Popüler Konu Biz Bize

Arimaya

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Yusuf aradı şimdi okuldan , nasıl mutlu yaaa
Tubitak matematik olimpiyatlarına katılacak gruba seçilmiş , sınav olmuşlardı geçen hafta .
Nasıl heyecanlı ...ağrılarımı unuttum gitti valla :6:
Oyyy masaallah pasaya.ne güzel bi duygu.bahti acik olsun ins.o duyguyu bizim miniklerde yasatir ins.insanliga güzel verimli minikler olsun tospikler

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Valla sen yolu bulmuşsun ama bu ellere de yazık Heeee arada kalıyolllaaaa ama kendileri böyle yapıyolllaaaa... Benşm annem onun annesinin yaptığı gibi yapsa anneme hele bir dur derim benimki nazlı anasına ses çıkarmıyor ben kadından gıcık alıyorum şimdi komşusu geldi dio ki haftasonu geçmiyor sanki hafta içi işe gidiyor haftasonu geçmiyor... Bi de devam ediyor oğlumu arıyorum size gelim birlikte vakit geçirelim gelin adanaya gitmezse hep oraya gidiyorum gel de bu kadına iyi niyetli ol ya da iyi niyet ara ula bari bana deme dimi. Neden haftada 1 görüyorum da hergün görmüyorum diyor la hergün Neeee yuh yaaa eşime yüz versem surat yapmazsam getirir anasını birlikte yaşarız onun yanında bana prenses gibi davranıyor zaten sanırsın tüm o...luk bende ay ağzımı da bozdum neyse anlattıkça sinirleniyorum
Hayatında tek varlığı çocuğu olan annelerde bu oluyor. Oğlu olmazsa hayati olmuyor. Insan sadece tek bir çiçeği severse o çiçek gidince boşluğa düşer ama 4 5 çeşit çiçek sevse biri giderse diğerlerini sevmeye devam eder

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Hayırlı saat 15:13 ler :38:
Betülün kursu başladı. Benim de günlük 10 bin adımlarım :7:
Arada uğrayan baş ağrılarım var. Bir de urfanın sıcakları. Ulan kadın olmak çok zor bir de. Erkek olmak da ayrı zor bence. Hiç uğraşamam. Betül olmak güzel bence. Çocuk olmak. Her neyse. @Çakıl ipekimin etiketini gördüm urfaya gelirken mutlaka haber et❤
@MeVa çok şükür canım sen nasılsın?
Bu arada Bence gün 24 saati az biraz daha uzun olmalı :316:
Inşallah canim turla geleceğimiz için ortam ya d programı bilmiyorum şimdilik ama haber verirrim mutlaka

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Yusuf aradı şimdi okuldan , nasıl mutlu yaaa
Tubitak matematik olimpiyatlarına katılacak gruba seçilmiş , sınav olmuşlardı geçen hafta .
Nasıl heyecanlı ...ağrılarımı unuttum gitti valla :6:
Çok guzel bir haber onu mutlu ediyorsa daha da güzel bir haber

Masaaa

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Hayatında tek varlığı çocuğu olan annelerde bu oluyor. Oğlu olmazsa hayati olmuyor. Insan sadece tek bir çiçeği severse o çiçek gidince boşluğa düşer ama 4 5 çeşit çiçek sevse biri giderse diğerlerini sevmeye devam eder
Kuzum 3 çocuğu var ama benimki çok duygusal onu kullanıyor en çok büyük oğlunu sever doktor olanı ya i şöyle söyleyim eşim dünyaları alır gözüne gelmez büyük oğlu saç tokası almış kalitelidir yok oğlum aldı millete övünür

İppeekk

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Selamlar, mutlu&huzurlu haftalar:295:

Gozun aydin canisi. Bir donem bitti artik, buyuyor kuzucuk:kf19:

Kac kilosun gulum?:265:

Bu arada kayinvalide ile ilgili mesajlarini gorunce, soyle bir gidip geliyorum 20-30 yil sonrasina (Rabbim omur verirse). Ancak bayramdan bayrama gosterirler torunu herhalde diyorum:294:

Cok gecmis olsun, Rabbim sifa versin canim:238:

İs guc dursun yerinde, sen iyi ol da hepsi yapilir. Sagliktan muhimi yok.

Esinle konus canim, oglanla o ilgilensin. Zaten cocuk kreste yoruluyordur. Aksamlari bir saat de babasi parka gotursun. Dus yemek derken uyku saati gelir. Uyutma isini de babasina birak. İlerleyen aylarda daha da zor olacak, tecrubeyle sabit...

Kolay gelsin ogretmenim:262:

Hic karartma. Ben birine karsi “kotu” hissetmeye basladigimda o kisiye dua ederim. İsi gucu rast gitsin, gunahlari bagislansin, kaza bela gelmesin basina vs. Once kalbim yumusar, daha sonra o kisi artik ne kalbimi ne beynimi mesgul etmez.
hıh ist3 b3nde öyle yapmak istiyorum artik kuzum. İster istemez kafami meşgul ediyor istemsiz1 bi sekilde
Anlatmaya çalıştığım gördüğünde samimi davranırsın gormediginde aklına bile gelmez olur biter üstünde düşünme bile zamanını buna harcama
Aklima gelmeme kısmını yapmaya calisicam inşallah kuzum ya

pempik

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Çok yoğun bi gündü ayaklarım sizim sizim sizliyor dinlenip gelirim birazdan

matematik61

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
:70:
Duygusal olarak yorgun gibisin stres atacak bisey olmalı adrenalin yüklü biseyler lunaparkta çığlık çığlığa balerine binsen. Ben speedy boat a bindiğimde pamuk gibi olmustum bağırsaktan içim dışıma cikti. Çok iyi geldi belki sana da iyi gelir. Insanlara bagirmaktansa gülerek bagirdim çok iyiydi
Kız hamileyim diye eşim lunağarkın önünden bile geçirmiyor
Bizde 14+0ız aramızda 1 hafta var :melek: cinsiyeti öğrendin mi abla
Pazartesi gitcem kontrole nasipse 15+4 olacak beşki o zaman öğrenirim :) ben erkek hissediyorum

Üst Alt