Popüler Konu Biz Bize

Piraye

Hızlı Üye
Kayıtlı Üye
@MeVa çok üzüldüm maruz kaldigin duruma :(
Çok aşina oldugum durumlar ama her seferinde öfkeyle doluyor icim...
Tek başıma yapabileceklerim çok sınırlı izin verilse neler yaparım ...

Sende lütfen yaşadığın durumu kaniksayip karşı tarafa bunu hissettirme..cennete gitmenin bedeli eziyet görmek olmamalı .. sen degerlisin ,kıymetlisin.. çocuğun için güçlü ve sağlıklı ol. ❤
Ha bu arada istersen eşine yapalım bı güzellik :7:

Tevafuk

Bağımlı
Kayıtlı Üye
1. Yemek Yarışması
Benim de 28 :) oğlumda da erken öğrenmiştim. Böyle olunca da beklemesi zor :)
Valla ben derviş gibi sabirliymisim :38:
Regli beklerim en az 4 5 gün geçince şüphelenirim
Ilk kızımda 6 gün geçmişti hala stresten sanırım.diyordum arkadasimin zoruyla test alıp yaptırdım koskoyuydu bu silik dedim. Arkadaşım da ne siligi istersen ben işeyim de gör dedi :298:

Piraye

Hızlı Üye
Kayıtlı Üye
@Piraye çoğunluğa katılsana:309: herkesin ya küçük bebeği var ya da hamile:214:
Ahahha dimi ozeniyo insan :)

Eşim ve ailesine kalsa hemen diyorlar onlar kalabalık aile tabii...
Ben istemiyorum ama.. iki çocuğum sağlıkla sıhhatle büyüsün iyi insan,hayırlı evlat olsunlar ..şimdilik temennim o, ama ilerde ne olur bilemem tabii.. belki emeklilik te falan dermişim :)

Arimaya

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Valla ben derviş gibi sabirliymisim :38:
Regli beklerim en az 4 5 gün geçince şüphelenirim
Ilk kızımda 6 gün geçmişti hala stresten sanırım.diyordum arkadasimin zoruyla test alıp yaptırdım koskoyuydu bu silik dedim. Arkadaşım da ne siligi istersen ben işeyim de gör dedi :298:
:298: :298: :298: :298: bende 5 gün gecince yaptim.o da griptim bisey yoksa hap içeyim diye yaptim hasta olmasam yine yapmazdim testi

Tevafuk

Bağımlı
Kayıtlı Üye
1. Yemek Yarışması
Ahahha dimi ozeniyo insan :)

Eşim ve ailesine kalsa hemen diyorlar onlar kalabalık aile tabii...
Ben istemiyorum ama.. iki çocuğum sağlıkla sıhhatle büyüsün iyi insan,hayırlı evlat olsunlar ..şimdilik temennim o, ama ilerde ne olur bilemem tabii.. belki emeklilik te falan dermişim :)
Yaaa yap nolursun hadi hadi yaaa yap tamm mi bunaksam hemen :202:emeklilik de kaloyornmuymus o yetenek :38:
Afiyet olsun ❤ Yeni içtim bende arka arkaya iki tane
Sana da şifa olsun canım :kalpler:

MeVa

"La Tahzen.."
Kayıtlı Üye
@MeVa çok üzüldüm maruz kaldigin duruma :(
Çok aşina oldugum durumlar ama her seferinde öfkeyle doluyor icim...
Tek başıma yapabileceklerim çok sınırlı izin verilse neler yaparım ...

Sende lütfen yaşadığın durumu kaniksayip karşı tarafa bunu hissettirme..cennete gitmenin bedeli eziyet görmek olmamalı .. sen degerlisin ,kıymetlisin.. çocuğun için güçlü ve sağlıklı ol. ❤
Ha bu arada istersen eşine yapalım bı güzellik :7:
Çok tatlısın abla teşekkür ederim :) ben sevilmeyişime üzülüyorum şimdide hergün değişiyor duygularım.. konuşmuyoruz zaten böyle ne kadar daha devam edeceğiz bilmiyorum bends.. Bekliyorum ayrılmayı istemesini

Üst Alt