Popüler Konu Biz Bize

Ausencia

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye

floweroflife

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Kuzum gerçekten sabrımı zorluyor. Okulda yapmadığı eziyeti bize yapıyor. Akşam eşim yoktu yemek işine girmişim zaten yorgunum. İlacı vardı suda eritmeli yarısını içmedi yarım saat sonra gelmiş ben ilça içmicektim su içecektim diye mutfakta tepiniyo. Tamam oğlum dedim su uzatıyorum istemem ilaçlı bardakla içecem diyo. O bardağın eşinden su verdim ama ben karıştıracaktım diyo ve bunları bağırarak yerde yuvarlanarak yapıyo. Oğlum ilaç geçti su içeceksen vereyim dedim biraz sakinleşti su istiyorum dedi 1 bardak su verdim veee beyimiz suyu eline aldığı gibi gözümün içine baka baka halıya döktü. Ben de elinin üstüne 1 tane vurdum gittim içeri kanepeye oturttum sonra gittim mutfakta ağladım zırladım yanına gittim sarıldım anne elime vurmasaydın çok acıdo dedi daha kötü oldum ama baktım napmış? Altına kaçırmış ve ısrarla çişim yok diyip tuvalete gitmedi üzerini değiştirmedi.
:57:
Kolay gelsin ve bol sabırlar

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Kuzum 3 çocuğu var ama benimki çok duygusal onu kullanıyor en çok büyük oğlunu sever doktor olanı ya i şöyle söyleyim eşim dünyaları alır gözüne gelmez büyük oğlu saç tokası almış kalitelidir yok oğlum aldı millete övünür
Ben tek çocuk sanıyorum çok mantıksız bu hareketleri kimden yüz bulursa sevgiyi ondan mi arıyor

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
:70:

Kız hamileyim diye eşim lunağarkın önünden bile geçirmiyor

Pazartesi gitcem kontrole nasipse 15+4 olacak beşki o zaman öğrenirim :) ben erkek hissediyorum
Poligon var mi silahla ateş etsen bak o da adrenalin yaratıp rahatlatiyormus. Ben deneyecegim gerçi silahı elime alınca çok soğuk geldi sevmedim ama belki orda ateşlemek farklı olur en kötü su balonlara ateş eder rahatlarsın. Mutlaka adrenalin üretecek bisey bulmalısın aklıma başka şeyler gelirse haber verirrim sen de bulursan yaz ben de arayistayim

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Çakılım uyusana napıosun bu saatte ben mecbur kalkıyorum
Regl ilk günü gece kalkmazsam sabah sonucları kötü oluyor. Huzursuz uyuyunca uykumu da alamıyorum. Yarın işi de muallak. Bazı şeylere kızgınım o da beni uykusuz yapıyor. Dünkü eğitimde ofkenizi bastırmayın yaşayın diye üstünde durdular şuan öfkemi yaşıyorum işle ilgili gece gece. Kişisel- gelişim egitimlerini seviyorum ama manasiz insanlara katlanmada sorun yasiyorum.

Masaaa

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Regl ilk günü gece kalkmazsam sabah sonucları kötü oluyor. Huzursuz uyuyunca uykumu da alamıyorum. Yarın işi de muallak. Bazı şeylere kızgınım o da beni uykusuz yapıyor. Dünkü eğitimde ofkenizi bastırmayın yaşayın diye üstünde durdular şuan öfkemi yaşıyorum işle ilgili gece gece. Kişisel- gelişim egitimlerini seviyorum ama manasiz insanlara katlanmada sorun yasiyorum.
Kişisel gelişim eğitimleri çok güzel ben de çok gittim ama uygulamak insanı daha çok strese sokuyor bence

Üst Alt