Popüler Konu Biz Bize

Çakıl

Corona dieti 1. Gun 89.5
Kayıtlı Üye
Yaaa çakıll çok üzüldüm, başınız sagolsunnn kaç yaşındaydı kronik rahatsızlığı varmiymis5 :(
45 yasindaydi swker hastasiynis bilmiyorduk esi ve 2 cocugu da pozitif. Bugun fotosunu yayinladilar cok guzel bir aile allah esine ve cocuklarina yardim etsin sagliklarina kavussunlar

Çakıl

Corona dieti 1. Gun 89.5
Kayıtlı Üye
Rabbim ailesine sabir versin cok zor.o ön tarafiniz da duran sandelyeleri uzaga koysalar biraz daha geriden hizmet verebilme imküniniz var mi.bireysel müsteri hizmetindesin demi
Bant cektik millet orali olmadi kapiya dezenfektan koyduk onu kullanma zorunlulugu getirdik. Ama yine ve yine onemsemiyorlar. Ben artik diyorum siz onemsemiyorsaniz biz onemaiyoruz. Benim sagligim icin cizgiyi gecmeyin diyorum. Arkadaslari daha nasil koruyabilirim bilmiyorum heryer surekli temizleniyor. Maskeler eldivenler robokop gibiyiz. Elimden geleni yapiyorum sorumluluk da huzuesuz ediyor. Bugun 1 paket biskuvi yedim ve ne ara yedigimi bilmiyorum. Cekmecemdeki heraeyi kaldirdim.

pempik

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Valla kuzum kızım öyle bi hastalandı ki 1 hafta ful ateş kulak ağrısı karın ağrısı ishal. Kulağı aktı falan. Ekstra naz niyaz mızmızlık.
Geçti hamdolsn ama zor geçti o hafta. E tabi sürekli öptü diye bebeğe de geçti. Burun tıkanık ememiyor serum fiz sıkıp çekiyorum ama yine de tıkank. Onun da gazı var. Sancılanıp ağlıyor.
Bu virüs belası beni ekstra mutsz ediyor kaygılar hadsafha.
Kalbim ağzmda yaşıyorum sanki.
İnşallah geçecek bu günler
oyyy kajum ya geçmiş gitmiş olsun hangisiyle ilgileneceğinide şaşırıyor insan ya
Annen yanında mı peki
45 yasindaydi swker hastasiynis bilmiyorduk esi ve 2 cocugu da pozitif. Bugun fotosunu yayinladilar cok guzel bir aile allah esine ve cocuklarina yardim etsin sagliklarina kavussunlar
Hadi yaa tuh rabbim yardımcıları olsun

Arimaya

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Valla kuzum kızım öyle bi hastalandı ki 1 hafta ful ateş kulak ağrısı karın ağrısı ishal. Kulağı aktı falan. Ekstra naz niyaz mızmızlık.
Geçti hamdolsn ama zor geçti o hafta. E tabi sürekli öptü diye bebeğe de geçti. Burun tıkanık ememiyor serum fiz sıkıp çekiyorum ama yine de tıkank. Onun da gazı var. Sancılanıp ağlıyor.
Geçmis olsun 2 kuzuya da.annelik cok zır ve sabir isteyen bi meslek.bu 2.cocukla daha da iyi anlasiliyor anladigim kadariyla.Rabbim yardimcimiz olsun bugünlerde kazasiz kayipsiz gecip gitsin ins.

Arimaya

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Bant cektik millet orali olmadi kapiya dezenfektan koyduk onu kullanma zorunlulugu getirdik. Ama yine ve yine onemsemiyorlar. Ben artik diyorum siz onemsemiyorsaniz biz onemaiyoruz. Benim sagligim icin cizgiyi gecmeyin diyorum. Arkadaslari daha nasil koruyabilirim bilmiyorum heryer surekli temizleniyor. Maskeler eldivenler robokop gibiyiz. Elimden geleni yapiyorum sorumluluk da huzuesuz ediyor. Bugun 1 paket biskuvi yedim ve ne ara yedigimi bilmiyorum. Cekmecemdeki heraeyi kaldirdim.
Ahhh su millet herseyi bi kuralina göre yapsa zaten ortada bisey de kalmayacak da iste.bisey yiyip icme o ortamda canisi.elini agzina hiç götürme.el agiz temasli bulasiyor cogunluk zaten

İppeekk

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Selam canlar.

Bi iyiyiz diyip kaçıcam. İlkine göre çok zor geçti sezaryenim baya ağrım var anca kafamı toplayabiliyorum. Seviyorum sizi öpüldünüz.
gözün aydın canım geçmiş olsun .
Oooyyy yaaaa ALLAH şifa versin inşallah çocuklarına eşine..

D3S1R3

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Selam canlar.

Bi iyiyiz diyip kaçıcam. İlkine göre çok zor geçti sezaryenim baya ağrım var anca kafamı toplayabiliyorum. Seviyorum sizi öpüldünüz.
Cok sukur. Gozun aydin, hayirli olsun :74:
Gecmis olsun kuzucuklara, acil sifalar diliyorum:kf19:
Allah rahmet eylesin, kalanlari esirgesin...

pempik

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Geçmis olsun 2 kuzuya da.annelik cok zır ve sabir isteyen bi meslek.bu 2.cocukla daha da iyi anlasiliyor anladigim kadariyla.Rabbim yardimcimiz olsun bugünlerde kazasiz kayipsiz gecip gitsin ins.
amin inşallah mayam
Cok sukur. Gozun aydin, hayirli olsun :74:

Gecmis olsun kuzucuklara, acil sifalar diliyorum:kf19:

Allah rahmet eylesin, kalanlari esirgesin...
Desireeeem Bugun az cee dedin sanki

D3S1R3

Bağımlı
Kayıtlı Üye
amin inşallah mayam

Desireeeem Bugun az cee dedin sanki
Etkinlik yapiyorduk pasayla:45: Bir de eski oyuncaklari cikarttik Alper e gore olanlari yikadik. Oynatiyoruz minigi:262:

Sen neler yaptin?

Üst Alt