Popüler Konu Biz Bize

İppeekk

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Kuzu ne yaptınız ev işini sözleşmeniz yok mu aranızda çıkartamaz sizi kafasına göre öyle umarım sözleşmesiz oturmuyorsunuz
Var var kuzum ama yenilenmemişti ama zaten otomatik uzuyormuş. Şuan kafamız rahat en azından

Masaaa

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Var var kuzum ama yenilenmemişti ama zaten otomatik uzuyormuş. Şuan kafamız rahat en azından
Evet kuzum 2 hafta önce çift taraflı fesh olmadıkça sözleşme kendini yeniler. Bence hayırlısını dile bebeğim ne olacaksa hayırlısı olsun sizin için

İppeekk

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Evet kuzum 2 hafta önce çift taraflı fesh olmadıkça sözleşme kendini yeniler. Bence hayırlısını dile bebeğim ne olacaksa hayırlısı olsun sizin için
Öyle diyorum zaten maşam bizim için en güze li olsun illa kalıyım illa gideyim de demiyorum en hayırlı ve güzeli olsun inşallah

D3S1R3

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Selamlar, sakin&huzurlu haftasonlari:295:

Yüzyüze olur mu dersin yani eski normale dönebilir miyiz? Bu vakalar varken benim ümidim yok ama bilemedim. Öğretmenimiz sürecin uzun olabileceğini bu yüzden net bağlantılarını kuvvetlendirmemiz gerektiğini söyledi. Yani paketiniz yetmiyorsa eve net bağlatın dedi evde adsl bağlantısı olmayan velilere.
Haberlerde yuzyuze icin kademeli gecis konusunda gorusmeler baslayacak diyordu. Saglik bakani da yeni onleme gerek yok vaka sayimiz dusuyor diye aciklama yapti. Hibrit te olsa bir sistem uygulayip gecerler gibi geliyor..

Melike uyanınca
Babaaaaaa diyor artık , 10 günde beni sattı :70:
:70::70::70:
Sanslisin, bende onun 9 aylik versiyonu var. Gozunu acar “babababa, abeeeeee (abinin Alpercesi)” diye bagirir:294:

floweroflife

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Haklısın ipeğim korktuğumdan değilde hiç hiç içimden gelmiyor tartılmak, şimdi 3 öğün yiyorum ipeğim sabah erkenden sağlam Bi kahvaltı 13.30 gibide 1 kase çorba yoğurt y eve gelince 1 porsiyon meyve tabi canım isterseakşam yemeğinde en geç 7.30 da günü kapattım
Pempik bu 3 öğün değil ki
Bir öğün artı geçiştirmece
Ben de İpek’e katılıyorum , sen düzgün beslenmiyorsun , hurraaaa diye herşeyi kıstım diyete girdim diyorsun , sana daha önce de yazmıştım uzunca.. sen bilirsin tabi de bence yaklaşımın yanlış

Kajupi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Dan diye giriyorum... yazmak istedim
Hatta dağlara taşlara haykırmak istedim.
Hani geçen eşlerin kısknçlıklarnı yazmştnz ya. Dün aile meclisnde aile arasnda yapılan bir espiriye herkes gülerken kardeşimin eşi kafasnı kadrp da bana bakarak gülmüş ya olay oldu boşanma noktasına geldk.
Boğuluyorum resmen...
Moralimin içine etti.
Öyle işte...

floweroflife

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Dan diye giriyorum... yazmak istedim
Hatta dağlara taşlara haykırmak istedim.
Hani geçen eşlerin kısknçlıklarnı yazmştnz ya. Dün aile meclisnde aile arasnda yapılan bir espiriye herkes gülerken kardeşimin eşi kafasnı kadrp da bana bakarak gülmüş ya olay oldu boşanma noktasına geldk.
Boğuluyorum resmen...
Moralimin içine etti.
Öyle işte...
Allah yardımcın olsun kaju, çok zor. Kıskanma değil bu bence, daha hastalıklı bir şey
Üzüldüm çok
:43:

Üst Alt