Popüler Konu Biz Bize

Arimaya

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Bez takmıyorsun ama demi
Altına mı yapıyor
Sadece gece bagliyorum.bazen zorla yapıyor tuvalete. bazende bez bagliyorum ona yapıyor.dün cok az yaptı bugünde sabahtan aksam 6 ya kadar büyük tuvaletini tutdu ciss diyor gidiyor ama yapmaya korkuyor suya ördek koydum oyuncak onunla oynarken yapar dedim 15 dakka bekledim yapmadi.kabiz olacak diye bez bagladım hadi cisini yap bezine dedim öyle yaptı.zamanla bunuda asariz diye düsünüyorum cünkü herseye akli gayet iyi basıyor.

Arimaya

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Rana durmadı bugün .klavye çalisamadım niyeyse içimden bagirarak aglamak geldi su saatte.30 degilde 60 yasinda hissediyorum kendimi her yönüyle cok yorgun hissediyorum kendimi.herseyden yoruldum ve bunaldım.söyle su sesinin yesilligin oldugu yerde 3 4 saat kafamı dinlesem yeniden dirilirmisim gibi geliyor.

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
6 kişiler zaten
1 kişi kardeşim
Beni onun yerine alıyorlardı
E şimdi zaten 5 kişiler
Yani artı birine ihtiyaç kalmadı bu durumda
Ben 6 kişi alınacak sanıyordum anladim canim neden bilmiyorum ama rest işi bana daha keyifli geldi bi de sen hamile şekilde gelenleri karşılarken düşündüm
20190719_010921.jpg

Böyle bir rest.

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Masadan önce ben hamileydim aloo ne çabuk unutuldum :315: herkese dua etmiştim üstelik :94:
Ama senin aran çok masa doğurama kadar 3 tane hamile takıldı bile peşine ondan dolayı dedim sıra sıra geliyoruz arkanızdan

matematik61

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Huhuuu iyi gecelerrrr.. Kocasız tatil keyfi yapıyorum. Onla olunca bi yandan hep onı düşünüyorum burda kimse yok sıkıldı mı nere gitti ne yaptı.. Onu evde bırakıp başka yerde yatılı kalamıyorum. Bu sefer sözüm vardı kendime bekarmış gibi takılcam diye. Çok çok yakın arkadaşıma geldim onun da eşi polis bu gece nöbetçi. Bu saate kadar oturduk. Daha da konuşacaktık da onun küçük bebesi var ağlayınca o da yattı zaten uykusuz hep. Ama nası iyi geldi anlatamam. Şimdi de yatayım sabah erken kalkış olur yavrular sayesinde. Hepinizi öperim :68:

Masaaa

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Süperrr hayırlı uğurlu olsun masa nin ayağı uğurlu geldi Herkes hamile @Masaaa
:7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7:gecesi gündüzüne karışan maşaaaaağğğğğğ bu gözler neler görüyor halisünasyon olqbeler miiiii bernaaaaaaağğğğğğğğğ @matematik61 kuzum çok mutlu oldum çooookkkkk sağlıkla sıhhatle kavuşun bebişinize inşallah ay herkesler hamile ee ay herkesler uykusuz kalacak kafayı yiceerkkk ay çok mutluyum m darısı başına olsun çakılıııımmmmmmm

Masaaa

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Günaydıııınnnn yani aydınlıkmış gün ben saat 4 ten beri ayaktayım hatta deli maşa kızı uyutunca uyumak yerine gitti ütü yaptı kızımın dünya kadar çamaşırını ütüledim ay mıdır mıdır minnak şeyler bitiyordaa kafayı yedim sonun da ama feciiii uykum var şimdi annem var da dinleniyorum ama bakalım önümüzdeki hafta sonu annemi götürücez evine ben ne poh yerim bilmiyorum

Üst Alt