Popüler Konu Biz Bize

pempik

2.sezon şekersiz 2.gün :)hedef 1:79
Kayıtlı Üye
Kızlar ya dun eksi 1 cepte vardı akşam mercimek çorbası içtim 1krpçe birde akşam 1 tane kuçuk Portakal yedim etki eder i sabah eksim kayboldu gun içinde dikkatliyim zati birde 1 saat yuruyuş felan yaptım sizce neden

D3S1R3

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Selamlar, bol kahkahali gunler :295: Yaz geldi buraya sanki. Bebek icin kombi aciyorum yoksa kapi pencere ac yazlikla gez:38:

Buyugu hastaneye yolladim, iyilesme gormeyince. Kucuk de yuzukoyun yatis/gaz cikaris seansinda. Ondan gelen sesler esliginde kahve keyfi yapiyorum:45:

Bu bwbekler insani.parmaginda oynagiyor sanki evin krali onlar
Evin krali olduklarini bilmediklerinde yine bir nebze iyisin. Bir de durumu anladiklarinda...vay haline:294:
Kızlar ya dun eksi 1 cepte vardı akşam mercimek çorbası içtim 1krpçe birde akşam 1 tane kuçuk Portakal yedim etki eder i sabah eksim kayboldu gun içinde dikkatliyim zati birde 1 saat yuruyuş felan yaptım sizce neden
Kilo yapacak bir sey yememissin canisi. Bugunu guzel gecir. Bol sivi al&egzersizi hafif tut. Yarin halay cekelim:335:

pempik

2.sezon şekersiz 2.gün :)hedef 1:79
Kayıtlı Üye
Kilo yapacak bir sey yememissin canisi. Bugunu guzel gecir. Bol sivi al&egzersizi hafif tut. Yarin halay cekelim:335:
Hemen de nasıl yetişmiş desirem
Bugun bol hareket temizlik var canım yeşilçayımı felan içeyim akşamıda erken hafif geçiririm halayı çekeriz inşallah :335:

Ausencia

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Selamlar :36:
Yattığım yeri bilmediğim 2 gündü
5 te yatıp 6:55 te alarmlı

Bugün dingin gözüküyor , dinleneceğim inşallah.
benim bağışıklık malum
Koşturma ve uykusuzlukta biraz error verdi ama iyiyimm şimdi :koskos:
Kaynımda tekrar hastanede yatışta
Çünkü evde olmuyor fenalaşıyor , gece çalan telefonlar korkutuyor

Neyse , hamdolsun :36::36::36:

Dün tüm batın ultrasona girdim

Tacettin 1 cm küçülmüş , 4 cm olmuş:rapci:
Karaciğer yağlanmam çıkmıştı 6 önce hayatımda ilk kez , şimdi missssss ..dr siz kilo mu verdiniz ? Yağlanmanız yok olmuş dedi:214::7:

Safra kesesi taşımla eve döndüm :)

D3S1R3

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Selamlar :36:
Yattığım yeri bilmediğim 2 gündü
5 te yatıp 6:55 te alarmlı

Bugün dingin gözüküyor , dinleneceğim inşallah.
benim bağışıklık malum
Koşturma ve uykusuzlukta biraz error verdi ama iyiyimm şimdi :koskos:
Kaynımda tekrar hastanede yatışta
Çünkü evde olmuyor fenalaşıyor , gece çalan telefonlar korkutuyor

Neyse , hamdolsun :36::36::36:

Dün tüm batın ultrasona girdim

Tacettin 1 cm küçülmüş , 4 cm olmuş:rapci:
Karaciğer yağlanmam çıkmıştı 6 önce hayatımda ilk kez , şimdi missssss ..dr siz kilo mu verdiniz ? Yağlanmanız yok olmuş dedi:214::7:

Safra kesesi taşımla eve döndüm :)
Kaynin palyatifte daha rahat eder sanirim, evde cok zor oluyor son donemler...

Dr dan iyi haberler almana sevindim. İnsallah Tacettin temelli gider de kurtulursun. Kuzucuk iyilesti mi?

Üst Alt