Popüler Konu Biz Bize

Arimaya

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Bi yer olacak esyali içi dolu bi ev.bütün kizlar gelecek cocuklar babaya kalacak.2 3 gece o eve bütün topik dolusucaz.Allaaaaahhhh hiç düsünemiiyorum vercen sohbeti vercen sohbeti oohhh sabahlar olmasın.haaa tabi yemek getir götür temizlik içinde ayriyetten yabanci biri olacak o isleri de yapmiycaz.ne güzel olurdu haaaaaa.hayali bile cok güzel.evde deniz manzaralı olacak bak o da var.bahcesi genis olacak sabah kahvaltiyi da orda yapacaksin.bu hayaller. gercekler tam tersi:298::298::298:

Son düzenleme:

Arimaya

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Amaaaaannnnnnn biz aşık olduk da nolduuuu. Sevgiye guvenip kendilerini vazgeçilmez sanıyolar. Allah razi olsun genel itibariyle iyidir .ama çok fevri bu ara özellikle . Ve benim yapma dediğim bi konuyu israrla ve israrla yapiyo . Neden ya ben yapsam hoşuna gidermi dedim kavga anında yapicammm yapicamm diyo zikkim yap. Bu sefer çok çıldırdım resmen . Kumanda kirdi yere attı . Ne demek ha bana ha yere atmışsın gücünle mi korkutacaksin beni . Gerçekten dua etsin mulakatim vardı yoksa gitmemem için hicbir sebep yoktu. Madem şikayetçi , bizsiz kalsın bakalım nasılmış bi yaşayacaktım ki dua etsin mülakat vardı . Niyetm çok bozuktu yoksa .
Yapma dedigin için yapıyor zaten.bi erkege yapma dersen yapmaktan daha cok zevk alıyorlar.cünkü yapmasa senin sözün geçmis olacak onu da gururlari var ya hani hah ona yediremezler sonra.bu aksam aynı seyi biz yasadık gereksiz bos bisey ama maddi acidan dolu bisey.sadece neden yaptigini sordum baskada birsey demedim.haberim yok sanıor ama var 1 aydir ses etmedim.bundan sonra da cok sey degisecek bende hobi edinicem bos bos harciycam ne olursa.canı onu istedi cünkü.cok sey söylenirde bos ver kuzum ya

matematik61

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Ben bugün çok yordum kendimi ya salak kafam.. Oğlanı yatırdıktan sonra da epey iş yaptım en son yarınki yemek için hazırlık yaptım az önce. Geç geliyorum geldiğimde hemen girişmem lazım oğlan aç kurt geliyo resmen yemek olmazsa meyveye krakere fln saldırıyo.
Çorbam var önden ekmeksiz çorbayla onu oyalayıp o arada yemek yapmayı planlıyorum :298:

pempik

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Amaaaaannnnnnn biz aşık olduk da nolduuuu. Sevgiye guvenip kendilerini vazgeçilmez sanıyolar. Allah razi olsun genel itibariyle iyidir .ama çok fevri bu ara özellikle . Ve benim yapma dediğim bi konuyu israrla ve israrla yapiyo . Neden ya ben yapsam hoşuna gidermi dedim kavga anında yapicammm yapicamm diyo zikkim yap. Bu sefer çok çıldırdım resmen . Kumanda kirdi yere attı . Ne demek ha bana ha yere atmışsın gücünle mi korkutacaksin beni . Gerçekten dua etsin mulakatim vardı yoksa gitmemem için hicbir sebep yoktu. Madem şikayetçi , bizsiz kalsın bakalım nasılmış bi yaşayacaktım ki dua etsin mülakat vardı . Niyetm çok bozuktu yoksa .
Oyy ipek böcüğüm ben ne çektim inatla yapacam demesi yokmu o bizde de vardı çok ağır konuştum da tamam dedi güya yine inanmadım Morelim bozulmasın diye Bayadır sormuyorum dun tekrar sordum bu net yapmıyorum dedi yinede inanmadım guvenimi sarstı bi kere
Bi yer olacak esyali içi dolu bi ev.bütün kizlar gelecek cocuklar babaya kalacak.2 3 gece o eve bütün topik dolusucaz.Allaaaaahhhh hiç düsünemiiyorum vercen sohbeti vercen sohbeti oohhh sabahlar olmasın.haaa tabi yemek getir götür temizlik içinde ayriyetten yabanci biri olacak o isleri de yapmiycaz.ne güzel olurdu haaaaaa.hayali bile cok güzel.evde deniz manzaralı olacak bak o da var.bahcesi genis olacak sabah kahvaltiyi da orda yapacaksin.bu hayaller. gercekler tam tersi:298::298::298:
hahahahahaha maya yaaaaa
Çok çok guzel olurdu hemi de çok guzel hayali bile yaa

Üst Alt