Popüler Konu Biz Bize

Masaaa

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
 maşallah maşam bu menü ile mi o kadar veriyorsun
Maşallah sübhanallah tütütütütütütü
Çok güzel doyurucu, yalnız beyaz çay ilk defa duyuyorum
Evet canım gayet dolu dolu bir menü beyaz çay tatsız tuzsuz bişey işte :70::70:

Miu

! sorry not sorry !
Kayıtlı Üye
Yaptım nasıl olduysa bakmadım bile ama çok beğendiler
Ellerine sağlık :36: yapıyorsun ama yemiyorsun değil mi:286:

Ayyy noldu mium biliyormusun cumartesi bu şekilde pazar sabahda aynı veeee pazar sabah yürüyüş yaptıktan sonra zerre bişey kalmadı
Ohhh maşallah yaptığın spor sana şifa olmuş

Miu

! sorry not sorry !
Kayıtlı Üye
Aynneeeeeen canım öyle alıştımki sporsuz gün geçiremiyom en az leslie 3 yapıyom günümü rahat geçiriyorum
işte bu alışkanlık bu düzen o kadar önemli ki.. zayıflamak bir yana sağlık için çook önemli.. Aynen devam kuzum

Miu

! sorry not sorry !
Kayıtlı Üye
@Çakıl @pempik bakın sürekli tartışın a gerçekten olmuyormuş ben test ettim onayladım bana güvenin:38::38::38:Çakılım özellikle sana söylüyorum ölç bebeğim bel göbek Basen üst bacak incelme olur tartı eksi vermese de çok takılırsan kıtlığa giriyormuş vücut beyin sinyal veriyormuş bu karı yine sapıttı saçma sapan beslenecek çabuk kapıları kapatın stoklarla sahip çıkın diye sonraaaaa Allah allaah Allaaaahhhh bedeninde hummalı bir savaş sana ve tartıya karşı olay şu sağlıklı besleniyoruz 6 gün ipler elimizde ama çaktırmıyoruz diyet yaptığımızı sık sık ara öğünlerle sonra paaatttt kilo düşecek ve motivasyon önemli. Mesela bak dün eş kişisine irmik helvası yaptım şeytan dürtüklüyor beniiii allahııımmm hem de ne dürtükleme adet de olamadım en son bayramda olmuştum siz düşünün gerisini dedim ya maşa 1 ya da 2 kaşık hatta 3 minik kaşığı ne zararı oluuurrr... :62::62::67:sonra aha eyle yaptım kendi kendime koştum ayna başına hayır ulaaannn Geberdiriiiinnn gırarıınn gafanıııı tek bir lokma elimdeki şerbeti bile yalamadım aldım tarçınlı suyumu iç anacım iç senin bunları yiyeceğin günler gelecek dedim veeeee yimedim :rapci::rapci::rapci::rapci::rapci::rapci:
tipini yediğim

Üst Alt