Popüler Konu Biz Bize

Arimaya

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
Dan diye giriyorum... yazmak istedim
Hatta dağlara taşlara haykırmak istedim.
Hani geçen eşlerin kısknçlıklarnı yazmştnz ya. Dün aile meclisnde aile arasnda yapılan bir espiriye herkes gülerken kardeşimin eşi kafasnı kadrp da bana bakarak gülmüş ya olay oldu boşanma noktasına geldk.
Boğuluyorum resmen...
Moralimin içine etti.
Öyle işte...
Diyecek bisey bulamadim.ama cok üsteleme demek ki o hareketten kıl kapmis onu aklindan daha çikaramazsin.hee de geç degişmez çünkü.veya ilk defa mi böyle bi tepki verdi ya da hep mi böyleydi bu da önemli

matematik61

Forum Gurusu
Kayıtlı Üye
Hani geçen eşlerin kısknçlıklarnı yazmştnz ya. Dün aile meclisnde aile arasnda yapılan bir espiriye herkes gülerken kardeşimin eşi kafasnı kadrp da bana bakarak gülmüş ya olay oldu boşanma noktasına geldk.
Boğuluyorum resmen...
Moralimin içine etti.
Öyle işte...
Oha :issiz: bende diyecek söz yok valla Allah yardımcın olsun canım

matematik61

Forum Gurusu
Kayıtlı Üye
İstanbuldayken bi arkadaş bi çocuktan hoşlanıyor yengesinin arkadaşı ufak bi tanışıklıkları var. Çocuğun sürekli takıldığı bi kafe var belki denk gelir muhabbet eder diye kalktık 3 arkadaş bakırköyden kadıköye o kafeye gittik. Orası da cafe&bar. Neyse arkadaş tiramisu söyledi tiramisu geldi bi çatal aldı bunda galiba alkol var dedi. Diğer arkadaş iyi içici o baktı tadına evet likör var bunda dedi. Çağırdık garsonu dedi arkadaş hani menüde belirtilmemiş alkollü olduğunu fln. Garson da bi kırılgan açıklama yapıyor:Şimdi efendim burası bar olduğu içiiiiiiğğğğnnnnnnnn tiramisu da orijinalinde alkollü bi tatlı olduğu içiiiiğğğğğnnnnnnn:298: Ondan beri dilimizdedir burası bar olduğu içiiiiiiğğğğnnnnnnn

O değil de çocuğu da göremedik :issiz:

Tiramisu diyince aklıma geldi :)

Portakal Sulu Ördek

Seni senden uzaklaştıran ne varsa ondan uzaklaş!
Kayıtlı Üye
Selamlar, sakin&huzurlu haftasonlari:295:

Haberlerde yuzyuze icin kademeli gecis konusunda gorusmeler baslayacak diyordu. Saglik bakani da yeni onleme gerek yok vaka sayimiz dusuyor diye aciklama yapti. Hibrit te olsa bir sistem uygulayip gecerler gibi geliyor..

Sanslisin, bende onun 9 aylik versiyonu var. Gozunu acar “babababa, abeeeeee (abinin Alpercesi)” diye bagirir:294:
Bilemedim ya. Plansızlık belirsizlik can sıkıcı. Bakalım neler olacak.

Abeeeee maşallah ya yerim onu :70: :70:

Portakal Sulu Ördek

Seni senden uzaklaştıran ne varsa ondan uzaklaş!
Kayıtlı Üye
Boğuluyorum resmen...
Moralimin içine etti.
Öyle işte...
Yani boşanma nedir ya tamam kıskanmıştır eyvallah geyik yaparsın gücenirsin güler geçersin vs ama çok uzamış. Çok üzüldüm.
Uyuyamama sebebi de , salak gibi gece 12’de tiramisu yedim, töbe yarabbim ne akla hizmet yaptım ben de bilmiyorum , tüm uykum kaçtı
Birdaha asla yapmam
Yaaaaaaa flooooo çarşambaya tartı verelim heeeee olmayacak böyleee

Çakıl

Hedef 75 kilo 81.2
Kayıtlı Üye
Ben eve geldim Çakıl yarın rahat dinlenmek için gelince evi de süpürdüm , yarın kızın kontrolune gitmezsek Bi güzel dinlenecem tabi kızlar izin verirse
Cuma geceleri valla hic kendimi yoracak seyler yapmiyorum keyifle evimde tatile basliyorum ctesi gecesi de eglence gecesi pazar yine irgatim haftaicine hazirlik

Çakıl

Hedef 75 kilo 81.2
Kayıtlı Üye
Ahahaha aynennnnn

Biz eskiden ne olursa olsun anneee diye ağlardık yahu , anne terliğinden annecimmmmm diye kaçan nesil :7::70:

Gerçi Allah var , ne terlik ne çimdik ne .. annemin de sicili tertemiz :36:
Babamın da .

Eşim der bazen temiz bi sopa yememişsin sen küçükken :169::169::169::169:
Annem o terligi hep tehdit olarak kullanirdi ama cok isabetsiz atislari vardi :214: ama babam 2kez sert bakmistinozaman odum kopmustu bu adam boyle bakinca cok cirkin oluyor diye. Ama anneannemden totoma cok yemisim sanirim hatirlamiyorum ama anlatiyorlar belki ondan totom yok suan

Çakıl

Hedef 75 kilo 81.2
Kayıtlı Üye
Şuan kendime o kadar sinirliyimki anlatamam sinirimden göbeğimi ağzımı dövdüm niye tutamıyorum kendimi ya, bugun kazasız atlattım devamı gelecek inşallah ne olur kızlar etlerim yağları sizin kemiklerim benim ister dövün ne isterseniz yapın ama beni zayıflatır neolur idare çok zayıf,
İyi veriyorum sonra bişey oluyor hoppa sinir stresle yiyip tekrar alıyom, eşim bile laf sokup duruyor kızlarım bile anne zayıfken çok guzeldin şimdide güzelsinde o zaman daha çok güzeldin diyorlar, elimde olmadan aç olmasam da yiyorum başta çikolataya dayanamıyorum önceden böyle değildim bu defa fena oldum morelim çok çok bozuk :61::61::61:
Kuzum sorumluluk almak senin elinde bir baskasinin sana soyleyecekleri ile olmaz. Kendine karsi sorumluluk almalisin. Ben de kendime karsi bubsorumlulugu aliyorum bahane olmadan secimler bana ait olarak.

Üst Alt