Popüler Konu Biz Bize

pempik

B. 89.5 guncel 85.9
Kayıtlı Üye
Ben küçük oğlanla salonda yatıyorum. Odada tv de var. Eşim oraya geldi kanepenin birine uzandı uyumuş. Ben de bebişi uyuttum. Meyve yedim geldim dedim yatayım. Büyük oğlum biz olmayınca yanında biri olsa da yalnız hissetmesin diye gittim ona dedim biz uyuyoruz istersen gelip yanımda uyuyabilirsin tamam dedi o da geldi yattık o da hemen uyudu oh dediğim an bir viyaakkk sesiyle uyandım geri de uyumadı sıpa herkesi uyutup çıktım odadan. Ne de heveslenmiştim :issiz:
Ne gıcık bişey dimi çarşamba gün sahili yurumekten dilim damağıma yapıştı kızlar eve gelince uyudular çok sevindim bu defada beni öksürük uyutmadı gözümden uyku aka aka geri kalktım

pempik

B. 89.5 guncel 85.9
Kayıtlı Üye
Ben direk anladim ausun bizden bahsettigini ama ipekle bernanin neden bahsettigini anlamamistim asil:298:laa kim nere gidecek zaten 7 8 kisiyiz
Hahahahaha
Rana napıyor mayam de hele

İppeekk

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Ben direk anladim ausun bizden bahsettigini ama ipekle bernanin neden bahsettigini anlamamistim asil:298:laa kim nere gidecek zaten 7 8 kisiyiz
:70::70::70:napak la sahursuz oruc kafa yaptı ayrıca çok sıcak buhar laşacam:63:

Üst Alt