Popüler Konu Biz Bize

Arimaya

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Garanti taahütlü banka kredisi ile mi veriyor bu çok önemli tapu çıkıp size devretmedigi sürece ev onun iflas ederse elinde bisey kalmaz iyi düşün 0.65 rakam zarar rakam kimse bu fiyata daire veremez bu iş çok mantıklı değil
Banka yok.kendileri bu imkanı sagliyor.bugün tapu isini de sorucaz nasıl ne zaman veriyor

İppeekk

Bağımlı
Kayıtlı Üye
@Arimaya kuzum güzelce arastirdiktan sonra icinize sinerse alin derim. Herseyin bi riski var sonuçta . İnşallah gönlüne gore bi evde bulursun ödemelerde sizi sıkıntıya sokmayacaksa güzel bisey

Arimaya

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
@Arimaya kuzum güzelce arastirdiktan sonra icinize sinerse alin derim. Herseyin bi riski var sonuçta . İnşallah gönlüne gore bi evde bulursun ödemelerde sizi sıkıntıya sokmayacaksa güzel bisey
Amin ins canım.4 5 gündür baya arastirip düsünüyoruz.bugün netlesecek ne olacagi.hayırlısı olsun ins.evet risk almadan sıkısmadan bisey sahibi olunmuyor.ins sorunsuz hallederiz

pempik

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
0.65 oranı 10 sene boyunca sabit.ev 4 daire üzerine ve 8 kat yani 32 daire var bu 32 daireden 30 u satilmis 2 tane kalmis biri bizim alacagimiz 4.kat biride son kat.ev 170 metre kare.evin yeri cok güzel.baska projeleride var fakat yeri bize uymuyor is yeri icin.ödemede sikinti cekmeyiz ins planı ona göre yaptık.suan kira hariç 2000 köseye atabiliyoruz.eve 2 sene sonra gecince kirada vermeyince 3000 ni de öderiz diye düsünüyoruz.cünkü 2 sene içinde maas artisida olacak.bugün pazarlik yapmaya gidicez iş cikisi.esimin müdürüde gelecek onla gidicez.2 sene öncesi esimen müdürüde evinı bu sekil bu firmadan ev almis .bu nisanda geçmis eve.dün gittik onların evinede baktik cok kaliteli yapısı ve malzemesi var.bakalım bugün asil sahibiyle görüsüp 320 den asagi indirmeye calisicaz inerlerse
Mayam canım benim gönlüne göre olsun inşallah

melegim22

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Amin ins canım.4 5 gündür baya arastirip düsünüyoruz.bugün netlesecek ne olacagi.hayırlısı olsun ins.evet risk almadan sıkısmadan bisey sahibi olunmuyor.ins sorunsuz hallederiz
Rabbim hakkınızda hayırlısı ne ise onu nasip etsin inşaAllah canm benm ❤

Ausencia

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Annemlere de evi öyle aldık 1 seneleri kaldı borç bitmesine.9 yilligina almıslardı.yok haci esimin anne baba yok mal mülk yok.annemler anca kendilerine yetiyor ona ragmen destekleri cok oldu.biz bizeyiz ne yaparsak o.dügünü esyayı tek basimiza hallettik.bi tarlaları vardı izmirde o satildi 31 milyar geldi üzerine biraz koyup araba aldık.baska bi yerdan bisey kalmadı.Rabbim bunda da yardımcı olur ins
Canım Rabbim hayırlı olanı nasip etsin karar vermenizde.
Bizde peşinatımızı hasbel kader bir araya getirmiştik o vakitler, ödemeler bitince iyi kiii ! derseniz emin ol canım

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
İflas söyle ki 1970 den beri insaat yapıyor bunlar ve her yerde evleri var baya ünlüler.hani yeni bi kaç senelik bi firma olsa bende cesaret edemem.adliyeye il emniyet müdürü gelmis esim ona da sormus.biliyorum o firmayi bize gelen bi vukuatları yok demis.ama risk var mi var.dünya bu belli olmaz.bugün görüsücez ne olacak belli olur.80 bin vericez.240 bin kaliyor bu kalandan 0.65 ten 106 bin enflasyon farki aliyoruz mecburuz cünkü bu seneki demir fiyatiyla seneyeki bir olmuyor diyor hakli.10 sene sonraya o paranın degeri bile kalmaz.
@Çakıl
Inşallah dediğin gibi olur 0.65 faizle verilen ev için firma şuan ayakta kalamaz görünüyor ondan tereddüt ettim mantıklı gelmedi. Hakkınd hayırlısı olsun ben çok büyük firmaların batışını gördüm tereddutum bundan hayırlısı olsun diyorum inşallah güle güle otur

Ausencia

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Baktım kimse bisi yazmıyo bildirmedim. Şimdi Dietisyene sıra bekliyorum bakalım kaç kilo çıkacağım. Burayı baz alabilirim olmazsa 15 de cars günleri gelecegim.

Hadi bakalım yaz bize de sonucu
Yağ kas vs.
Oradaki ölçümü bildirirsin sen istersen

Yahu senin diyetisyene gittiğini de kaçırmışım ben , eyvaaaaaah 2 aya kalkmaz yanıma gelirsin sen :7: :214: :7: :214: :7:

Üst Alt