Popüler Konu Biz Bize

İppeekk

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Ahahaha aynennnnn

Biz eskiden ne olursa olsun anneee diye ağlardık yahu , anne terliğinden annecimmmmm diye kaçan nesil :7::70:

Gerçi Allah var , ne terlik ne çimdik ne .. annemin de sicili tertemiz :36:
Babamın da .

Eşim der bazen temiz bi sopa yememişsin sen küçükken :169::169::169::169:
Ooooo çimdik te usta Bi annenin ellerinde büyüdüm :) dayak, terlik yoktu ama sessiz ve soğuk bu çimdik işi görüyordu :70:

pempik

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
Şuan kendime o kadar sinirliyimki anlatamam sinirimden göbeğimi ağzımı dövdüm niye tutamıyorum kendimi ya, bugun kazasız atlattım devamı gelecek inşallah ne olur kızlar etlerim yağları sizin kemiklerim benim ister dövün ne isterseniz yapın ama beni zayıflatır neolur idare çok zayıf,
İyi veriyorum sonra bişey oluyor hoppa sinir stresle yiyip tekrar alıyom, eşim bile laf sokup duruyor kızlarım bile anne zayıfken çok guzeldin şimdide güzelsinde o zaman daha çok güzeldin diyorlar, elimde olmadan aç olmasam da yiyorum başta çikolataya dayanamıyorum önceden böyle değildim bu defa fena oldum morelim çok çok bozuk :61::61::61:

İppeekk

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Şuan kendime o kadar sinirliyimki anlatamam sinirimden göbeğimi ağzımı dövdüm niye tutamıyorum kendimi ya, bugun kazasız atlattım devamı gelecek inşallah ne olur kızlar etlerim yağları sizin kemiklerim benim ister dövün ne isterseniz yapın ama beni zayıflatır neolur idare çok zayıf,
İyi veriyorum sonra bişey oluyor hoppa sinir stresle yiyip tekrar alıyom, eşim bile laf sokup duruyor kızlarım bile anne zayıfken çok guzeldin şimdide güzelsinde o zaman daha çok güzeldin diyorlar, elimde olmadan aç olmasam da yiyorum başta çikolataya dayanamıyorum önceden böyle değildim bu defa fena oldum morelim çok çok bozuk :61::61::61:
Canım bence öncelikle gerçeği görmekten kaçma. Tartılmadan insan bilemez evet kilo aldın ama ne kadar. Bak benim otomatik 73 74 görünce mecbur frene basıyordm o benim çizgi gibiydi. Ama sen başta tartılmıyorsun. Kaçıyorsun peki nereye kadar 90 a kadar mı?
Bence öncelikle realist ol. Sabah tartım bismillah de başla. Öyle sıkı sıkıya değil sağlıklı beslen. Ben senin hiç sağlıklı beslendiğini görmedim. İki öğün yiyorsun diyet yaptığın zamanda ve otomatik olarak psikolojin buna dayanmıyor. Ya şöyle kelli Felli ara öğünla 3 ana öğünlü başla. Kilon fazla. Zayıfladın diyelim 2 öğünde neyi keseceksin. Sen sanıyorsun ki yemezsem hemen kilo veririm yanlış. Ayrıca kimse seni zayıflatamaz sadece yol gösterir. Hepimiz sana sorduk kaç kilosun pembik (dur yapma dicez çünkü). E ben tartım mıyorum. Böyle bişey yokki. Tüm emeklerini ziyan ediyorsun.

İppeekk

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Mesela ben sen tartılmazken biliyordum kilo aldığını ısrarla sordum yok. Tartılmıyorm dedin sadece. Zor zamanlardan geçiyor olabilirsin evet ama sağlık bu başta bişey değilki mecbur önce sağlık. Sağlık olmadımı biliyorsun herşey daha zor.tartılıp da insan strese girmez yada girsin ya en azından vicdan yapar da yemez

Üst Alt