anlayacak da iş işten geçmiş olacak
aman diyeyim 8leri görme hemi
ayy varya bi sinir oldum bi sinir oldum o biçim
oooooooooo hadi hayırlı olsun canım

hadi guzel haberlerini bekliyor yarına
Ama benide etiketle hemi
Heyoooooo:337::335::335::177::177::177:tebrikler canım.Rabbim yolunu acık eylesin ins.darısı bana ve ipegime olsun.bizde senin gibi mutlu sonuçlar alırız ins
Çok guzel bir haber çok guzel bir 4 yıl gecirmeni dilerim her anının tadını cikarmani bolca bahar şenliği yasamanı en keyifli arkadaşlıkları orda edinmeni. Tadını çıkarmanı dilerim her anının
@Koza kuzum.iki yıllık emeğinin karşılığı ponponsuz olur mu :73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73::73:
Kampüslerde salina salina fit dolaşmanın karşılığı da sana kocaman kalpler :kalpler::kalpler::kalpler::kalpler::kalpler::kalpler::kalpler::kalpler::kalpler::kalpler::kalpler::kalpler::kalpler:
Tebrikler minik kozamiz:atankalp:
@Koza canımmmm kocamannnnn tebrikleeer sanaaaaa :74::73::74::71::74::73::74::71:

Dr kızımız olacak beee heeeeyt beeeeee:rapci::rapci:
Hepinizee çook teşekkür ederim :36::36:
Mesajları okurken çok duygulandım, benimle birlikte sevincime ortak oldunuz :37::37::37::295::295::295:
İyi ki varsınız
:kalpler::kalpler::kalpler:

Toplu cevap olarak yazayım..
Sıralamam geldi..
Bu aralıkta tercih edebileceğim de birçok şehir var ama benim düşündüklerim ;

Bakalım haftaya tercihler var, şuan araştırma aşamasındayım :40:

@melegim22 Kuzum branş için henüz çok erken ama uzun süredir istediğim iki bölüm var.
Kadın Doğum veya Çocuk..
Bakalım hayırlısı artık :36:

Son düzenleme:
Üst Alt