Popüler Konu Biz Bize

floweroflife

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Tatil basladimi ? İyi yolculuklar , iyi eğlenceler ...

❤ ❤

Sağlıkla tutunsun bebeğin. Hayırlı olsun canım ❤

Tam benlik çorba safi sebze :)
Deneyeceğim :)

Geçmiş olsun. Benim de çok sık iltihaplanir , kasinir ...

Bugün nasılsın mevacim , çok daha iyisindir umarım ...
Gozun aydin canim, hayirli olsun :337:

Gecmis olsun, ihmal etme:kf19:
Antibiyotikli göz kremi vardı, onunla temizledim, şimdi daha iyi
Benim de zırt pırt kaşınmaya başladı
Mevsimlik sanırım, etraf polen dolu, bir de rüzgar çok olunca oldu sanırım
Çorbayı dene, benim favorim
❤

İppeekk

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Yok ya aynıyım.sanırım sinav gecene kadar geçmeyecek buhranım.bi de kardesim bedelliyi bozduracak bozdurunca 3 4 güne askere gidersin damisler.bunun geleni gideni olacak su bu derkan çalısmam sekteye ugrayacak bi de onun sitresi geldi.kendime is cikardım ya bu sene kpss yok kafam rahat olacak diyordum baska bi ise giristim.hayırlısı artık.
Kendine ggeeeeellllllllll arım mayam peteğim ❤
Şuan stres yapınca elina ne geçecek elinde olanları kaybetmekten başka ? Ne kadar çalışırsam kar gözüyle bakarsan sana motive olur. Yarım saat mi hemen otur 5 dk mı hemen otur bilgisayar başına.
Bak bende bazen 2 gün hiç çalışamıyorum burda ekstra çokça yoruluyorum 5 dk boşluk yok, oğlum yine benden başka kimsede durmuyor gözünn önünde olmam lazım fln fln... Bissürüüü yoğunluk yorgunluk hemde hiç zamanı değilken. Bir iki gün bende stresle oturdum masaya çalışamıyodum diye ve yazılarım acayip düştü.sonra ddim ipekçim yapacak bişey yok 5 dk otursanda motive otur ve öyle öyle yazı sayılarım normale döndü . demem o ki ne olursa olsun motiveni düşürma klavye motive işi..

floweroflife

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Kendine ggeeeeellllllllll arım mayam peteğim ❤
Şuan stres yapınca elina ne geçecek elinde olanları kaybetmekten başka ? Ne kadar çalışırsam kar gözüyle bakarsan sana motive olur. Yarım saat mi hemen otur 5 dk mı hemen otur bilgisayar başına.
Bak bende bazen 2 gün hiç çalışamıyorum burda ekstra çokça yoruluyorum 5 dk boşluk yok, oğlum yine benden başka kimsede durmuyor gözünn önünde olmam lazım fln fln... Bissürüüü yoğunluk yorgunluk hemde hiç zamanı değilken. Bir iki gün bende stresle oturdum masaya çalışamıyodum diye ve yazılarım acayip düştü.sonra ddim ipekçim yapacak bişey yok 5 dk otursanda motive otur ve öyle öyle yazı sayılarım normale döndü . demem o ki ne olursa olsun motiveni düşürma klavye motive işi..
Kalbimiz sizinle
Bol motivasyon, bol başarı getirsin size
:316:

MeVa

"La Tahzen.."
Kayıtlı Üye
Tatil basladimi ? İyi yolculuklar , iyi eğlenceler ...

❤ ❤

Sağlıkla tutunsun bebeğin. Hayırlı olsun canım ❤

Tam benlik çorba safi sebze :)
Deneyeceğim :)

Geçmiş olsun. Benim de çok sık iltihaplanir , kasinir ...

Bugün nasılsın mevacim , çok daha iyisindir umarım ...
Elhamdülillah ablacığım çok daha iyiyim ♥ sen nasılsın İzmirdemisiniz sizin yokmu Antalya planı :60:

Arimaya

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Neden peki maddi yönden mi bedelli iptal?
Karamsar olma canım . Sen elinden geleni yap muhakak geri dönüşümü olacaktır ..
Yok ya para yatti zaten de.kardesim alçıpan yapıyor ev dekorasyonu için.bu krizden sonra isler durdu yok.taa kasimda bedelliside. bekleyene kadar gider ğelirim iste yok diyor .o yüzdan pazartesi bozduracak

Çakıl

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Adetim bitince hemen başlayabilirsin. Her gün aynı saatlerde yapman önemli. Sabah saatleri pek doğru sonuç vermiyo. Öğleden sonra 12 16 arası ya da akşam 8 10 arası yapabilirsen iyi olur. Yapmadan önce 2 saat sıvı almamış olman gerekiyor.
Yarın akşam yapım ozaman otelde nasıl ayarlarım bilemedim simdi havuzdan dönüp yapıp giyinip yemeğe gidebilirim öyle plan yapım

Üst Alt