Popüler Konu Biz Bize

pempik

B. 87.5 G 86. 9
Kayıtlı Üye
Şöyle bişey varki ben de bu iki üç gündür çok yiyorum aç değilim biliyorum sadece yemeliyim diyorum. Kafamdaki sesleri kısmak adına düşünceleri düşünmeyi ertelemek adına yiyorum. Ama bunun geçici olduğunu biliyorum. Mesela iki üç gündür yediğimi yarın dengeleyeceğim çünkü inanılmaz ağır hantal ve karnımda midemde ağrı hissediyorum. Kendime söz veriyorum. Kendime verdiğim sözü de tutacağım. Eğer tutmazsam kendimi bu ağrılardan hantallıktan kurtaramayacağım ve mutsuz olacağım. Bir defter bir kalem bir kitap bana destek olacak. Şu aşamadan sonraki adımım yazmak. Ben bazı dönemleri aşamıyorum. Aşamadığım zamanlarda da kendime izin veriyorum ne yapmak istiyorum. Herşeyden yemek istedim iki üç gündür. Yedim. Misal mantı yaptım yanında kuru fasulye pişirdim yedim. Bir kek yanında kaynana sopası dedikleri kıtır şeyden daha da durmayıp fındık antep fıstığı vs kuruyemiş. Bunları ardı ardına yedim. Ama hep tamam dedim. Ne istersen o. Sonra duracağım işte çünkü biliyorum bunun sonu yok. Yemenin sonunu sen getireceksin. İrade. Kendini tanıma. Ben şimdi durdum yarına başka bir evreye geçeceğim. Yani kontrol bende mümkün olduğunca. Yedim yedim battı balık yan gider modu bana göre değil. Sana göre de olmasın. Dipteysem dibine kadar dipte yaşarım ki bitsin gitsin içimdeki ki yukarı daha temiz çıkayım. Ne bileyim bende de durum bu. Sinir olma hali sana motivasyon sağlıyorsa ol tabi fakat sürekli aynı yerde dönüp dolaşıyorsan bu sinir durumunda bir yerde terslik olduğunu gör tamir etmeye çalış kendine yoğunlaş. Unutma sen gayret etmezsen dışarıdan nereye kadar tutabiliriz ki seni.
İnsani her yönden basariya ulastiran sey istikrardir .çok veya az ama devamli olan insani hedefine vardirir.öyle 1 hafta yap 1 ay birak olmaz bu isler.sadece diyet yönünden değil her yönden bu böyledir.
@pempik
:36: :36: :36: :36: :36: :36: :36: :36: :36: :36: :36: :atankalp: :atankalp: :atankalp: :atankalp: :atankalp: :atankalp: :atankalp: :atankalp: :atankalp: :atankalp: :atankalp: :atankalp: :atankalp: :5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::rapci::rapci::rapci::rapci::rapci::rapci::rapci::rapci::rapci::rapci:

Masaaa

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
@Portakal Sulu Ördek hakkınızda hayırlısı olsun canım , olmadıysa vardır bir hayır diyelim :295:

@matematik61 Berna cm ler şahane küçülmüş :36:

@Masaaa kuzum aylar sonra bizim sitede de ilk vaka çıkınca bir tedirgin olmuştum . Şimdi her hafta kızarıyoruz , morarıyoruz haritada .geçen ay yan blok komple karantina idi mesela.
Tedbiri elden bırakmadan devam kuzum .a
Ya kuzum bizim site sözde çok elit hepsi okumuş etmiş iş güç sahibi iş yeri sahipleri doktorlar müdürler mühendisler cartlar cırtlar ama hepsi cahil gibi hareket ediyorlar çok kalabalık site 3 bloklu bir site deniyor ki kamelya ve çocuk oyun alanı bir süre kullanılmasın ki etkileşim olmasın ama 1 gün boştu eşek milletimiz eşşek bildiğin aşağıda yine çocuklar iç içe anneleri babaları kamelyada laklakda çok gerildim onları görünce vaka çıktı yöneticiye ilaçla denildi siteyi hala bekliyor herkes ayrı bir mal malesef iyice sıtkım sıyrıldı valla burdan hayırlısıyla şuradan bi çıkıp güzel bir yere geçebiliriz inşallah şu virüsü bir atlatabikirsek

Masaaa

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
5 yıldır aynı evde oturuyoruz. 1 ay bile kirayı geciktirmiş insan değiliz. Sen ev sahibi kalk evi satılığa koy, satsın en doğal hakkı iyide be insan haber versene. Arayanlara da eşimin adını veriyormuş onlar oturuyor diye ne hakla:kf115: ben bu halde nereye taşınırım. Ayyy çok sinir oldum yahu. İnsan gibi ara işte başkasından mı duyacaktık. Evi görünce sahibinden de başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Tayin isteme niyetimiz de var ilerleyen zamanlarda eee herşey çorba oldu ya
Kuzu ne yaptınız ev işini sözleşmeniz yok mu aranızda çıkartamaz sizi kafasına göre öyle umarım sözleşmesiz oturmuyorsunuz

Masaaa

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Ayyyyyyyyy
İçimi şişirdiniz heeeeeeeey :7: :7: :7: :7: :7: :7: :7: :7:
Abla sopası geliyor :70::70::70::70::70:
Ulan günlerdir tavana dikip gözleri yatan benim içi sıkılan siz :286::286::286:

Yasaklıyorum bunalmayı .

Hadi bakayımmmm kopuyoruz :299::299::299:

Açın bi cam pencere çekin bi havaaa ohh missss gibi karbonmonoksit , egzoz :294::294: olsun bunu çekemeyenlerde var diyoruz :kf18:
Enerjisini sevdiğim kadıııııınnnn :kalpler: :kalpler: :kalpler: :kalpler: :kalpler: :kalpler: :kalpler:

Masaaa

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Canlar gelemiyorum, kız diş çıkartıyor, yapıştı resmen, uyumuyor yemiyor sadece emiyor, memede yapışık dursa hayir demeyecek :/ ilk diste boyleyiz ust disler, azi dişlerde napcaz bilmiyorum :/
Bi ceee diyim dedim, bi de miunun ablasi yarin doguruyor, dualarinizi eksik etmeyin :)
Heeee tospik bi oğlumuz oldu maşallah dapdatlu zıpettooo :45: :45: :45: :45:

Masaaa

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Ayy ismini ver de biz de kullanmayalim, hadi bulmussun sebebini, gecer insallah

Ooooo super
Kuzu eczacılar Birliği açıklamış İnternet üzerinden yapılan satışların %95 i (ki ciddi bir rakam) sahyçteymiş benim kullandığım liogene beta glucan

Üst Alt