Popüler Konu Biz Bize

Koza

Sadık Üye
Kayıtlı Üye
İnşaAllah Allah razı olsun Koza, seninde eğitim ve özel hayatınla ilgili arzu ettiğin herşey hayırlısıyla olsun tebrik ederim maşaAllah sana...
Amin canım, çok teşekkür ederim :295::kf19:

floweroflife

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Belli olmaz Sonuçta 5 kişi alınacak değil mi neden 5 kişi değilde diğer 1 kişiye odaklaniyorsun ki gerçi kötüyü düşünüp güzel şeyler olunca mutlu olmak bana da iyi geliyor. Bir b planı yapabilirsin ama umutsuz olma bence görüşmen başarılıydı
6 kişiler zaten
1 kişi kardeşim
Beni onun yerine alıyorlardı
E şimdi zaten 5 kişiler
Yani artı birine ihtiyaç kalmadı bu durumda

floweroflife

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Ya bizim apartmanın arkasında takılan bir kedi vardı, bayadır ortada yoktu, bugün gördüm , bir deri bir kemik kalmış, hasta gibi :(
Yemek verdim, bir de bizim kedilerden birinin antibiyotiği vardı, kediler için özel, ondan verdim azıcık belki işe yarar :( çok üzüldüm ya çok kötü durumda ama veterinere götüremem çünkü yakalamak mümkün değil kaçıyor.. bir müddet yemek vermeye devam edeceğim, umarım düzelir

Tevafuk

Bağımlı
Kayıtlı Üye
1. Yemek Yarışması
Haahaaaa yaw evde otura otura alıştım, geçen ayki gibi çalışma aşkıyla tutuşmuyorum artık.. bir de ciddi olarak ortaklardan kurtulmaya karar verdik.. 3 aydır hiç bir yardımları yok, ne ödenecekse elimle ben ödüyoruz, kira faturalar herşey... e dedik bu ne? Bir senedir tüm ödemeleri biz yapıyoruz, ama restoran açılıp kar ederse ortak olacaklar öyle mi? Yok artık.. Eylül ayında oturup konuşacağız artık, ne koyduysanız size taksitle geri öderiz burayı bize bırakın diyeceğiz.. şu durumda ne satabiliyoruz, ne açabiliyoruz çünkü açmak için gereken parayı da biz vereceğiz.. çok saçma bir hal aldı olay.. restoran orda çürüyor resmen.. bu iki ortak da kağıt üzerinde ortak ama hiç bir faydaları yok... geçen ay bir tanesi eşime küstü, eşim biraz çaba gösterin tüm ödemeler bizim üstümüzde , siz de sorumluluk alın dedi diye...ay dert yandım resmen :)
Ya bu nadamlar geçen yıl da sıkıntı çıkarmışlardı:(
Inşallah bu yıl gönlünüze göre olur flom :kalpler:

Saçlarına gelince geçen yılki kısa katlı model sana çok yakışmıştı baya da para vermiştin yanlış hatirlamiyorsam :131:

Üst Alt