Popüler Konu Biz Bize

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Azcık sulu haşlayıp doğrayıp üzerine zeytinyağı pulbiber nane kekik falan döksen. Süzme peynrle ekmeksiz yeniyor bu.
Onu deneyecegim aklıma bide ıslamakla karıştırıp yemek geldi ıspanağı salata gibi düşünüp yağsız sanki yemek gibi yesem güzel olursa akşam foto atarım soğan koyarım suda kavurur birgün pırasa b bir gün mantar acaba bu çok sıkıntı olur mu

Arimaya

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Slm kizlar.dün giremedim o yüzden yazmadim.ev bilgileri söyle.320 bin ev 110 bin de kendi fark alıyor.toplam 430 bin oluyor ev ve her yaptigi eve bu sistemi uygulamiyor sadece bu alacagimiz bina icin bunu uyguluyor firma.çünkü 5 tane insaati varmıs suan.yani 70 bin pesin geri kalan 3000 lira 120 ay ödemeli.elinde cok pesini olmayanda faydalansın diye bi projeyi yaptik diyor.esimle hesap kitap yaptık uyuyor gibi.daha tam karar vermisde degiliz.tek bildigim bu ev isi feci zor is

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Slm kizlar.dün giremedim o yüzden yazmadim.ev bilgileri söyle.320 bin ev 110 bin de kendi fark alıyor.toplam 430 bin oluyor ev ve her yaptigi eve bu sistemi uygulamiyor sadece bu alacagimiz bina icin bunu uyguluyor firma.çünkü 5 tane insaati varmıs suan.yani 70 bin pesin geri kalan 3000 lira 120 ay ödemeli.elinde cok pesini olmayanda faydalansın diye bi projeyi yaptik diyor.esimle hesap kitap yaptık uyuyor gibi.daha tam karar vermisde degiliz.tek bildigim bu ev isi feci zor is
Size arsa tapu gibi bisey verecek mi 70 000 i alınca elinizde bir teminat olacak mi

Arimaya

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Size arsa tapu gibi bisey verecek mi 70 000 i alınca elinizde bir teminat olacak mi
Hisseli tapu oluyormus ödedikce miktar degistikce 6 ayda bir yenileniyormus.bugün baska bi müteaahitle daha görüsücez.onun sistemi farkli 300 bin ev ve 150 bin pesin geri kalan 150 bin 40 ay ödemeli ve fark uygulamiyor.nevsehirde ev sahibi olmak aslında kolay ama 2 kisi calısınca kolay tek maasla zor

Arimaya

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Canım hakknzda hayırlısı ne ise o olsn inşallah. Aklma gelen tavsiye verecrğiniz parayı elden vermeyin okdr para elden verilmez bankadan bankaya aktarılır genrlde ama olsun belki çekil teslim etmeyi düşünürsnz.
Banka kanalıyla hesaba gönderin açıklama kısmına da mutlaka bu ev alımı için ödeme yaptğnzı belirtin. Makbuzunu da hiç kaybetmeyin.
Sistemi öyle kuzum elden teslim edilen birsey yok adamlar paraya hiç bulasmiyor.bankaya yatirin makbuzunu alin diyorlar pesinatta direk bankaya yatıyor.baska yerlerede bakicaz bi fikir edinicez ne olur bilmiyorum hayırlısı artık.aslinda bi yanım da bi ise girsem öyle mi girissek ev isine diyor.1 sene daha beklesek.o zamana kadar da bi daha bu firsatlar elimize geçer mi bilmiyorum yani iki ucu moklu degnek anlayacagin

Üst Alt