Popüler Konu Biz Bize

pempik

B. 89.5 guncel 85.9
Kayıtlı Üye
Yaaa kızlar okudukça kendime güldüm
Yok bi de çok kızmıştım o da araya kaynadı :70: :70:

Mayanın dediği gibi gidecek adam mı kaldı :7:
hahahajahahaha
19.38 Di canım
aramızda tam 1 saat var
Ekli dosyayı görüntüle 1111

@floweroflife
52 yi ucundan da olsa gördüm :)
Bugün saat 5 gibi tartıldım. Gerçek tartı sonucu için sahurdan 10 veya 12 saat sonrasına bakın diyorlardı.
hay maşallah ördekim
Bir ay önce bunu demişim :5:
Tam tutturmuşsun maşallah

Masaaa

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Gözün aydın canım. Sizin şehirlerin giriş çıkış yasağı kalkmıştı dimi.

Ya ben de şuna pek anlam veremiyorum tamam 20 yaş altına çıkmak yasak çıkmasın dolaşmasın gezmesinler de ama biz anne babalarına gitmek için izin gerekmezken şehir dışına çıkarken bu bebeleri evde mi bırakalım..
Mantık onlarda farklı işliyor işte resmen bana sen çık ama bebeni evde bırak diyor Hı şuna bende karşıyım park ya da toplu alanlarda bebeler dolaşmasın parklar özellikle çok tehlikeli dokunuyprlar hatta benim bebe yalıyor zor yaaa amaaannn

Masaaa

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Bizde öyle geldik kontrol noktalarında ara yollardan geldik.babam diyor ki Rana polis durdurursa annen üstüne örtü örtsün ses cikartma tamam mi diyor :298: ranada iyice büşüşmüş küçülmüs ne oluyor niye öyle duruyorsun dedim anne polis görmesin beni diyor aayyy nasil güldüm:298::298:gözü de yere bakiyor kafayi kaldirmilor
Ay yazık yavrularımıza Yaaaaa kıyamam büzüşğk halleri geldi gözümün önüne ısırmalık tam Allahım yavrularımızı korusun

D3S1R3

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Selamlar, hayirli geceler:295: Nasil guzel bir serinlik var burada. Penceremi actim usuye usuye uzaniyorum. Nasil ozlemisim kis sogugunu :37:
Gözün aydın canım. Sizin şehirlerin giriş çıkış yasağı kalkmıştı dimi.

Ya ben de şuna pek anlam veremiyorum tamam 20 yaş altına çıkmak yasak çıkmasın dolaşmasın gezmesinler de ama biz anne babalarına gitmek için izin gerekmezken şehir dışına çıkarken bu bebeleri evde mi bırakalım..
Gecen bazi iller icin sinirlama kalkti haberi verilince, ailemle muallakta kalmistik. Birimiz diyoruz giris cikis serbest digeri diyor hayir sokaga cikmak serbest. Annem oradan konuya giriyor “ee ben ne olacagim, bana da mi serbest??”. Esim sinirden oflayip pufluyor “ Adana ya serbest biz niye hala yasakliyiz”. Oglan etegime yapismis “anne okul mu aciliyor?? Gitmicemmmmm bennnnnnn” :45:

Vesselam iyice kafa karisikligi olan bir donem. Su normallesme korktugumuz gibi olmaz da gercekten kafa olarak da normallesebiliriz insallah...

@D3S1R3 baklavayı yaptınmııııı:7::7::7::7::7::7::7:ben şimdi yaptım pişirdim yarında şerbetleyecem soğursa Bugun şerbetlerim kızlar sabırsızlanıyor:hamarat::hamarat::hamarat::hamarat:
Ellerine saglik, afiyet olsun kuzum. Acamayiz benzetemeyiz dedi baklava hamuru aldi esim. Ya yarin aksam ya bayram gunu yaparim kismetse. Evdeyiz zaten, gelen giden yok.

Nasil oldu, hangi tarifi yaptin?

Ben direk anladim ausun bizden bahsettigini ama ipekle bernanin neden bahsettigini anlamamistim asil:298:laa kim nere gidecek zaten 7 8 kisiyiz
Aynen ben de mesajlari anlamadim. Neden boyle tepki verdiler acaba diyorum:294:

Ya inşallah da suyunu çıkarmaz bizim millet yoksa 2.dalga daha sert gelir şu aşı bi bulunsa da kurtulsak ay
Asi isi zor canisi. Kendimiz dikkat etmek ve maksimum onlemi almak zorundayiz. Haber izlemiyorum bayadir, ikinci dalga ile ilgili yorumlar neler herhangi bir mutasyon var mi bilmiyorum. Virus degisime ugrarsa ikinci ucuncu dalga da gelse korkuldugu gibi olmayabilir. Siz her karsilastiginiz virusu tasiyormus gibi dikkatli olun lutfen:kf19:

pempik

B. 89.5 guncel 85.9
Kayıtlı Üye
Ellerine saglik, afiyet olsun kuzum. Acamayiz benzetemeyiz dedi baklava hamuru aldi esim. Ya yarin aksam ya bayram gunu yaparim kismetse. Evdeyiz zaten, gelen giden yok.

Nasil oldu, hangi tarifi yaptin?
Tşk ederim desirem , ablamdan aldım tarifi yoğurt sirke yumurta az tuz kabartma tozu yapıp yoğurdum biraz dinlendi un nişasta karışımı ile açtım yalnız biraz kat olarak ince oldu ama tadı nefis olmuş şerbeti yarın dökerim derken kızların ısrarına döktüm ayy bi guzel olmuş yemekte 3üde elimden öpüyor kesilen kenarlarını da küçük borcam döşeyip arasına peynir yaptım börek oldu anne hep baklava böreği yap olurmu diye bi güzel yediler,

pempik

B. 89.5 guncel 85.9
Kayıtlı Üye
Menü vermemişim
Sahurda salatalık
İftar
2 tavuk kanat 3 köfte ızgara, birazda etli nohut salata yoğurt 1dlmde baklava tadına bakıldı
Su. 2.5
@D3S1R3

D3S1R3

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Tşk ederim desirem , ablamdan aldım tarifi yoğurt sirke yumurta az tuz kabartma tozu yapıp yoğurdum biraz dinlendi un nişasta karışımı ile açtım yalnız biraz kat olarak ince oldu ama tadı nefis olmuş şerbeti yarın dökerim derken kızların ısrarına döktüm ayy bi guzel olmuş yemekte 3üde elimden öpüyor kesilen kenarlarını da küçük borcam döşeyip arasına peynir yaptım börek oldu anne hep baklava böreği yap olurmu diye bi güzel yediler,
Ellerine saglik. Pisirimi (hangi derecelerde kacar dk) ve serbetlemeyi (sicak/sicak mi) nasil yaptin?

Menü vermemişim
Sahurda salatalık
İftar
2 tavuk kanat 3 köfte ızgara, birazda etli nohut salata yoğurt 1dlmde baklava tadına bakıldı
Su. 2.5
@D3S1R3
Afiyet olsun. Guzel gidiyorsun. Bu hafta da eksiyle gelirsen, yaklasik 5 kg vermis olacaksin. Dolu bir damacanayi kaldir bir yarin. İste o kadar agirligi vücudundan atmis olacaksin. Ha gayret :kf19:

Üst Alt