Popüler Konu Biz Bize

Masaaa

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Ulaaaa durun şu ördikim yani yapan gelmişken yiyem yiyem gidem:226::226::226::226::226::226::226::226::226::226::226::226::226::226::226::226::226:@Portakal Sulu Ördek

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Ben onun sevgisini istemiyorum ki canım. Zaten sevmesin. Benim üzüldüğüm şey benim kalbime nefe et tohumları birakiyo. Neden benim kalbimde kotu duygu olsun ki sebebi o bile olsa. Ben onun için kalbimi neden karartayim..
Anlatmaya çalıştığım gördüğünde samimi davranırsın gormediginde aklına bile gelmez olur biter üstünde düşünme bile zamanını buna harcama

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Ay ben de dert yanıp gidiyorum resmen haa
Duygusal olarak yorgun gibisin stres atacak bisey olmalı adrenalin yüklü biseyler lunaparkta çığlık çığlığa balerine binsen. Ben speedy boat a bindiğimde pamuk gibi olmustum bağırsaktan içim dışıma cikti. Çok iyi geldi belki sana da iyi gelir. Insanlara bagirmaktansa gülerek bagirdim çok iyiydi

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
O kadar cok gordum/duydum ki... onumde annem var ornek bir de. Nihai kararim, kayinvalide agziyla kus tutsa yaranamaz:45:

Dolu tarafindan bakiyorum bende bardaga. Doguma cagirmazlar, bebek baktirmazlar, bir sey danismazlar... Ayda yilda bir hediyemi alir tatli tatli giderim diyorum:294:

Artik yavas yavas toparlamaya basla ama kuzum:kf19:
Kesinlikle öyle çocuklar o nergele hep anne tarafına ya da daha çok ilgi gösteren daha çok gördüğü tarafa bağlı oluyor.

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Yılda bir candır :7:kadın başta yorum torun diodu az kalmıştı e be kadın git de yapak sen burdayken yapamıom dicektim :45:evi satın benim evi de satın büyük bir ev alın kendinize bana da bir oda verin yeter dio niyet tam bozulmuş vallaaaa
Ev ev üstüne olmaz ama yakın olur bizim annemle düşüncemiz yakın apt veya aynı aparmam uzak daireler. Hem yakın hem mesafeli ilişki. Yoksa isim çok zor

Üst Alt