Popüler Konu Biz Bize

Çakıl

Hedefe 52 gun kilo 85.2 hedef 75
Kayıtlı Üye
Selam canlar, mutlu&huzurlu gunler:295:

Gunduz tilki uykusunda. 15-20 dk dan 2 defa uyuyor. Gece de cok sIk uyaniyor. Ust disler de yolda sanki. Onun stresini yasiyor:38:

150 kilosun sanki:issiz:Kardiyo dedigin saatlerce yapilmaz. Kalp atimini takip ederek maks 45 yapar birakirsin.

Gunluk adim sayin iyi. Hergun bir de onun uzerine bisiklet yapma. Donusumlu yap ikisini.

Daha once de konustuk. Vucut tipine gore de egzersiz yapman lazim. Nette cok guzel workoutlar var. Once agirliksiz sonra hafif agirliklarla kol/sirt ve ayrica bel calisman lazim. Lutfen bir video sec ve hergun ihmal etmeden yap. Hepi topu 10 dk zaten:kf107:

Beslenmene ve takviyelerine dikkat et lutfen. Kontrolun ne zamandi?

Ben de bugun tartilmak niyetindeydim. Ama sabaha karsi sobiyetli sutlu bol kalorili bir kacamak yapinca tarti isi yatti bu haftalik. Neden boyle tatliya saldirdim ki diye sorgularken programin “adetiniz bugun baslayacak” mesajiyla aydinlandim:294:

Fazla degil. 15 kg a kadar normal. 4 kiloda bu nasil smiley boyle:38:

Hadi su 7 leri gorelim artik. Lutfen sifir kacamak devam et:kf107::kf107:

Cok guzel:335::335:

Emziriyorsun sen. 500-1 arasi yeterli sana. Ustune ugrasma:kf19:
Gorelim artik yaaa ben de sıkıldim bu 8 lerden haftaya 79 olsun mesela artik. Dun 10 000 adim sobrasi 50 dakika bisiklete bindim gece bacak agrisindan uyuyamafim oyle boyle degil resmen ilac icip uyudum.

D3S1R3

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
@Masaaa hiç bilmiyorum , düz tabanlıktan mı içe basıyor yani
Du bakim bi gidelim ne diyecek
Du bir de öpeyim :60:

@D3S1R3 mayanın fincanlara böyle :38::38: baktım bende
Evdeki en şık fincan takımım bambu altlıklı düz beyaz porselen :214:

çiçek böcek alerjim var benim
En sevdigim tarz :262: Bir de siyah/beyaz, duz koseli porselen olanlar.
Gorelim artik yaaa ben de sıkıldim bu 8 lerden haftaya 79 olsun mesela artik. Dun 10 000 adim sobrasi 50 dakika bisiklete bindim gece bacak agrisindan uyuyamafim oyle boyle degil resmen ilac icip uyudum.
Yanlis yapmissin. Ya yuru ya bisiklet sur. Buna ilave olarak da ust bolgeyi calistir:kf19:

Ha bir de unutmadan “Kacamak Yok!!”:kf107:

Çakıl

Hedefe 52 gun kilo 85.2 hedef 75
Kayıtlı Üye
:47::47::47::47:
:45:
İlk aylar kilo almasam iyiydi ya :) gerçi yolu da yarıladık inşallah :) eşime sürekli soruyorum çok mu kilo aldım felan yav bırak Bi şu çocuk Bi büyüsün karnın çıksın hamile olduğunu anlayalım diyo :D ilk hamileliği de 12 kg almış hemen 2 ayda hamile kaldığım kiloma dönmüştüm :) nişan elbisemi giymişim elimin düğünde :) bundada çok almazsam rahat olur insallah. Sağlıklı olalım daa :37:
Hadi hadi kacamazsin sen :273: 79 olunca gor havami

Arimaya

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
Herseyim renkli benim öyle siyah beyaz yoktur.annem midyatta biz de kaldi 1 ay. kendi evine gidince ayy ev bi kötü geldi gözüme bi sönük geldi senin eve alismis gözüm diyo.turkuaz mor pembe acik küf yesili sari bu renkleri çok severim.ayy biz genciz daha ayoollll 40 a gelince belkim bende değisirim :298: :298: :298:

Üst Alt