Popüler Konu Biz Bize

Ausencia

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Gunaydinnnnnnn bugün yine keyifle uyandım sanirim kilo vermek keyif veriyor ama yumurta yiyeceğimi düşününce :293: keyfim kaçtı

Yahu haşlanma hadi anlıyorum zor gidebilir boğazdan da
İyice çırpgığın iki yumurtayı tavada ters düz krep gibi , bi de şişip kabarıyor istersen hiç bişey koyma içine yine de çok güzel oluyor :kf129:

Meluş kaşarlısını höpürdetiyor sabahları

matematik61

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Haklısın... Gün içinde uyuma şansın varmi ?
Ben pek düşkün değilim uykuya ama gebeliğin ilk zamanları ben de çok severdim ..
3 gebelik yaşadım 3unde ilk haftalar da gozumu acamiyordum ..
Olmuyor canım evde bi iş oluyor olmasa da oğlum uyurken uzanıyorum ama uyku hali gelene kadar o uyanıyor bi şaşkınlık halleri.. Öyle işte :)

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Peynirli omlet yap misss gibi kokuyor
Oldursen yiyemem ikisini de sevmiyorum birleşince kabus oluyor bana dört gözle saatin 5 olmasını bekliyorum ekmek yemek için hatta doktor ok dese ben 5 e kadar bekler ekmekle yerim hepsini açlığa raziyim o derece

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Yahu haşlanma hadi anlıyorum zor gidebilir boğazdan da
İyice çırpgığın iki yumurtayı tavada ters düz krep gibi , bi de şişip kabarıyor istersen hiç bişey koyma içine yine de çok güzel oluyor :kf129:

Meluş kaşarlısını höpürdetiyor sabahları
Ben sevemedim birtürlü ekmek olmayınca çok zor geliyor

Arimaya

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Slm kizlar.biz ev isinden caydik.bi yerde 1.5 ay sonraya teslim ev vardi güzeldi 250 bin liraya ev sahibi sıkıymis satiyordu.biz ertesi gün alana kadar o gün aksam satmis yoksa o evi alacaktik.kismet degilmis.ama bi süre askiya aldık ev isini .burda mutfak dolabi yapilmadan satiliyor evler.evi alsak geri dolabi yaptirmaya gücümüz yetmiyor.mantikli olan beklemek.Rabbim ins bana bi rizik kapısı acarda rahatca alırız.

Arimaya

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
O 10 sene vadeli evden annemin ve benim gördügümüz rüya üzerine vazgeçtik.ben evde bir sürü kirilmis cam gördüm esimin ayaklarına batiyordu.annemde bi evdeydik kapisi örtülmüyordu ve tuglaları kirikti dedi.ikisinin tabiride alinan kararlar sonucu sikintili süreçlere girilmesi diyordu.ve içimi sikiyordu o evle ilgili kararlar o yüzden ondan da vazgeçtik.

pempik

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Slm kizlar.biz ev isinden caydik.bi yerde 1.5 ay sonraya teslim ev vardi güzeldi 250 bin liraya ev sahibi sıkıymis satiyordu.biz ertesi gün alana kadar o gün aksam satmis yoksa o evi alacaktik.kismet degilmis.ama bi süre askiya aldık ev isini .burda mutfak dolabi yapilmadan satiliyor evler.evi alsak geri dolabi yaptirmaya gücümüz yetmiyor.mantikli olan beklemek.Rabbim ins bana bi rizik kapısı acarda rahatca alırız.
Hayırlısı olsun canım

Üst Alt