Popüler Konu Biz Bize

Ausencia

Forum Gurusu
Kayıtlı Üye
Kaynin palyatifte daha rahat eder sanirim, evde cok zor oluyor son donemler...

Dr dan iyi haberler almana sevindim. İnsallah Tacettin temelli gider de kurtulursun. Kuzucuk iyilesti mi?

Canım bende şimdi senin paşayı okudum geliyordum geçmişten
İlgilensenize çocukla :7: :7: :7:

İyi iyi iyileşti çoktan şükür

Kaynım palyatifi reddetti

Şimdi geçici göğüs hastalıkları servisinde.

matematik61

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Offf gelip yazmadan çıkıyom sonra kalıyo öyle kime ne diyeceğimi de unutuyorum. Çok fazla ödemim var her tarafım özellikle bacaklarım çok şiş çorap acıtıyo resmen öyle bi iz yapmış oluyo ki 2 balona ayırıyo bacağımı botlar zorlamaya başladı kış günü spor ayakkabı da giyemiyorum ne yapcam bilmiyorum. Yuvarlancam az kaldı.

D3S1R3

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Canım bende şimdi senin paşayı okudum geliyordum geçmişten
İlgilensenize çocukla :7: :7: :7:

İyi iyi iyileşti çoktan şükür

Kaynım palyatifi reddetti

Şimdi geçici göğüs hastalıkları servisinde.
İlgilenmez miyiz, ben araba yarisi oynuyorum esim de aksam gelince koridorda top oynuyor:294: Yine de oyun arasi “Alper cok cirkin, ben hic sevinmedim gelisine...” diyiveriyor:45:

D3S1R3

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Offf gelip yazmadan çıkıyom sonra kalıyo öyle kime ne diyeceğimi de unutuyorum. Çok fazla ödemim var her tarafım özellikle bacaklarım çok şiş çorap acıtıyo resmen öyle bi iz yapmış oluyo ki 2 balona ayırıyo bacağımı botlar zorlamaya başladı kış günü spor ayakkabı da giyemiyorum ne yapcam bilmiyorum. Yuvarlancam az kaldı.
Spor giyersin neden olmasin. Ben son hafta “esofmanla” derse girdim:45: Ama odeme dikkat et lutfen. Daha vaktin var, tedbirli ol:kf19:

D3S1R3

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Derdim giyebilmek değil ama - 7de spor ayakkabıyla ayağım donar :38:
O kadar sogukta tecrube etmedim ama illa ki vardir ici tuylu falan :45:
Biz de oğluma söyledik kardeşi olacağını. Aldık karşımıza konuştuk büyük bi tepki vermedi. Sanırım doğuma saklıyo:45:
Bekle sen:294: Bizimki karnimdayken pek hevesliydi, okuldan gelir ayakkabiyi zor cikartirdi. Kosa kosa gelir karnimi sever “kardesim ben geldim, bugun nasilsin ozledin mi beni” derdi.

Simdi:38: Oglum hastasin maskesiz dolasma lutfen diyorum. Gormez tarafimdan oglanin odasina gidip maskeyi cikarip saga sola oksurup kaciyor:45:

matematik61

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
O kadar sogukta tecrube etmedim ama illa ki vardir ici tuylu falan :45:

Bekle sen:294: Bizimki karnimdayken pek hevesliydi, okuldan gelir ayakkabiyi zor cikartirdi. Kosa kosa gelir karnimi sever “kardesim ben geldim, bugun nasilsin ozledin mi beni” derdi.

Simdi:38: Oglum hastasin maskesiz dolasma lutfen diyorum. Gormez tarafimdan oglanin odasina gidip maskeyi cikarip saga sola oksurup kaciyor:45:
Anammmm çok fenaaaa

Ausencia

Forum Gurusu
Kayıtlı Üye
İlgilenmez miyiz, ben araba yarisi oynuyorum esim de aksam gelince koridorda top oynuyor:294: Yine de oyun arasi “Alper cok cirkin, ben hic sevinmedim gelisine...” diyiveriyor:45:
Senin paşada benim abimi gördüm :7: :7: :7:
tam 5 yaş var aramızda
Ben doğunca emzik kullanmaya başlamış düşün benden kıskanıp

Misafir gelince odama gidip üzerime ne varsa atmış bigün :293:

Üst Alt