Popüler Konu Biz Bize

D3S1R3

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
:47::47::47::47:
:45:
İlk aylar kilo almasam iyiydi ya :) gerçi yolu da yarıladık inşallah :) eşime sürekli soruyorum çok mu kilo aldım felan yav bırak Bi şu çocuk Bi büyüsün karnın çıksın hamile olduğunu anlayalım diyo :D ilk hamileliği de 12 kg almış hemen 2 ayda hamile kaldığım kiloma dönmüştüm :) nişan elbisemi giymişim elimin düğünde :) bundada çok almazsam rahat olur insallah. Sağlıklı olalım daa :37:
Dikkat et elbet ama stres yapma. Saglikli besinlerle al kilonu. Zaten dogumdan sonra istemesen de veriyorsun yogunluktan. Saglikla gelsin kuzucuk :262:

Ausencia

Forum Gurusu
Kayıtlı Üye
Selam herkese :36:

Bu da güzel dileklerinize , dualarınıza :36::36:

@Masaaa güldüm ben valla :70: aynen çıkmasında düşsün .

@D3S1R3 canım MS ayda 1 kontrol , ona daha 3 hafta var yani , belim için bu Cumartesi gideceğim .

Bi de Melikeye aldık randevu , sol ayağı içe badıyor . Daha önce çocuk dr una göstermiştik ilk yürüdüğünde farkettik , geçiyor gözlemleyin demişti.
2 yaşı doldurduğunda gittik , ortopediye bi gösterib ama geçer genelde dedi.
Ortopediye aldı eşim randevu .
Ayakkabı veriliyormuş galiba . Bilgisi olan var mı ?

Masaaa

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 1262
Bende istiyorum ama bütçem yok bunlar benim hosuma gidenler
@Masaaa
Özellikle uğraşmamıştım ama sebepsiz birden artı gelince sinir oldum

Nası iyi hissedersen :68:

Ay ben de çok beğeniyorum arada ama hem çok kahve içmem hem de güzel modeller çok pahalı
Ay evet pahalı ama ben tam kahve tiryakisiyim kahvesiz yaşayamam sanırım bi de zaten dışarı çıkmıyorum harcama da yapmıyorum ayda 1 kendime keyfi harcama yapsam sorun olmaz diye düşünüyorum 200 liraya falan ortalama güzel bir fincan bulunur ama içime sinip hııhhh bu diyeceğim çıkmadı sanırım onu da ben yapıcam böyle giderse :38:

Masaaa

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye

@D3S1R3 canım MS ayda 1 kontrol , ona daha 3 hafta var yani , belim için bu Cumartesi gideceğim .

Bi de Melikeye aldık randevu , sol ayağı içe badıyor . Daha önce çocuk dr una göstermiştik ilk yürüdüğünde farkettik , geçiyor gözlemleyin demişti.
Sen hep gül emiiiiiiii

Kuzu sanırım düz taban ortopedik ayakkabı veriyorlar kumda yalınayak dolaşıyor bi de fasulye flan topluyor ayaklarıyla en azından benim zamanımda öyleydi işe yaradı mı sende dersen
:45::45::45:cıııkkk düztabanım hala

D3S1R3

Onursal Üye
Kayıtlı Üye

Belin icin sormustum canim. Az kalmis sukur. İyi haberler alirsin insallah. Prensese de gecmis olsun. Bilgim yok benim. Dr gecici dedigine gore tedaviye kolay yanit veren ve sık karsilasilan bir durum. Bizi de haberdar edersin muayene sonrasi :kf19:

Masaaa

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
@Masaaa hiç bilmiyorum , düz tabanlıktan mı içe basıyor yani
Du bakim bi gidelim ne diyecek
Du bir de öpeyim :60:

@D3S1R3 mayanın fincanlara böyle :38::38: baktım bende
Evdeki en şık fincan takımım bambu altlıklı düz beyaz porselen :214:

çiçek böcek alerjim var benim
Ay senin pörtlek gözlerini seveyiiimmmm öp tabiki iii mıncırıklı öp avzunu burnunu dağıt temam mııııııı

Haber ver bak meluşu merak ederim boncuğum meluşum

pempik

Forum Ustası
Kayıtlı Üye

Ausum benim küçüğünde ayakları dışa dönüktü bende gittim bşey yok düzelir dediler bezi bıraktıktan sonra düzeldi

Üst Alt