Popüler Konu Biz Bize

Çakıl

Sekersiz 8. Gun hedef 79
Kayıtlı Üye
yaaaa ay ne güzel heyecanlar ya çok tatlısınız çakıl.. inşallah sağlıkla kucağınıza aldığınız günleri de kutlayacağız :73:
Insallah sabah bana mesaj gondermis seneye juniorlarla paylasalim sevginizi diye... garip bir duygu gerci uykusuz kalinca da boyle olur muyum bilemedim :issiz:

Arimaya

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Oyyyyy susadım diyen dillerini :36:

Şüüüt ışitiiiii

Bu da melikenin uykusu gelince süt ısıtayım mı demesi :38::37: benim sorumu bana soruyor
Aynen rana da öyle.mutfaga geliyor ne istiyon ne istiyon diyor yani bana birseyler ver demek istiyor :298: cok tatlislar

Arimaya

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Kuzum arkadaslarim cok dusuncelidir, mesela cok yakin arkadasim hastayim ben gecince gelirim dedi gelemedi daha ama bu gelenler yakın akraba, sagolsun hasta çocukla gelmiş, daha bi de hasta degil kardes kardes diye sevdirdiler :/
Sen nasilsin? Neye calisiyorsun? Ders calisiyorsun gibi anladim,az girince kopuyorum kusura bakma :*

Sagol kuzum, bizde seni operiz ki (deniz emebilir, nereyi denk getirirse oraya yapışıyor:D )

Gecmis olsun canim, durumu nasil? Kanser miydi? Yanlış mi hatırlıyorum, bu ara assiri unutkanim kusura bakma
Akraba makraba dinleme kuzum sen kabul etme hele bi bahar gelsin minnos kendini toplasin öyle gelsinler kaçmiyor ya bebek.suan gelisim asamasinda sekteye ugratma insanlar yüzünden.ben de iyiyim sükür.kpss ye hüzirlaniyorum temmuz da sinav.bi yandan da klavyeye bakmaya calisiyorum öyle bi hengameyle geciyor zaman iste.

Arimaya

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Dusunsene ben zaten yarim akilli hemen deliren kisi 2 cocukla ay kendimi dusunemedim doktor 3 cocukla nasil basedeceksin dedi 3. Kim dedim esin dedi :214: ben nasil bir ise bulastim da herkes yandin der gibi bakiyor bilemedim. 2 taneyi duyanin yuzu bi degisiyor yazikkkkk der gibi bakiyorlar :298: gulmek icin sanirim son 10 ayim sonra :293: bunu gonderecegim
Kuzum hem kolay hem zor bi durum bebek isi.tek kolayligi onun tadi kokusu onlari hissedince geciyor bütün sikintilar hele bi de konusmaya baslarsa rana gibi Allaaahhhh agzi burnunu yersin.r ler yok ortada cok tatli oluyorlar.ins sende yasayacaksin.bizim bi arkadas da tüp bebekle ikiz dogurdu biri kiz biri erkek.kiz annenin erkek babanın kopyasi darisi sana ins

Çakıl

Sekersiz 8. Gun hedef 79
Kayıtlı Üye
Kuzum hem kolay hem zor bi durum bebek isi.tek kolayligi onun tadi kokusu onlari hissedince geciyor bütün sikintilar hele bi de konusmaya baslarsa rana gibi Allaaahhhh agzi burnunu yersin.r ler yok ortada cok tatli oluyorlar.ins sende yasayacaksin.bizim bi arkadas da tüp bebekle ikiz dogurdu biri kiz biri erkek.kiz annenin erkek babanın kopyasi darisi sana ins
1 kiz 1 erkek sahane olur aslinda kalbimden oyle geciyor ama hayirlisi olur insallah

Üst Alt