Popüler Konu Biz Bize

Piraye

Hızlı Üye
Kayıtlı Üye
Coooooook yorucu çalışma cooook ama uçakta yanımda bebekle geldim bebek yapma fikrimi sorguluyorum bebek 1 saat ağladı ben artık bebek katili olacaktım allah sabır verdi nasıl bir sesleri onların Amanin. Sanki eşimle böyle 2 kişi daha iyi gibiyiz :214:
Tatil basladimi ? İyi yolculuklar , iyi eğlenceler ...
Hafta sonu gezici moddayız ... selam ve öpücükleeer herkese :36:
❤ ❤
Selam gençlerrr tahlil yaptırdım yeniden. Değerim güzelce artmış. Artık net olarak söyleyebilirim sanırım. Hamileyim :68:
Tabi yine kese kalp atışı görmeden rahat edemicez ama kan değeri böyle söylüyo :)
Sağlıkla tutunsun bebeğin. Hayırlı olsun canım ❤
Aaa kilo verdirdiğini bilmiyordum. Burda geleneksek bir çorba bu..
Tam benlik çorba safi sebze :)
Deneyeceğim :)
Herkese güzel bir gün dilerim
Benim gözüm iltahaplandı
Ya anlamıyorum sürekli bir şeyler oluyor
Burada aşırı bir rüzgar var, çer çöp girdi gözüme zaar..
Geçmiş olsun. Benim de çok sık iltihaplanir , kasinir ...
Keşke beyşehirden geçseniz hayırlı yolculuklar
Bugün nasılsın mevacim , çok daha iyisindir umarım ...

Arimaya

Bağımlı
Kayıtlı Üye
@Arimaya gectimi buhran hallerin :)
Yok ya aynıyım.sanırım sinav gecene kadar geçmeyecek buhranım.bi de kardesim bedelliyi bozduracak bozdurunca 3 4 güne askere gidersin damisler.bunun geleni gideni olacak su bu derkan çalısmam sekteye ugrayacak bi de onun sitresi geldi.kendime is cikardım ya bu sene kpss yok kafam rahat olacak diyordum baska bi ise giristim.hayırlısı artık.

Piraye

Hızlı Üye
Kayıtlı Üye
Yok ya aynıyım.sanırım sinav gecene kadar geçmeyecek buhranım.bi de kardesim bedelliyi bozduracak bozdurunca 3 4 güne askere gidersin damisler.bunun geleni gideni olacak su bu derkan çalısmam sekteye ugrayacak bi de onun sitresi geldi.kendime is cikardım ya bu sene kpss yok kafam rahat olacak diyordum baska bi ise giristim.hayırlısı artık.
Neden peki maddi yönden mi bedelli iptal?
Karamsar olma canım . Sen elinden geleni yap muhakak geri dönüşümü olacaktır ..

D3S1R3

Sadık Üye
Kayıtlı Üye
Selam gençlerrr tahlil yaptırdım yeniden. Değerim güzelce artmış. Artık net olarak söyleyebilirim sanırım. Hamileyim :68:
Tabi yine kese kalp atışı görmeden rahat edemicez ama kan değeri böyle söylüyo :)
Gozun aydin canim, hayirli olsun :337:
Herkese güzel bir gün dilerim
Benim gözüm iltahaplandı
Ya anlamıyorum sürekli bir şeyler oluyor
Burada aşırı bir rüzgar var, çer çöp girdi gözüme zaar..
Gecmis olsun, ihmal etme:kf19:

Üst Alt